شرکت Southwest Gas Holdings، Inc. اعلام کرد که این نشست سالانه خود را به صورت آنلاین برگزار می کند

شرکت Southwest Gas Holdings، Inc. اعلام کرد که این نشست سالانه خود را به صورت آنلاین برگزار می کند

لاس وگاس، 13 آوریل 2020 / PRNewswire / – Southwest Gas Holdings، Inc. (NYSE: SWX) اعلام کرد که ، با توجه به محدودیت های جلسات عمومی و ادامه نگرانی های بهداشت عمومی مربوط به شیوع COVID-19 ، این شرکت قالب نشست سالانه خود را که قبلاً اعلام شده بود ، تغییر داد. سهامداران، برنامه ریزی شده برای 7 مه سال 2020، از یک جلسه حضوری گرفته تا یک جلسه آنلاین. علاوه بر این ، شرکت زمان جلسه را تغییر داده است ساعت 11:30 بامداد PT. مانند همیشه ، این شرکت سهامداران سهامداران را تشویق می کند تا قبل از نشست سالانه ، نمایندگان خود را رأی دهند و ارسال کنند ، هرچند که در جلسه آنلاین نیز رای گیری نیز در دسترس خواهد بود.

این شرکت قالب نشست سالانه را برای اطمینان از حق دسترسی به سهامداران و سهامداران در جلسه حضوری با استفاده از ابزارهای آنلاین برای اطمینان از دسترسی و مشارکت سهامداران فراهم کرده است. اطلاعات بیشتر در مورد نشست سالانه آنلاین در زیر ارائه شده است.

دسترسی به پخش صوتی نشست سالانه. پخش زنده صوتی نشست سالانه به سرعت در آغاز می شود ساعت 11:30 بامداد PT. دسترسی آنلاین به پخش صوتی 30 دقیقه قبل از شروع جلسه سالانه باز خواهد شد تا زمان ذخیره سهامداران ضبط شده از زمان پایان کار ، باز شود. 10 مارس 2020تاریخ ضبط نشست سالانه برای ورود به سیستم و آزمایش تجهیزات آنها.

مطلب مرتبط  Graybar نام تام تویتی را به عنوان معاون رئیس جمهور منطقه برای تجارت ققنوس و مناطق کالیفرنیا معرفی می کند

این شرکت دسترسی به پخش زنده صوتی از طریق دو سیستم عامل آنلاین را ارائه می دهد. از کلیه سهامداران شرکت خواسته می شود تا اطلاعات ورود به سیستم را که در زیر آمده است را با دقت بررسی و تأیید کنند تا از دسترسی به سکوی تعیین شده مناسب اطمینان حاصل کنند. همچنین این شرکت سهامداران سهامداران را ترغیب می کند قبل از زمان شروع جلسه سالانه به این جلسه دسترسی پیدا کنند.

دستورالعمل ورود به سیستم. برای حضور در نشست سالانه آنلاین ، سهامداران باید موارد زیر را انجام دهند:

  • سهامداران رکورد: سهامدارانی که سهام خود را مستقیماً به نام خود دارند ، می توانند به آدرس https://web.lumiagm.com/284679093 مراجعه کرده و با کلیک بر روی “من یک شماره کنترل دارم” وارد سیستم شوید و با وارد کردن شماره کنترل 11 رقمی موجود در سمت راست بالای صفحه گوشه کارت پروکسی موجود در مواد پروکسی که قبلاً برای سهامدار ارسال شده بود و کد جلسه زیر را وارد می کنید: SWGAS2020 (حساس به مورد).
  • سهامداران سودمند: سهامدارانی که سهامدار رکورد نیستند (به عنوان مثال سهامدارانی که سهام خود را در یک حساب کارگزاری سهام یا از طریق بانک یا دارنده سایر رکورد ها نگهداری می کنند) سهامداران سودمند هستند و باید به آدرس http://virtualshareholdermeeting.com/SWX2020 و ورود به سیستم وارد کردن شماره کنترل 16 رقمی روی مواد پروکسی که قبلاً توسط کارگزار ، بانک یا سایر دارنده ثبت آنها در اختیار صاحب سهام قرار گرفته بود.
مطلب مرتبط  سیگنال فدرال برای میزبانی کنفرانس درآمد سه ماهه سوم در تاریخ 29 اکتبر 2020

ارسال سوالات. پیش از این جلسه ، سهامداران ممکن است سؤالاتی را در رابطه با تجارت این جلسه از طریق ایمیل دبیر شرکت به شرکت ارائه دهند ، توماس موران، در: [email protected]. در طول جلسه سالانه سهامداران نیز قادر خواهند بود سؤالات خود را از طریق سیستم عامل هایی که برای نشست سالانه مورد استفاده قرار می گیرند ، ارسال کنند. همانطور که در جلسات سالانه قبلی نیز اتفاق افتاده است ، شرکت در طول یا مدت کوتاهی پس از جلسه به سؤالات پاسخ خواهد داد.

معاونت. 30 دقیقه قبل از شروع جلسه ، و در طول جلسه سالانه ، این شرکت پشتیبانی را برای کمک به سهامداران در مورد هرگونه مشکل فنی که ممکن است در دسترسی یا شنیدن جلسه مجازی داشته باشند ، در اختیار دارد. اگر یک سهامدار با هر مشکلی برای دستیابی به جلسه یا در طول جلسه مجازی روبرو شود ، باید از ابزارهای حمایتی که در سیستم عاملهای آنلاین مربوطه یافت می شود که برای نشست سالانه استفاده می شود ، استفاده شود.

اینكه آیا سهامدار قصد دسترسی به پخش آنلاین نشست سالانه را دارد یا خیر ، این شركت از همه سهامداران می خواهد كه قبل از جلسه سالانه ، با استفاده از یكی از روشهای توصیف شده در مواد پراكسی كه برای سهامداران ركورد ارسال شده بود ، رأی دهند و پروكهای خود را ارسال كنند. در حدود 23 مارس 2020. سهامداران تشویق می شوند صورتحساب نمایندگی شرکت را با دقت بخوانند. کلیه اطلاعات مندرج در بیانیه پراکسی بدون توجه به موارد مندرج در اینجا بدون تغییر باقی می ماند. کارت پروکسی همراه با مواد پراکسی به روز نمی شود تا منعکس کننده تغییر در زمان و مکان باشد و ممکن است همچنان برای رای دادن به سهام شما در ارتباط با نشست سالانه استفاده شود.

مطلب مرتبط  PBF Energy گزارش نتایج سه ماهه اول سال 2020

درباره Southwest Gas Holdings، Inc.
شرکت Southwest Gas Holdings Inc. دارای دو بخش تجاری است. شرکت گازی جنوب غربی خدمات گازی طبیعی ایمن و مطمئن را برای بیش از 2 میلیون مشتری در این کشور ارائه می دهد آریزونا، کالیفرنیا، و نوادا Centuri Group ، Inc یک شرکت جامع خدمات زیرساختهای نرم افزاری است که برای ارائه انواع مختلفی از راه حل ها اختصاص داده شده است آمریکای شمالی ارائه دهندگان گاز و برق. Centuri درآمد حاصل از نصب ، تعویض ، تعمیر و نگهداری سیستم های توزیع انرژی و ایجاد راه حل های ساختمانی صنعتی را به دست می آورد.

SOURCE Southwest Gas Holdings، Inc.

پاسخی بگذارید