شرکت Kari-Out با خرید تجارت حوله مرطوب مرطوب Sanfacon ، موقعیت ضد عفونی کننده های دستی را محکم می کند

شرکت Kari-Out با خرید تجارت حوله مرطوب مرطوب Sanfacon ، موقعیت ضد عفونی کننده های دستی را محکم می کند

TARRYTOWN ، N.Y.، 10 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت Kari-Out ، تولید کننده چاشنی ها ، کاغذ و محصولات پلاستیکی در صنعت پذیرش رستوران ، امروز موافقت خود را برای خرید تجارت حوله های آمریکایی Sanfacon اعلام کرد. Sanfacon تولید کننده محصولات کاغذی برای صنعت رستوران از جمله حوله های مرطوب است. خرید Sanfacon’s ویرجینیا تسهیلات Kari-Out را به عنوان تولید کننده برتر و توزیع کننده دستمال مرطوب کننده های ژل ، ژل ها و پاک کننده های سطحی در ایالات متحده.

خرید Kari-Out از تاسیسات تولیدی Sanfacon به افزایش ظرفیت تولید محصولات محافظ شخصی (PPE) آن کمک خواهد کرد. از زمان شروع همه گیری ، Kari-Out به دنبال گسترش امکانات خود برای تولید ضد عفونی کننده دستی برای مهمان نوازی و کارگران خط مقدم از جمله آژانس مدیریت اضطراری فدرال ایالات متحده (FEMA) بود. با خرید ، Kari-Out به عنوان نماینده انحصاری کارگزاران و سرویس های مواد غذایی ایالات متحده برای صنایع Sanfacon از کانادا. صنایع Sanfacon همچنین به عنوان یک کارگزار کانادایی محصولات Kari-Out در کشور فعالیت می کند کانادا.

می گوید: “ما اعتقاد داریم که تقاضای زیاد برای محصولات ضد عفونی کننده برای ماندن وجود دارد ، حتی پس از گذشت مدت طولانی کرونا ویروس.” پل اپشتین، مدیر عامل و رئیس جمهور Kari-Out. “با خرید تسهیلات تولید Sanfacon در ویرجینیا، ما قادر خواهیم بود ردپای خود را در صنعت PPE گسترش دهیم و به طور مداوم محصولات بهداشتی ایمن را به مشتریان خود ارائه دهیم. “

مطلب مرتبط  Exide Technologies اعلام کرده است که توافقنامه خرید اسب برای فروش شرکتهای آمریکایی به EX Holdings که یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت Quexco است ، در توافقنامه خرید اسب قرار دارد.

حوله های بسته بندی شده جداگانه Kari-Out و ژل های ضد آب در حال حاضر در مرکز بازرسی FDA در نیوجرسی ساخته می شوند. AccuGen Laboratories ، یک آزمایشگاه مستقل FDA ، آزمایش و نشان داده است که محصولات ضدعفونی کننده Kari-Out 99.9 درصد میکروب های معمولی را از بین می برد. محصولات Kari-Out را می توان در صنایع پزشکی ، خدمات غذایی و خرده فروشی یافت.

مطلب مرتبط  Webstore و پورتال شریک جدید فرآیندهای کلیدی تجارت در Benshaw را تسریع می کنند

درباره Kari-Out:
Kari-Out که در سال 1964 تأسیس شد ، یک شرکت خانوادگی است و دارای بیش از 55 سال تجربه تولید متنوع در بسته بندی مواد غذایی قابل استفاده در کشور است. ایالات متحده. این شرکت بیش از 400 نفر اشتغال دارد و در کل شش تسهیلات دارد آمریکای شمالی توزیع کنندگان توزیع کننده خدمات مواد غذایی مستقل و ملی. در راستای مأموریت این شرکت برای مسئولیت محیط زیست ، دو مورد از بزرگترین تأسیسات تولیدی Kari-Out با انرژی خورشیدی تأمین می شود. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.kariout.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  Exide Technologies با موفقیت نتیجه گیری در حراج برای کسب و کار در آمریکا و وابسته ای از شرکت های اطلس را به عنوان داوطلب موفق تعیین می کند

درباره Sanfacon:
Sanfacon Industries Inc ، یک تولید کننده کاملاً یکپارچه ، بیش از 55 سال است که تولید محصولات کاغذی و پلاستیکی برای صنعت پذیرایی را بر عهده دارد. خطوط تولید شامل حوله های مرطوب ، بسته بندی های کاغذی و آستر ، پلاک ها و سایر محصولات کاغذی هستند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.sanfacon-mills.com/home-eng.html مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
موردی دیکر | کاری-بیرون
(914) 559-6425
[email protected]

SOURCE Kari-Out شرکت

لینک های مربوطه

https://kariout.com

پاسخی بگذارید