شرکت Pembina Pipeline اعلام کرد سود سهام عادی مشترک اکتبر 2020 ، سود سهام سه ماهه ترجیحی و سه ماهه سوم نتایج کنفرانس 2020 و تماس و پخش وب را اعلام می کند

شرکت Pembina Pipeline اعلام کرد سود سهام عادی مشترک اکتبر 2020 ، سود سهام سه ماهه ترجیحی و سه ماهه سوم نتایج کنفرانس 2020 و تماس و پخش وب را اعلام می کند

کالگری ، AB، 6 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت Pembina Pipeline (“Pembina” یا “شرکت”) (TSX: PPL) (NYSE: PBA) امروز اعلام کرد که هیئت مدیره این شرکت سود سهام نقدی سهام مشترک را برای اکتبر 2020 از 0.21 دلار هر سهم پرداخت شود ، با توجه به قانون قابل اجرا ، در 13 نوامبر 2020 به سهامداران سابقه در 23 اکتبر 2020. سود سهام مشترک “سود سهام واجد شرایط” برای اهداف مالیات بر درآمد کانادا تعیین شده است. برای سهامداران غیر مقیم ، سود سهام عادی Pembina باید “سود سهام واجد شرایط” در نظر گرفته شود و ممکن است مشمول مالیات نگهداری کانادا باشد.

برای سهامداران دریافت سود سهام مشترک خود در صندوق های ایالات متحده ، اکتبر 2020 سود سهام نقدی انتظار می رود تقریباً ایالات متحده باشد 0.1583 دلار به ازای هر سهم (قبل از کسر مالیات قابل نگهداری قابل اجرا در کانادا) بر اساس نرخ ارز 0.7536. سود واقعی دلار آمریکا به کانادا / آمریکا بستگی دارد. نرخ ارز دلار در تاریخ پرداخت و مشمول مالیات های قابل نگهداری قابل اجرا خواهد بود.

هیئت مدیره Pembina همچنین سود سه ماهه سهام ترجیحی شرکت را اعلام کرد ، سری 1 ، 3 ، 5 ، 7 ، 9 ، 11 ، 13 ، 15 ، 17 ، 19 ، 21 ، 23 و 25. سری 1 ، 3 ، 5 ، 7 ، 9 ، 11 ، 13 و 21 سود سهام ترجیحی قابل پرداخت است 1 دسامبر 2020 به سهامداران سابقه در 2 نوامبر 2020. سری 15 ، 17 و 19 سود سهام ترجیحی قابل پرداخت است 31 دسامبر 2020 به سهامداران سابقه در 15 دسامبر 2020. سود سهام ممتاز سری 23 و 25 قابل پرداخت است 16 نوامبر 2020 سهامداران سابقه در 2 نوامبر 2020.

سلسله

مبلغ سود سهام

سهام ترجیحی ، سری 1 (PPL.PR.A)

0.306625 دلار

سهام ترجیحی ، سری 3 (PPL.PR.C)

0.279875 دلار

سهام ترجیحی ، سری 5 (PPL.PR.E)

0.285813 دلار

سهام ترجیحی ، سری 7 (PPL.PR.G)

0.273750 دلار

سهام ترجیحی ، سری 9 (PPL.PR.I)

0.296875 دلار

سهام ترجیحی ، سری 11 (PPL.PR.K)

0.359375 دلار

سهام ترجیحی ، سری 13 (PPL.PR.M)

0.359375 دلار

سهام ترجیحی ، سری 15 (PPL.PR.O)

0.279000 دلار

سهام ترجیحی ، سری 17 (PPL.PR.Q)

0.301313 دلار

سهام ترجیحی ، سری 19 (PPL.PR.S)

0.292750 دلار

سهام ترجیحی ، سری 21 (PPL.PF.A)

0.306250 دلار

سهام ترجیحی ، سری 23 (PPL.PF.C)

0.328125 دلار

سهام ترجیحی ، سری 25 (PPL.PF.E)

0.325000 دلار

تأیید خط مشی ثبت و پرداخت

Pembina به طور ماهانه سود سهام نقدی سهام عادی خود را به دلار کانادا به سهامداران با سابقه 25 پرداخت می کندهفتم روز تقویمی هر ماه (به استثنای تاریخ ثبت دسامبر ، یعنی 31 دسامبرخیابان) ، اگر ، به عنوان و هنگامی که توسط هیئت مدیره تعیین شده است. اگر تاریخ ثبت در آخر هفته یا تعطیلات قانونی سقوط کند ، تاریخ ثبت موثر روز کاری قبلی خواهد بود. تاریخ پرداخت سود 15 استهفتم روز تقویمی ماه پس از تاریخ ثبت. اگر تاریخ پرداخت در آخر هفته یا تعطیلات قانونی سقوط کند ، روز کاری قبل از تعطیلات آخر هفته یا تعطیلات قانونی ، تاریخ پرداخت می شود.

سود سهام سهام ممتاز سری 1 ، 3 ، 5 ، 7 ، 9 ، 11 ، 13 و 21 در اولین تقویم مارس ، ژوئن ، سپتامبر و دسامبر هر سال قابل پرداخت است ، درصورتی که به موجب هیئت مدیره اعلام شده باشد مدیران سهامداران در اولین روز تقویم ماه قبل ثبت می کنند ، یا اگر چنین تاریخ پرداخت یا سابقه ای یک روز کاری نباشد ، روز کاری بعدی بعد از تعطیلات آخر هفته یا قانونی است. سود سهام سهام ممتاز سری 15 ، 17 و 19 در آخرین تقویم ماه مارس ، ژوئن ، سپتامبر و دسامبر هر سال قابل پرداخت است ، در صورتی که طبق اعلام هیئت مدیره به سهامداران ثبت شده در 15هفتم روز تقویمی همان ماه ، یا اگر چنین تاریخ پرداخت یا سابقه ای یک روز کاری نباشد ، روز کاری بعدی موفق پس از آخر هفته یا تعطیلات قانونی. سود سهام سهام ترجیحی سری 23 و 25 در 15 قابل پرداخت استهفتم روز فوریه ، مه ، آگوست و نوامبر در هر سال ، اگر ، مانند و هنگامی که توسط هیئت مدیره به سهامداران سابقه ثبت شده در آخرین روز کاری ماه قبل اعلام شده است ، یا اگر چنین تاریخ پرداخت یا سابقه ای تجارت نیست روز ، روز کاری موفق بعدی بعد از آخر هفته یا تعطیلات قانونی.

مطلب مرتبط  منابع MDU سود سهام سه ماهه را در سهام مشترک اعلام می کند

جزئیات تماس کنفرانسی و پخش اینترنتی نتایج سه ماهه سوم 2020

Pembina نتایج سه ماهه سوم سال 2020 خود را منتشر خواهد کرد پنجشنبه ، 5 نوامبر 2020 بعد از بسته شدن بازارها تماس کنفرانسی و پخش وب برای این برنامه ریزی شده است جمعه ، 6 نوامبر سال 2020، در 8:00 صبح MT (10:00 صبح ET) برای سرمایه گذاران علاقه مند ، تحلیل گران ، کارگزاران و نمایندگان رسانه ها.

شماره های تماس تلفنی کنفرانس برای کانادا و ایالات متحده 647-427-7450 یا 888-231-8191 هستند. ضبط تماس کنفرانسی برای پخش مجدد در دسترس خواهد بود تا 13 نوامبر 2020 در 11:59 ب.ظ. ET. برای دسترسی به پخش ، لطفاً 416-849-0833 یا 855-859-2056 را شماره گیری کرده و رمز ورود 4396278 را وارد کنید.

پخش مستقیم وب از تماس کنفرانسی را می توانید در وب سایت Pembina به آدرس www.pembina.com تحت مرکز سرمایه گذاری ، ارائه و رویدادها ، یا با وارد کردن:

https://produceredition.webcasts.com/starthere.jsp؟ei=1290111&tp_key=6417bd122e در مرورگر وب خود. اندکی پس از تماس ، بایگانی صوتی برای حداقل 90 روز در وب سایت قرار می گیرد.

درباره Pembina

کلگریPembina Pipeline Corporation مبتنی بر ارائه دهنده خدمات حمل و نقل و میان دوره ای است که خدمات ارائه می دهد آمریکای شمالی صنعت انرژی به مدت 65 سال. Pembina دارای یک سیستم خطوط لوله یکپارچه است که مایعات هیدروکربنی مختلف و محصولات گاز طبیعی تولید شده در غرب را حمل می کند کانادا. این شرکت همچنین دارای امکانات جمع آوری و پردازش گاز است. زیرساخت مایعات نفت و گاز طبیعی و تجارت لجستیک. در حال رشد تجارت پایانه های صادراتی است. و در حال حاضر در حال توسعه تاسیسات پتروشیمی برای تبدیل پروپان به پلی پروپیلن است. دارایی های یکپارچه و فعالیت های تجاری Pembina در اکثر زنجیره ارزش هیدروکربن به آن امکان می دهد طیف کاملی از خدمات میان دوره ای و بازاریابی را به بخش انرژی ارائه دهد. Pembina متعهد شده است تا از طریق توسعه زیرساخت هایی فرصت های اضافی را برای اتصال تولید هیدروکربن به مکانهای تقاضای جدید شناسایی کند که خدمات Pembina را در زنجیره ارزش هیدروکربن حتی بیشتر گسترش دهد. این پیشرفت های جدید به اطمینان حاصل خواهد شد که هیدروکربن های تولید شده در حوضه رسوبی غربی کانادا و دیگر حوضه هایی که Pembina فعالیت می کند می توانند به بازارهای بالاترین ارزش در سراسر جهان برسند.

هدف Pembina:

پیشرو در ارائه راه حل های یکپارچه زیرساختی متصل به بازارهای جهانی:

  • مشتری ها ابتدا ما را برای خدمات قابل اعتماد و با ارزش افزوده انتخاب کنید.
  • سرمایه گذاران کل بازده صنعت پیشرو را دریافت کنید.
  • کارمندان بگویید ما “کارفرمای انتخابی” هستیم و برای فرهنگ کار ایمن ، محترمانه ، مشارکت پذیر و منصفانه خود ارزش قائل هستیم. و
  • جوامع از ما استقبال کرده و تأثیر مثبت خالص تعهد اجتماعی و زیست محیطی خود را تشخیص دهیم.
مطلب مرتبط  شرکت لوله کشی پمبینا ژوئیه 2020 اعلام کرد سود سهام مشترک ، سهم سهم اولویت بندی شده و اعلام سه ماهه دوم سال 2020 نتایج کنفرانس تماس و پخش وب

Pembina به سه بخش تقسیم می شود: بخش خطوط لوله ، بخش تسهیلات و بخش بازاریابی و سرمایه گذاری های جدید.

سهام مشترک Pembina در تورنتو و نیویورک بورس سهام به ترتیب تحت PPL و PBA. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.pembina.com مراجعه کنید.

اطلاعات و بیانیه های آینده نگر

این نسخه خبری حاوی اطلاعات و گزاره های آینده نگرانه خاصی است (در مجموع “بیانیه های آینده نگر”) که براساس انتظارات ، برآوردها ، پیش بینی ها و پیش فرض های فعلی پمبینا با توجه به تجربه و درک آن از روندهای تاریخی استوار است. در این خبرنامه ، عبارات آینده نگرانه را می توان با اصطلاحاتی مانند “باید” ، “ممکن است” ، “اراده” ، “ادامه” ، “اگر” ، “بودن” ، “انتظار” و عبارات مشابهی را که می توان تشخیص داد ، تشخیص داد. رویدادهای آینده یا عملکرد آینده.

به طور خاص ، این خبر منتشر شده حاوی گزاره های آینده نگرانه در مورد: سودهای آتی است که ممکن است بر روی سهام مشترک Pembina و سهام ممتاز اعلام شود. زمان و میزان پرداخت سود سهام و نحوه پرداخت مالیات از آن ؛ و زمان انتشار نتایج سه ماهه سوم شرکت 2020 این اظهارات آینده نگرانه توسط Pembina بر اساس پیش فرض های خاصی که Pembina در رابطه با آن در تاریخ این انتشار اخبار ارائه داده است ، درمورد سایر موارد ، بیان می شود: توانایی Pembina و هر شخص ثالث مورد نیاز برای تعامل موثر با سهامداران. سطح فعالیتهای اکتشاف و توسعه صنعت نفت و گاز ؛ موفقیت در عملیات و رشد پروژه های Pembina. قیمت کالا ، حاشیه ، حجم و نرخ ارز غالب ؛ نتایج عملیاتی آینده Pembina با عملکرد گذشته و انتظارات مدیریتی در رابطه با آنها سازگار خواهد بود. تداوم در دسترس بودن سرمایه با قیمت های جذاب برای تأمین نیازهای سرمایه در آینده مربوط به دارایی ها و پروژه های موجود ، از جمله هزینه های سرمایه ای مربوط به گسترش ، ارتقا up و تعطیلات تعمیر و نگهداری در آینده ، اما نه محدود به آنها. که هر پروژه شخص ثالث مربوط به پروژه های رشد Pembina طبق آنچه انتظار می رود تحریم و تکمیل شود. اینکه می توان به توافقات تجاری مورد نیاز دست یافت. که کلیه مصوبات نظارتی و زیست محیطی مورد نیاز را می توان با شرایط لازم به موقع بدست آورد. طرفین توافق نامه های مادی به انجام به موقع ادامه می دهند. هیچ رویداد پیش بینی نشده ای وجود نداشته باشد که مانع اجرای قراردادها شود. هیچگونه ساخت و ساز غیرقابل پیش بینی مواد ، یکپارچگی یا سایر هزینه های مربوط به پروژه های رشد فعلی یا عملیات فعلی وجود نداشته باشد. نرخ بهره و مالیات غالب و در دسترس بودن پوشش تحت بیمه نامه های Pembina (از جمله در رابطه با بیمه نامه وقفه تجاری Pembina).

گرچه پمبینا معتقد است انتظارات و عوامل مادی و فرضیات منعکس شده در این اظهارات آینده نگر از تاریخ این تاریخ منطقی است ، اما هیچ صحت و اطمینان نمی تواند صحت این انتظارات ، عوامل و فرضیات را داشته باشد. خوانندگان هشدار می دهند که وقایع یا شرایط ممکن است باعث شود نتایج واقعی با نتایج پیش بینی شده ، پیش بینی شده یا پیش بینی شده تفاوت اساسی داشته باشند. ماهیت آنها ، اظهارات آینده نگرانه شامل مفروضات ، خطرات و عدم قطعیت های شناخته شده و ناشناخته ای است که به احتمال عدم پیش بینی ها ، پیش بینی ها ، پیش بینی ها و سایر اظهارات آینده نگر کمک می کند ، که ممکن است باعث عملکرد واقعی و نتایج مالی در آینده شود دوره ها با پیش بینی عملکرد آینده یا نتایج بیان شده یا ضمنی با چنین اظهارنظرهای آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشند. این خطرات و عدم قطعیت های شناخته شده و ناشناخته شامل موارد زیر است: محیط نظارتی و تصمیمات ؛ توانایی پمبینا در جمع آوری سرمایه کافی (یا جمع آوری سرمایه کافی با شرایط مطلوب) برای تأمین بودجه پروژه های توسعه و رشد در آینده و تأمین تعهدات آینده ؛ عدم مذاکره و انعقاد قرارداد تجاری مورد نیاز یا عدم دستیابی به تحریم پروژه ؛ افزایش هزینه های ساخت و ساز ، یا تأخیر ساخت و ساز ، در پروژه های توسعه و رشد Pembina. کمبود نیروی کار و مادی عدم عملکرد یا پیش فرض توسط طرفین توافق نامه هایی که Pembina یا یک یا چند شرکت وابسته در رابطه با تجارت خود منعقد کرده اند ؛ عدم تحقق منافع یا هم افزایی پیش بینی شده از خریدهای کامل (از جمله خرید Kinder Morgan Canada Limited و بخش ایالات متحده از خط لوله Cochin) ، مسائل ادغام یا موارد دیگر ؛ تأثیر نهادهای رقابتی و قیمت گذاری. اتکا به شرکای اصلی صنعت ، اتحاد و توافق نامه ؛ قدرت و عملکرد صنعت تولید نفت و گاز طبیعی و قیمت کالاهای مرتبط ؛ ادامه یا تکمیل پروژه های شخص ثالث ؛ اقدامات مقامات دولتی یا نظارتی از جمله تغییر در قوانین مالیاتی و نحوه درمان ، تغییر در نرخ حق امتیاز ، ابتکارات یا سیاست های تغییر آب و هوا یا افزایش مقررات زیست محیطی شرایط نامساعد اقتصادی و بازار در کانادا، آمریکای شمالی و در سراسر جهان ، از جمله تغییرات ، یا ضعفهای طولانی مدت ، در صورت لزوم ، در نرخ بهره ، نرخ ارز خارجی ، قیمت کالاها ، روند عرضه / تقاضا و سطح فعالیت کلی صنعت ؛ خطرات مربوط به اپیدمی های گسترده یا شیوع همه گیر ، از جمله خطرات مربوط به بیماری همه گیر COVID-19 ؛ تغییرات در رتبه بندی اعتبار ریسک اعتباری طرف مقابل؛ خطرات فناوری و امنیت سایبری. و برخی خطرات خاص دیگر که هر از گاهی در اسناد افشای عمومی پمبینا شرح داده می شود ، از جمله مواردی که در زیر عنوان “عوامل خطر” در بحث و تجزیه و تحلیل مدیریت پمبینا و فرم اطلاعات سالانه برای سال پایان یافته است. 31 دسامبر 2019، و در بحث و تجزیه و تحلیل مدیریت Pembina مورخ 6 آگوست 2020 برای سه و شش ماه به پایان رسید 30 ژوئن 2020، همه اینها را می توان در نمایه Pembina در سیستم تجزیه و تحلیل و بازیابی اسناد الکترونیکی (SEDAR در www.sedar.com، ، در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در www.sec.gov و در وب سایت Pembina به آدرس www.pembina.com.

مطلب مرتبط  گزارش نتایج مالی Patterson-UTI برای سه ماه منتهی به 31 مارس 2020

اظهارات آینده نگر صریحاً توسط گفته های فوق صلاحیت دارند و فقط از تاریخ این سند صحبت می کنند. Pembina هیچ تعهدی در مورد به روزرسانی یا تجدید نظر در مورد اظهارنظرهای آینده نگرانه مندرج در این مقاله ، به استثنای مواردی که در قوانین قابل اجرا لازم است ، ندارد.

SOURCE Pembina Pipeline Corporation

لینک های مربوطه

http://www.pembina.com

پاسخی بگذارید