شرکت Lida Resources برای برنامه حفاری آینده آماده می شود

شرکت Lida Resources برای برنامه حفاری آینده آماده می شود

VANCOUVER ، قبل از میلاد، 26 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت Lida Resources (CSE: LIDA) (“لیدا” یا “شرکت“) یک شرکت اکتشاف کانادایی است که هم اکنون در این کشور اکتشافات را هدف قرار داده است پرو. دارایی سان وینسنت اصلی ترین دارایی شرکت و محور اصلی شرکت است.

املاک سان ویسنته

دارایی سان ویسنته (“دارایی”) در حدود 120 کیلومتری شرق شهر ساحلی تروژیلو واقع شده است ، پرو در منطقه آگالپامپا ، استان اوتوزکو. این ملک در قسمت اتفاقی کمربند آتشفشانی Tertiary از Cordillera غربی واقع شده است و توسط سنگهای سازند Calipuy ، فلزات گرانبها و پایه ای تشکیل شده از فلزهای زیرین است که در زیر یافت می شود. پرو. سازند Calipuy محصول آتشفشان پس از زمین ساختی در منطقه کوردیلرا است.

لیدا معدن سن ویسنته را که در سال 2011 تولید کنسانتره طلا و نقره بود به دست آورد. سنگ معدن شکسته شده از معادن قبلی وجود دارد ، که این شرکت قصد دارد برداشت و ارسال به یک کارخانه عوارض را داشته باشد ، تا درآمد نزدیک مدت لیدا

Lida دارای یک برنامه حفاری برنامه ریزی شده به مساحت 2،000 متر در املاک سن وینچته است. در ارتباط با این ، لیدا برای انجام برنامه وارد یک تماس حفاری شده است. در حال حاضر برنامه ای برای درخواست مجوز معدن در حال انجام است تا لیدا بتواند عملیات معدن را از سر بگیرد.

مطلب مرتبط  دانلود قسمت 25 سریال آقازاده

برنامه ریزی هایی برای انجام 2،000 متر (6،000 فوت) حفاری الماس بر روی رگ اصلی ، ساختار ورید MZ 1 و همچنین سازه های رگه MZ 2 و MZ 3 انجام می شود ، پس از پایان بحران Covid-19. این حفاری اولیه برای تأیید و همچنین وجود سه رگه است که در عملیات استخراج معادن قبلی در Quiruvilca مشخص شده و در صورت امکان مکانهایی را که این رگها در راهرو بین سن ویسنته و کویروویلکا ادامه دارند شناسایی کنید. معدن Quiruvilca در 10 کیلومتری جنوب شرقی ملک San Vicente واقع شده است.

تحقیق توسط شخص واجد شرایط ، جورج سی شارپ، P.Geo (Ltd.) انتاریو، APEGS، SK ، در حالی که به عنوان یک عضو فعال APEGS در سال 2019 فعالیت می کند ، نشان داده است که این دو خاصیت در کنار اعتصاب با یکدیگر وجود دارند ، و هر دو از یک سبک و شیوه معدنی یکسان برخوردار هستند. اعتقاد بر این است که ساختارهای رگه جدیدی بین این دو ویژگی مشخص می شود که ممکن است بخشی از همان سیستم کانی سازی باشد که در سن ویسنته وجود دارد شناخته می شود.

درباره Lida Resources Inc.

Lida با مطالبات اولیه مواد معدنی ، مذاکره برای مجوز از مقامات دولتی ، دستیابی به مطالبات معدنی یا مجوز از دارندگان موجود ، ورود به توافق نامه های گزینه ای برای به دست آوردن منافع در مطالبات معدنی یا خرید شرکت هایی با مطالبات یا پروانه های معدنی ، به دست می آید. در مورد این ویژگی ها ، شرکت مواد معدنی را به تنهایی یا در سرمایه گذاری های مشترک با دیگران بررسی می کند. اکتشاف برای فلزات معمولاً شامل نمونه برداری از سطح ، بررسی های ژئوفیزیکی زمینی و هوایی و زمینی و حفاری است. این شرکت محدود به هیچ فلز یا منطقه خاصی نیست ، بلکه تمرکز شرکت بر روی فلزات گرانبها و پایه در کشور است آمریکای جنوبی، به طور مشخص پرو، مانند تاریخ این

مطلب مرتبط  Toray Composite Material America، Inc. كاهش عملیاتی و بازسازی را اجرا می كند

مبادله امنیت کانادا و همچنین خدمات تنظیم مقررات آن ، از مسئولیت پذیری یا دسترسی این نسخهها کاربری یا صحت این انتشار مجدد ، بازبینی شده یا مسئولیت دسترسی برخوردار نیستند.

سلب مسئولیت اطلاعات سلب مسئولیت

برخی از اظهارات مندرج در این نسخه خبری ممکن است اطلاعاتی را به دنبال داشته باشد که شامل گسترش عملیات از جمله اما محدود به آنها نیست. اطلاعات جستجوی پیش رو اغلب ، اما نه همیشه ، با استفاده از کلماتی مانند “پیش بینی” ، “برنامه” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “ممکن” ، “اراده” ، “قصد” ، “باید” شناسایی می شود. و عبارات مشابه اطلاعات جستجوی رو به جلو شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها و سایر عواملی است که می تواند باعث شود نتایج واقعی یا رویدادها از لحاظ معنوی با آنچه پیش بینی شده در چنین اطلاعاتی به نظر می رسد متفاوت باشد. نتایج واقعی شرکت می تواند از لحاظ پیش بینی شده در نتیجه به دنبال یافتن اطلاعات رقابتی و رقابت برای فرصت های سرمایه گذاری ، چالش های مربوط به عملیات در بازارهای بین المللی ، ریسک اجرای معاملات ، تغییر در برنامه های توسعه استراتژیک شرکت و سایر عوامل ، از نظر پیش بینی شده در این اطلاعات مشتاقانه متفاوت باشد. که بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت هستند. این شرکت معتقد است که انتظارات منعکس شده در اطلاعات آینده نگر براساس انتظارات جاری و خط لوله سرمایه گذاری بالقوه معقول است ، اما نمی توان اطمینان داد که این انتظارات صحیح ثابت می شود و چنین اطلاعاتی که به جلو منتقل می شود ، نباید به آنها بی اعتماد باشد. هرگونه اطلاعات آینده نگر در این خبرنامه انتظارات شرکت را از تاریخ این شرکت نشان می دهد و بعد از چنین تاریخ در معرض تغییر است. شرکت از هرگونه قصد و یا تعهد برای به روزرسانی یا تجدید نظر در مورد اطلاعات آینده نگر چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه در مورد رویدادهای آینده یا در غیر این صورت صرف نظر می کند ، مگر اینکه طبق قانون اوراق بهادار قابل اجرا باشد.

مطلب مرتبط  کلاهبرداری که در طی همه گیری های COVID-19 در حال افزایش مشتری های ابزار است. دوک انرژی و گاز طبیعی پیمونت درباره آخرین تاکتیک های کلاهبرداران هشدار می دهند

منبع Lida منابع وارز

پاسخی بگذارید