صنایع ارتباطات و برق فناوری های TMD را به دست می آورد

صنایع ارتباطات و برق فناوری های TMD را به دست می آورد

TMD محصولات جدید و قابلیت های تکنولوژیکی را به مجموعه تاسیس شده قطعات و زیر سیستم های الکترونیکی CPI که بیشتر در بازارهای دفاعی و ارتباطات متمرکز هستند ، ارائه می دهد. دامنه محصولات قابل اعتماد و ابتکاری TMD شامل لوله های موج در حال حرکت (TWT) ، تقویت کننده های TWT ، فرستنده ها ، ماژول های توان مایکروویو ، منابع تغذیه ولتاژ بالا و سایر دستگاه ها و تقویت کننده های مایکروویو است.

“TMD شهرت جهانی خوبی برای فرستنده ها و دستگاه های مایکروویو با قابلیت اطمینان بالا ، به ویژه ماژول های قدرتمند مایکروویو پیشرفته و تقویت کننده های TWT کسب کرده است. ما مدتهاست تحت تأثیر کیفیت افراد و تکنولوژی TMD قرار گرفته ایم. افزودن TMD محصولات اثبات شده برای کسب و کار Electron Device CPI ، TMD را با خانه ای درخشان و طولانی مدت برای تجارت خود فراهم می کند و شرکت ها را قادر می سازد تا توانایی های گسترده تر و راه حل های جامع تری برای رادار ، جنگ الکترونیکی ، ارتباطات ، آزمایش EMC و برنامه های مرتبط با آن به مشتریان ارائه دهند “گفت اندی ایورز، رئیس جمهور و مدیر عامل CPI.

مطلب مرتبط  Pan American Silver نتایج سه ماهه اول سال 2021 را اعلام نکرده و در 12 ماه مه میزبان مجمع عمومی عادی و ویژه سهامداران خواهد بود

این تجارت تازه به دست آمده به عنوان یک شرکت تابعه از CPI متعلق به آن خواهد بود و بخشی از تجارت دستگاه الکترونیکی CPI خواهد بود که بر روی اجزای مورد استفاده در تولید ، تقویت ، انتقال و دریافت سیگنال های مایکروویو تمرکز دارد. تیم رهبری TMD همچنان در تجارت باقی خواهند ماند و به آنها گزارش می دهند تاد تردو، رئیس تجارت دستگاه الکترونیکی CPI.

“با همکاری نزدیک با آنها در تعدادی از برنامه های کلیدی ، ما به شدت از رویکرد CPI در زمینه خدمات به مشتری ، قابلیت اطمینان و نوآوری قدردانی کرده ایم. ما این موارد را کاملاً مناسب فرهنگ TMD می دانیم ، که مبتنی بر همین برنامه است. تیم TMD مشتاقانه منتظر فصل بعدی ما است ، تجارت را در CPI رشد می دهد و همچنان بهترین شریک مشتریان ما برای راه حل های نوآورانه و قابل اعتماد فرکانس رادیویی و ولتاژ بالا است ، ” دیو براون، که عملیات TMD را رهبری می کند.

بودجه این معامله با استفاده از موجودی های نقدی موجود CPI تأمین شد. شرایط مالی کسب فاش نشده است.

درباره صنایع ارتباطی و برق
صنایع ارتباطات و برق (CPI) یک تولید کننده جهانی قطعات و زیر سیستم های الکترونیکی است که بیشتر در بازارهای ارتباطی و دفاعی متمرکز است. CPI با داشتن میراثی از برتری تکنولوژیک که ده ها سال طول می کشد ، راه حل های نوآورانه و قابل اعتماد فناوری را در تولید ، تقویت ، انتقال و دریافت سیگنال های مایکروویو برای کاربردهای تجاری و نظامی توسعه ، تولید و توزیع می کند. CPI در بازارهای ارتباطات ، دفاعی ، پزشکی ، صنعتی و علمی به مشتریان خدمات ارائه می دهد. CPI شامل ارتباطات و صنایع برق LLC است که دفتر مرکزی آن در پالو آلتو ، کالیفرنیاو صنایع ارتباطات و برق کانادا ، واقع در انتاریو ، کانادا. در مورد CPI در www.cpii.com بیشتر بدانید.

مطلب مرتبط  Dongshan Investments Limited - پیشنهاد خرید برای Cardinal Resources Limited

درباره TMD Technologies Limited
با میراثی که به دهه 1940 برمی گردد ، TMD Technologies Limited (TMD) یک طراح و تولید کننده محصولات حرفه ای مایکروویو و فرکانس رادیویی (RF) در کلاس جهانی است. در دفتر مرکزی شرکت در هیز ، لندن غربی فرستنده های تخصصی ، تقویت کننده ها ، ماژول های قدرت مایکروویو (MPM) ، منبع تغذیه ولتاژ بالا ، لوله های مایکروویو و ترانسپوندرها برای رادار ، جنگ الکترونیکی و برنامه های ارتباطی تولید می کند. TMD که دو بار برنده جایزه کوئین شده است ، همچنین طیف وسیعی از تقویت کننده های مایکروویو با ابزار پیشرفته را برای آزمایش EMC ، کاربردهای علمی و پزشکی تولید می کند. TMD همچنین در حال توسعه و سرمایه گذاری قابل توجه در توسعه فناوری مجهز به کوانتوم تحت برنامه ملی فناوری های کوانتومی انگلستان (UK-NQTP) است. اخیراً ، TMD سرمایه گذاری خود را در فضای تقویت کننده قدرت Solid State MPM از طریق مشارکت با Diamond Microwave LTD گسترش داده و اکنون MPMP های SSPA با گزینه های مختلف خروجی از UHF از طریق باند Ku در دسترس است. www.tmd.co.uk

مطلب مرتبط  فارادیون مشارکت عمده ای را با IPLTech برای تولید باتری های یون سدیم برای وسایل نقلیه تجاری در هند اعلام کرد

درباره TMD Technologies، LLC
TMD Technologies، LLC یک شرکت تابعه از TMD Technologies Limited در ایالات متحده است. بر اساس بالتیمور ، مریلند، پشتیبانی کامل فنی و تجاری از مشتریان TMD در کشور را فراهم می کند ایالات متحده آمریکا و مرکز جامع تعمیرات محصولات را ارائه می دهد. تیم فروش و توسعه کسب و کار با تبلیغ طیف وسیعی از محصولات TMD و همچنین شناسایی فرصت های جدید توسعه تجارت در ایالات متحده. www.tmdus.com

SOURCE CPI International، Inc.؛ ارتباطات و صنایع برق LLC

لینک های مربوطه

http://www.cpii.com

پاسخی بگذارید