شرکت Switchback II اعلام کرد قیمت اولیه 275،000،000 دلار پیشنهاد اولیه عمومی

شرکت Switchback II اعلام کرد قیمت اولیه 275،000،000 دلار پیشنهاد اولیه عمومی

دالاس، 7 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Switchback II Corporation (“شرکت”) امروز قیمت اولیه عرضه اولیه بزرگ شده (“IPO”) 27،500،000 واحد خود را با قیمت 10.00 دلار در هر واحد. این واحدها در بورس اوراق بهادار نیویورک (“NYSE”) فهرست شده و با نماد “SWBK.U” از ابتدای تاریخ تجارت می کنند 8 ژانویه 2021. هر واحد شامل یكی از سهام عادی شركت کلاس A و یك پنجم یك ضمانت قابل بازخرید است كه هر كدام از این ضمانت نامه ها به دارنده آن حق می دهد كه یكی از سهام عادی كلاس A این شركت را با قیمت تمرینی خریداری كند. 11.50 دلار در هر سهم هنگامی که اوراق بهادار متشکل از واحدها معاملات جداگانه ای را آغاز کردند ، انتظار می رود سهام عادی کلاس A و ضمانت نامه ها به ترتیب با نمادهای “SWBK” و “SWBK.WS” در NYSE فهرست شوند.

مطلب مرتبط  بینش در مورد بازار جهانی الکل چرب تا سال 2026

Goldman Sachs & Co. LLC به عنوان تنها مدیر اجرای کتاب برای پیشنهاد پیشنهادی فعالیت می کند. این شرکت به متقاضیان پذیرش گزینه 45 روزه برای خرید حداکثر 4،125،000 واحد اضافی با قیمت IPO اعطا کرده است.

پیشنهاد عمومی فقط به وسیله دفترچه ارائه می شود. کپی از دفترچه اولیه مربوط به پیشنهاد و دفترچه نهایی ، در صورت موجود بودن ، می تواند از Goldman Sachs & Co. LLC ، Attn: Prospectus Department ، 200 West Street ، تهیه شود نیویورک، نیویورک 10282 ، ایمیل: [email protected]، تلفن: (866) 471-2526.

بیانیه ثبت مربوط به این اوراق بهادار توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) در تاریخ موثر اعلام شده است 7 ژانویه 2021. این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید نیست و همچنین هیچ فروشی از این اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد قبل از ثبت نام یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر ایالت یا حوزه قضایی از این قبیل.

مطلب مرتبط  Risen Energy دسته اول ماژول های 500W را می فرستد

درباره شرکت Switchback II

شرکت Switchback II با هدف ایجاد ادغام ، ادغام ، تبادل سهام ، خرید دارایی ، خرید سهام ، سازماندهی مجدد یا ترکیب تجاری مشابه با یک یا چند کسب و کار یا نهاد تشکیل شد. این شرکت در نظر دارد جستجوی خود را برای کسب و کار مورد نظر در صنایع گسترده انتقال انرژی یا پایداری هدف قرار دهد که به منظور دستیابی به اهداف حیاتی کاهش انتشار ، به راه حل های نوآورانه برای کربن زدایی نیاز دارند.

اظهارات رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه هایی است که “بیانیه های آینده نگر” را تشکیل می دهد ، از جمله در مورد IPO. نمی توان اطمینان حاصل کرد که پیشنهاد ارائه شده در بالا با شرایط توصیف شده یا به طور کامل تکمیل خواهد شد. اظهارات رو به جلو تحت شرایط زیادی قرار دارد ، بسیاری از این شرایط از عهده شرکت خارج است ، از جمله موارد ذکر شده در بخش عوامل خطر در بیانیه ثبت شرکت و دفترچه اولیه پیشنهاد شرکت ارائه شده در SEC. نسخه ها در وب سایت SEC ، www.sec.gov موجود است. این شرکت هیچ تعهدی برای به روزرسانی این بیانیه ها برای تجدید نظر یا تغییرات پس از تاریخ انتشار این نسخه ، به استثنای موارد مورد نیاز در قانون ، متعهد نیست.

مطلب مرتبط  AARP اوهایو مخالفت خود را با HB 6 تجدید کرد و خواستار فوری فوری کمک های مالی هسته ای شد

مخاطب

اسکات مک نیل یا جیم موتری
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: (972) 514-9535

SOURCE Switchback II Corporation

پاسخی بگذارید