شرکت Ivanhoe Capital Acquisition اعلام کرد قیمت پیشنهادی عمومی 240 میلیون دلاری بزرگتر

شرکت Ivanhoe Capital Acquisition اعلام کرد قیمت پیشنهادی عمومی 240 میلیون دلاری بزرگتر

سنگاپور، 6 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Ivanhoe Capital Acquisition Corp. (“شرکت”) امروز قیمت اولیه عرضه اولیه 24،000،000 واحدی با قیمت بالاتر را اعلام کرد 10.00 دلار در هر واحد. این واحدها در بورس اوراق بهادار نیویورک (“NYSE”) فهرست شده و با نماد “IVAN.U” از ابتدای تاریخ معامله می شوند. 7 ژانویه 2021. هر واحد متشکل از یک سهم عادی کلاس A و یک سوم یک ضمانت قابل بازخرید است که برای خرید یک سهم عادی کلاس A با قیمت کل یک ضمانت نامه قابل استفاده است. 11.50 دلار در هر سهم فقط ضمانت نامه های کل قابل اجرا هستند. هنگامی که اوراق بهادار متشکل از واحدها معاملات جداگانه ای را آغاز می کنند ، انتظار می رود سهام عادی کلاس A و ضمانت نامه ها به ترتیب با نمادهای “IVAN” و “IVAN WS” در NYSE فهرست شوند.

Ivanhoe Capital Acquisition Corp. یک شرکت چک سفید است که با هدف ایجاد ادغام ، مبادله سهام ، خرید دارایی ، خرید سهام ، سازماندهی مجدد یا ترکیب تجاری مشابه با یک یا چند مشاغل تشکیل شده است. این شرکت در صدد دستیابی به هدفی در صنایع مرتبط با تغییر پارادایم از سوخت های فسیلی به سمت الکتریکی شدن صنعت و جامعه است.

مطلب مرتبط  شرکت آب و برق Chesapeake از 75 میلیون دلار برنامه پیشنهاد سهام عدالت در بازار خبر داد

مورگان استنلی به عنوان تنها مدیر کتاب در حال ارائه این پیشنهاد عمل می کند. این شرکت به متقاضیان پذیرش گزینه 45 روزه برای خرید حداکثر 3،600،000 واحد اضافی با قیمت عرضه اولیه برای اعطای بیش از حد تخصیص هزینه ها ، در صورت وجود ، اعطا کرده است.

این پیشنهاد فقط به وسیله دفترچه ارائه می شود. در صورت موجود بودن ، می توانید نسخه های مربوط به این پیشنهاد را با تماس با مورگان استنلی و شرکت LLC تهیه کنید ، توجه: دفترچه راهنما ، خیابان واریک 180 ، طبقه 2 ، نیویورک، نیویورک 10014

مطلب مرتبط  منابع طبیعی چین با حداقل نیاز بازار Nasdaq مطابقت دارند

بیانیه ثبت مربوط به این اوراق بهادار توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) در تاریخ موثر اعلام شد 6 ژانویه 2021. این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید نیست و همچنین هیچ فروشی از این اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد قبل از ثبت نام یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر ایالت یا حوزه قضایی از این قبیل.

اظهارات رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه هایی است که “بیانیه های آینده نگر” را تشکیل می دهد ، از جمله با توجه به پیشنهاد اولیه عمومی و جستجوی یک ترکیب تجاری اولیه. نمی توان اطمینان حاصل کرد که پیشنهادی که در بالا گفته شد با شرایط توصیف شده یا به طور کلی تکمیل می شود یا عواید حاصل از آن همانطور که نشان داده شده استفاده خواهد شد. اظهارات رو به جلو تحت شرایط زیادی قرار دارد ، بسیاری از این شرایط از عهده شرکت خارج است ، از جمله موارد ذکر شده در بخش عوامل خطر در بیانیه ثبت شرکت برای عرضه اولیه ارائه شده در SEC. نسخه ها در وب سایت SEC ، www.sec.gov موجود است. این شرکت هیچ تعهدی برای به روزرسانی این بیانیه ها برای تجدید نظر یا تغییرات پس از تاریخ انتشار این نسخه ، به استثنای موارد مورد نیاز در قانون ، متعهد نیست.

مطلب مرتبط  راهکارهای Univar برای گزارش نتایج مالی سه ماهه سوم 2020 در 4 نوامبر

منبع Ivanhoe Capital Acquisition Corp.

مخاطب

گری گارتنر ، مدیر مالی
شرکت ایوانهو سرمایه اکتسابی
تلفن: +18 6337 1818
[email protected]

لینک های مربوطه

http://ivanhoecapitalacquisition.com/

پاسخی بگذارید