صفحه ویژه فلوریدا “از یک Lineman تشکر می کنیم” که اکنون برای پیش خرید موجود است

صفحه ویژه فلوریدا “از یک Lineman تشکر می کنیم” که اکنون برای پیش خرید موجود است

دکتر گفت: “خط کشی ها زنان و مردان سخت کوشی هستند که خطوط برق ما را نصب و نگهداری می کنند و در صورت قطع یا قطع شدن خطوط برق برای بازگرداندن برق خارج می شوند.” استن سیدور، رئیس کالج ایالتی Lake-Sumter. “ما از فرماندار DeSantis و مجلس قانونگذاری فلوریدا قدردانی می كنیم كه این افراد را كه برای اقتصاد ایالت ما حیاتی هستند به رسمیت شناختند.”

دوک برانت، یک فارغ التحصیل کالج ایالتی Lake-Sumter و کارگر خط برای شهر لیسبورگ، یک شغل با ارزش در برنامه پیدا کرد.

دوک توضیح می دهد: “من می دانستم که دوست دارم بیرون کار کنم و نه پشت میز ، بنابراین فکر کردم که آن را امتحان می کنم.” “برنامه های LSSC Lineworker به شما احساس واقعی زندگی کارگران خط می دهد. مزایای این برنامه نمایی است و بسیار ارزان تر از برنامه های دیگری است که من می شناسم.”

مطلب مرتبط  تحول سبز برای توسعه کک زغال سنگ حیاتی است. و همکاری انرژی B&R

درآمد حاصل از هزینه های صفحه Thank A Lineman به بورسیه دانشجویان ثبت نام در برنامه های برق در کالج ایالتی Lake-Sumter اختصاص خواهد یافت. این برنامه ها در کمتر از شش هفته دانش آموزان را برای شغل کار به عنوان یک خط آماده می کند.

سیدور گفت: “ما متعهد هستیم که مسیر شغلی را برای دانشجویان فراهم کنیم تا مشاغل با مهارت بالا و دستمزد بالا را در صنعت برق آغاز کنند.” “ما اعتقاد داریم که برنامه های ما در ارائه آموزش عملی و یادگیری عمیق برای کارگران خط و متخصصان خدمات برق درجه دوم هستند. فارغ التحصیلان ما در حال سرویس دهی خطوط برق در سراسر ایالت هستند فلوریدا و کشور به صورت روزانه. “

مطلب مرتبط  XCMG بولدوزر چرخدار پیشرفته را به مغولستان تحویل می دهد ، برای بهبود کارایی در صنعت معدن

فلوریدا رانندگانی که پلاک تشکر از Lineman را در اتومبیل خود می خواهند می توانند به سایت www.thankalineworker.com مراجعه کرده و یا با دفتر جمع آوری مالیات شهرستان خود تماس بگیرند تا پیش خرید کنند. پیش بینی می شود با دستیابی به حداقل آستانه پیش خرید ایالت ، این پلاک ها در سال 2021 در دسترس باشند.

درباره کالج ایالتی دریاچه سامتر

در سال 1962 تاسیس شد ، کالج ایالتی Lake-Sumter (LSSC) آموزش با کیفیت بالا و قیمت مناسب را به جوامع دریاچه و جمع کننده شهرستانها به عنوان یک عضو افتخار کالج فلوریدا سیستم ، LSSC سالانه در بیش از 6000 دانشجو در سه مکان خدمت می کند: لیسبورگ، دریاچه جنوبی (کلرمونت) ، و سامترویل. LSSC برنامه های گواهینامه و مدرک تحصیلی را ارائه می دهد که برای حمایت و آماده سازی دانشجویان برای نیروی کار پویای امروز طراحی شده است. LSSC توسط کمیسیون انجمن کالج ها و مدارس جنوبی در کالج ها معتبر شناخته شده است. از طریق DirectConnect® مشارکت با دانشگاه فلوریدا مرکزی، دانشجویانی که با یک دانشیار در هنر فارغ التحصیل می شوند پذیرش در UCF را تضمین می کنند. در مورد LSSC در www.lssc.edu بیشتر بیاموزید.

مطلب مرتبط  وستینگهاوس و ENUSA برنامه سوخت EnCore® خود را برای اولین بار با یک شرکت سودمند اروپایی گسترش می دهند

تماس با رسانه:
کوین یوراسک، سخنگوی LSSC
352-365-3526 (دفتر) ، 813-704-0711 (سلول)
[email protected]

SOURCE کالج ایالتی Lake-Sumter

لینک های مربوطه

http://www.lssc.edu

پاسخی بگذارید