صنایع Flotek اخطارهای استاندارد لیست بندی مداوم را از NYSE دریافت می کند

صنایع Flotek اخطارهای استاندارد لیست بندی مداوم را از NYSE دریافت می کند

هوستون، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – Flotek Industries، Inc. (“Flotek” یا “Company”) (NYSE: FTK) امروز اعلام کرد که اخطار کتبی از بورس نیویورک (“NYSE”) دریافت کرده است که میانگین قیمت بسته شدن سهام سهام این شرکت در زیر بود 1.00 دلار به ازای هر سهم در مدت 30 روز معامله متوالی ، که زیر نیاز به ادامه لیست در NYSE است.

مطابق رویه های کاربردی NYSE ، شرکت قصد دارد به NYSE اطلاع دهد که قصد درمان آن را دارد 1.00 دلار کمبود هر سهم براساس رویه های قابل اجرا در NYSE ، این شرکت شش ماه پس از دریافت اطلاعیه برای رفع نقص و احیای مجدد انطباق فعالیت دارد. این اخطار هیچ تأثیر فوری در لیست سهام مشترک این شرکت ندارد ، و این امر به تجارت با موضوع NYSE با توجه به تطابق مستمر این شرکت با سایر الزامات لیست NYSE ادامه خواهد داد. سهام مشترک این شرکت به تجارت تحت نماد “FTK” ادامه خواهد داد ، اما دارای یک افزوده “.BC” خواهد بود تا نشان دهد وضعیت سهام مشترک “مطابق با استانداردهای لیست NYSE” است. نشانگر “.BC” در زمانی که شرکت به نظر می رسد مطابقت دارد حذف می شود. این شرکت در نظر دارد قیمت سهام بسته شده را برای سهام مشترک خود نظارت کند و گزینه های موجود را برای بازگرداندن انطباق بررسی کند.

مطلب مرتبط  صنعت وورت آمریکای شمالی توزیع راه حل های مواد چاپ 3D DSM را امضا می کند

درباره Flotek Industries، Inc.
Flotek فن آوری های شیمیایی محور مخزن را به مشتریان و روغن های گازی طراحی شده برای رفع هرگونه چالش در چرخه عمر مخزن و به حداکثر رساندن بازیابی در هر دو زمینه جدید و بالغ ، توسعه و ارائه می دهد. شیمیدانان فلوتک از قدرت حلالهای مشتق شده زیستی استفاده می کنند تا بتوانند محلولهایی را تولید کنند که باعث افزایش تولید انرژی می شوند. فلوتک به تولیدکنندگان بزرگ و مستقل انرژی و شرکتهای خدماتی میدان نفتی ، داخلی و بین المللی خدمت می کند. Flotek یک شرکت بازرگانی عمومی است که مقر آن در آن است هیوستون، تگزاسو سهام مشترک آن در بورس نیویورک تحت عنوان نماد “FTK” معامله می شود. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به وب سایت Flotek به آدرس www.flotekind.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  بازار مداخله خوب تا سال 2025 8.8 میلیارد دلار ارزش دارد

بیانیه های رو به جلو
برخی از اظهارات مندرج در این بیانیه مطبوعاتی اظهارات آینده نگر (به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار سال 1933 و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار سال 1934) راجع به شركت Flotek Industries ، شركت ، وضعیت مالی ، نتایج عملیات و چشم اندازها. کلماتی مانند اراده ، ادامه ، انتظار ، پیش بینی ، قصد ، برنامه ، باور ، جستجو ، تخمین و اصطلاحات مشابه یا تنوع کلمات از جمله برای شناسایی عبارات آینده نگر هستند ، اما وسیله منحصر به فرد برای شناسایی جملات آینده نگر نیستند. این بیانیه مطبوعاتی اگرچه اظهارات آینده نگر در این بیانیه مطبوعات منعکس کننده قضاوت حسن نیت مدیریت است ، چنین اظهاراتی فقط می تواند براساس حقایق و عواملی باشد که در حال حاضر برای مدیریت شناخته شده است. در نتیجه ، اظهارات آینده نگر ذاتاً در معرض خطرات و ابهامات قرار دارند و نتایج و نتایج واقعی ممکن است از نظر مادی با نتایج و نتایج مورد بحث در بیانیه های آینده نگر متفاوت باشد. اطلاعات بیشتر در مورد خطرات و عدم قطعیت هایی که ممکن است روی شرکت تأثیر بگذارد ، در جدیدترین پرونده شرکت در کمیسیون اوراق بهادار و بورس در فرم 10-K (شامل ، بدون محدودیت ، در بخش “عوامل خطر” از آن) ، و در شرح داده شده است. پرونده های دیگر SEC و اسناد عمومی در دسترس شرکت. از خوانندگان خواسته می شود تا به این بیانیه های آینده نگر ، که فقط از تاریخ انتشار این مطبوعات صحبت می کنند ، اعتماد ندارند. این شرکت هیچ تعهدی برای تجدید نظر یا به روزرسانی هرگونه اظهارنامه آینده نگر به منظور منعکس کردن هرگونه واقعه یا شرایطی که ممکن است پس از تاریخ انتشار این مطبوعات بوجود بیاید ندارد.

مطلب مرتبط  «دانلود رایگان فیلم The Joker Movie (2019) - maximedia را تماشا کنید

SOURCE Flotek Industries، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.flotekind.com

پاسخی بگذارید