صنایع اشمیت انتصاب مدیر مالی را اعلام می کند

صنایع اشمیت انتصاب مدیر مالی را اعلام می کند

پورتلند ، سنگ معدن، 6 نوامبر 2020 / PRNewswire / – صنایع اشمیت ، شرکت (NASDAQ: SMIT) (“شرکت” یا “اشمیت”) خوشحال است که انتصاب فیلیپ بوسکو، CPA ، به عنوان مدیر ارشد مالی (“CFO”) شرکت ، موثر است 1 دسامبر 2020.

“ما از استقبال فیلیپ از تیم اشمیت بسیار هیجان زده هستیم. فیلیپ با طیف گسترده ای از تجربیات مالی در یک مجموعه متنوعی از صنایع و شرکت ها ، از جمله شرکت های نوپا ، شرایط چرخش و سازمان های تاسیس شده ارائه می شود. فیلیپ توانایی اثبات شده ای در رانندگی مالی دارد. پیشرفت های حاصل از تجارب کنترل فرآیند و ذهنیت استراتژیک و تجاری او ” مایکل زاپاتا، مدیر عامل شرکت اشمیت.

مطلب مرتبط  Solutions Univar گزارش پایداری سال 2019 خود را منتشر می کند

آقای بوسکو بیش از 25 سال تجربه مالی با تجربه گسترده عملی در گستره وسیع صنایع دارد. قبل از پیوستن به اشمیت ، آقای بوسکو به عنوان مدیر مالی آمریكا برای Intega Group Limited ، یك شركت معتبر عمومی ، با تولید بخش های آمریکایی خدمت می كرد 200 میلیون دلار درآمد و شامل 1100 پرسنل و بیش از 50 دفتر. آقای بوسکو لیسانس علوم را از دانشگاه مارکت و استاد مدیریت بازرگانی وی از دانشگاه هوستون.

“از طرف هیئت مدیره ، مایلم تشکر کنم جیمی اشمیت برای تعهد و فداکاری خود نسبت به تیم وقتی که در یک مرحله محوری از انتقال و رشد اشمیت به جای CFO قدم گذاشت. جیمی در یک سال گذشته بسیار حساس بوده است زیرا او بر معامله موفق SBS ، رشد و استقرار تیم مالی اشمیت و خرید موفقیت آمیزه خامه Ample Hills نظارت کرده است. جیمی در نقش توسعه شرکت به خدمات شرکت ادامه خواهد داد “، اظهار داشت آقای زاپاتا.

مطلب مرتبط  معدن کوه مس نتایج مجمع سالیانه سهامداران را اعلام می کند

درباره صنایع اشمیت ، شرکت

صنایع اشمیت ، شرکت ، تاسیس شده در سال 1987 ، از طریق خطوط تولید Acuity® و Xact® محصولات ، راه حل ها و خدمات آزمایش و اندازه گیری با دقت بالا را طراحی ، تولید و عرضه می کند. Acuity محصولات اندازه گیری فاصله و اندازه گیری اندازه گیری حسگر نور لیزر و سفید را فراهم می کند و خط Xact ما محصولات نظارت بر مخزن از راه دور مبتنی بر التراسونیک و درآمد حاصل از نظارت مربوط به بازارهای اینترنت اشیا را فراهم می کند. این شرکت همچنین مالک و اداره Ample Hills Creamery ، تولید کننده و خرده فروش محبوب بستنی در آن است بروکلین ، نیویورک.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

مایکل آر. زاپاتا ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکتجیمی اشمیت ، مدیر مالی و خزانه داری(503) 227-7908 یا از وب سایت ما به آدرس www.schmitt-ind.com دیدن کنید


SOURCE صنایع اشمیت ، شرکت

مطلب مرتبط  شرکت Darling Ingredients Inc. نتایج مربوط به سه ماهه دوم سال 2020 را گزارش می کند

لینک های مربوطه

http://www.schmitt-ind.com

پاسخی بگذارید