شرکت Kraton اطلاعات تماس کنفرانس منتشر شده در سه ماهه اول سال 2020 را به روز می کند

شرکت Kraton اطلاعات تماس کنفرانس منتشر شده در سه ماهه اول سال 2020 را به روز می کند

هوستون، 28 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت Kraton (NYSE: KRA) ، تولید کننده پیشرو در جهان از پلیمرهای ویژه و محصولات دارای ارزش بالای زیست آلوده مشتق شده از محصولات تولیدی کاج چوب کاج ، امروز جزئیات تماس تلفنی به روز شده را برای تماس کنفرانسی که از قبل برنامه ریزی شده است ارائه دهد. پنجشنبه 30 آوریل در ساعت 8 بامداد ساعت مرکزی (ساعت 9 صبح بعد از ظهر به وقت شرقی) برای بحث در مورد نتایج مالی و عملیاتی در سه ماهه اول سال 2020. این شرکت انتظار دارد بعد از نزدیک شدن به بازار ، نتایج سه ماهه اول سال 2020 خود را منتشر کند چهارشنبه ، 29 آوریل 2020.

Kraton شما را دعوت می کند به تماس کنفرانس که به صورت زنده از طریق اینترنت پخش می شود ، در http://www.Kraton.com با انتخاب پیوند “روابط سرمایه گذار” در بالای صفحه اصلی و سپس انتخاب “رویدادها” دعوت کنید. تحت “شرکت” در صفحه روابط سرمایه گذار سخنگوی شرکت را شامل می شود کوین ام. فاگارتیرئیس جمهور و رئیس اجرایی؛ آتاناس H. آتاناسفمعاون رئیس جمهور و مدیر ارشد مالی و ح. ژن شیلیمدیر روابط سرمایه گذار همچنین می توانید تماس تلفنی کنفرانس را از طریق تلفن با تماس با اپراتور تماس کنفرانسی 5-10 دقیقه قبل از زمان شروع برنامه ریزی شده و درخواست تماس کنفرانس Kraton – کد عبور: “8680118” گوش دهید. شماره گیری رایگان: 800-857-6511. شماره گیری بین المللی: 210-839-8886.

مطلب مرتبط  Corp. Marathon Petroleum Corp. اعلام کرد نتایج مالی مالی سه ماهه دوم سال 2020 در 3 آگوست

پخش مجدد تماس با درآمد از طریق آن در دسترس خواهد بود 12:00 p.m. زمان مرکزی بر 13 مه سال 2020. برای دسترسی به پخش مجدد در وب سایت Kraton ، پیوند “روابط سرمایه گذار” را در بالای صفحه اصلی Kraton انتخاب کنید. در صفحه روابط سرمایه گذار به “رویدادها” در زیر “شرکت” بروید. رویدادهای گذشته را انتخاب کنید ، سپس “تماس کنفرانس سود شرکت کراتون Q1 2020” را انتخاب کنید. برای شنیدن یک پخش تلفنی از تماس ، با شماره 888-566-0418 (تلفن رایگان) یا 203-369-3043 (تلفنی) تماس بگیرید.

مطلب مرتبط  Dover تاریخ انتشار درآمد سه ماهه سوم 2020 ، تماس کنفرانسی و پخش وب را اعلام کرد

درباره KATATON

شرکت Kraton (NYSE “KRA”) تولید کننده پیشرو در جهان پلیمرهای ویژه و محصولات با ارزش بالا است که از منابع تجدیدپذیر مشتق شده است. پلیمرهای Kraton در طیف گسترده ای از کاربردها از جمله چسب ، روکش ، محصولات مراقبت از مصرف کننده و شخصی ، درزگیرها و روان کننده ها و محصولات پزشکی ، بسته بندی ، خودرو ، سنگ فرش و بام استفاده می شود. به عنوان بزرگترین ارائه دهنده جهانی در صنعت مواد شیمیایی کاج ، محصولات تخصصی این شرکت بر روی کاج به بازارهای چسب ، جاده و ساخت و ساز و تایر فروخته می شود و طیف گسترده ای از مواد شیمیایی عملکرد را به بازارهایی شامل مواد افزودنی سوخت ، مواد شیمیایی نفتی و تولید می کند. ، روکش ها ، مایعات و روان کننده های فلزکاری ، جوهر و معدن. Kraton محصولات خود را در بیش از 70 کشور جهان در اختیار مشتریان متنوع قرار می دهد. Kraton ، آرم و طراحی Kraton ، همه علائم تجاری شرکت Kraton یا شرکت های تابعه یا شرکت های وابسته آن هستند.

مطلب مرتبط  Nucor از تغییر در نشست سالانه مجازی خبر داد

برای اطلاعات بیشتر:
ح ژن شیلی 281-504-4886

شرکت کراتون منبع

لینک های مربوطه

http://www.kraton.com

پاسخی بگذارید