صنایع Lufkin تجارت آمریکایی شمالی Rod Lift را از Schlumberger N.V.

صنایع Lufkin تجارت آمریکایی شمالی Rod Lift را از Schlumberger N.V.

بستر جهانی را در راه حل های بلند کردن میله گسترش می دهد

میسوری سیتی ، تگزاس، 2 نوامبر 2020 / PRNewswire / – صنایع Lufkin (“لوفکین“) ، یک شرکت نمونه کارها از KPS Capital Partners ، LP (” KPS “) ، امروز اعلام کرد که کسب تجارت Land Rod Lift آمریکای شمالی (” تجارت Lift Rod “یا” تجارت “) Schlumberger NV (” Schlumberger “) را به پایان رسانده است. “) (NYSE: SLB).

تجارت Schlumberger’s Rod Lift عمده تأمین کننده محصولات و خدمات میله آسانسور در آمریکای شمالی (زمینی) با مارک هایی مانند Don-Nan ، Shores Lift Solutions ، KBA Engineering ، Platinum Pumpjack Services و RLC Rod Lift Consulting است. این مشاغل با ارائه کالای کاملی از جمله پمپ های سوراخ سوراخ و لوازم جانبی ، واحدهای پمپاژ تیر ، میله های مکش و محصولات بالابرنده به مشتریان خود ، محصول كامل ارائه می دهد. تجارت Rod Lift از قابلیت تولید و توزیع قابل توجهی برخوردار است و فناوری های متفاوتی از جمله نرم افزار اختصاصی PumpTrak را توسعه داده است. این تجارت در تمام مناطق عمده تولید نفت در آمریکای شمالی (در خشکی) ، از جمله حوضه پرمین ، که Don-Nan تقریباً 60 سال در آنجا فعالیت می کند ، حضور گسترده دارد.

لوفکین پس از خریداری توسط KPS از بیکر هیوز در 30 ژوئن 2020 به یک شرکت مستقل تبدیل شد. لوفکین ، مستقر در میسوری سیتی ، تگزاس، یک تامین کننده پیشرو جهانی در زمینه محصولات ، فن آوری ها ، خدمات و راه حل های بلند کردن میله ، از جمله تجهیزات و نرم افزار کنترل و بهینه سازی خودکار و تجهیزات بالابر میله ای برای صنعت نفت و گاز است. با بیش از 100 سال رهبری در بخش ، لوفکین خط کاملی از واحدهای پمپاژ سطحی ، پمپ های میله مکش سوراخ سوراخ و سیستم های اتوماسیون در شش تأسیسات تولید و مونتاژ در سراسر جهان را تولید می کند. لوفکین دارای پوشش جهانی گسترده ای از خدمات فعال در سراسر جهان تولید کننده نفت است.

مطلب مرتبط  آلاباما پاور برای برگزاری جلسه سهامداران سالانه با استفاده از فناوری از راه دور

مایکل پسروس، بنیانگذار و شریک مدیر KPS گفت: “ما از ترکیب این ترکیب بسیار هیجان زده هستیم لوفکین و تجارت Rod Lift Schlumberger که در کنار هم شهرت بی نظیری برای قابلیت اطمینان ، فناوری عالی ، نوآوری ، خدمات به مشتری و حضور جهانی دارند. شریک KPS ، رایان بیکر، با استفاده از منابع سرمایه قابل توجه و پلت فرم جهانی KPS ، با موفقیت تیمی را تشکیل می دهد که لوفکین از طریق کسب و کار ، فن آوری ها و محصولات مکمل که به بخش اکتشاف و تولید انرژی خدمت می کنند. KPS متعهد به گسترش بستر شرکت است لوفکین، علی رغم نوسانات بی سابقه در تجارت انرژی ، که منفعت خواهد داشت لوفکین و تجارت Schlumberger Rod Lift “.

اندی کردوا، ریس جمهور، مدیر کل لوفکین گفت: “برنده واقعی ادغام ، مشتریان این کشور هستند لوفکین و شلومبرگر تجارت Rod Lift. مشتریان ما اکنون به بسیاری از نقاط قوت هر دو کسب و کار دسترسی خواهند داشت ، زیرا ما بهترین فناوری ، فرایندهای تولید و حضور جهانی را گرد هم آورده ایم. ما همچنان که ما این مشاغل را باهم ترکیب می کنیم بر ارائه کیفیت عالی ، تحویل و خدمات به مشتری در سیستم عامل خود تمرکز خواهیم کرد. “

انرژی سیمونز ، یک بخش از پایپر سندلر و شرکت ، به عنوان مشاور و دفاتر Paul ، Weiss ، Rifkind ، Wharton & Garrison LLP و Dentons به عنوان مشاور حقوقی خدمت کردند لوفکین و شرکتهای وابسته به آن. PPHB LP به عنوان مشاور و Akin Gump Strauss Hauer & Feld LLP به عنوان مشاور حقوقی شلومبرگر خدمت کردند.

مطلب مرتبط  بیانیه SoCalGas در مورد تبدیل شدن به قانون کالیفرنیا در AB 3163

درباره مشاغل Rod Lift شلومبرگر
تجارت Schlumberger’s Rod Lift یک تامین کننده عمده محصولات و خدمات میله آسانسور در آمریکای شمالی (زمینی) با مارک هایی مانند Don-Nan ، Shores Lift Solutions ، KBA Engineering ، Platinum Pumpjack Services و RLC Rod Lift Consulting است. این مشاغل با ارائه کالای کاملی از جمله پمپ های سوراخ سوراخ و لوازم جانبی ، واحدهای پمپاژ تیر ، میله های مکش و محصولات بالابرنده به مشتریان خود ، محصول كامل ارائه می دهد. تجارت Rod Lift از قابلیت تولید و توزیع قابل توجهی برخوردار است و فناوری های متفاوتی از جمله نرم افزار اختصاصی PumpTrak را توسعه داده است. این تجارت در تمام مناطق عمده تولید نفت در آمریکای شمالی (در خشکی) ، از جمله حوضه پرمین ، که Don-Nan تقریباً 60 سال در آنجا فعالیت می کند ، حضور گسترده دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاغل Rod Lift شلومبرگر ، به این آدرس مراجعه کنید: www.don-nan.com یا www.slb.com/completions/artificial-lift/sucker-rod-pumps.

درباره صنایع Lufkin
لوفکین، تاسیس شده در میسوری سیتی ، تگزاس، یک تامین کننده پیشرو جهانی در زمینه محصولات ، فن آوری ها ، خدمات و راه حل های میله آسانسور ، از جمله تجهیزات و نرم افزار کنترل و بهینه سازی خودکار و تجهیزات بالابر میله ای برای صنعت نفت و گاز است. با بیش از 100 سال رهبری در بخش ، لوفکین خط کاملی از واحدهای پمپاژ سطحی ، پمپ های میله مکش سوراخ سوراخ و سیستم های اتوماسیون را در شش مرکز تولید و مونتاژ در سراسر جهان تولید می کند. لوفکین دارای پوشش جهانی گسترده ای از خدمات است که در سراسر جهان تولید کننده نفت فعالیت می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد لوفکین، بازدید کنید: www.lufkin.com.

مطلب مرتبط  AG Scientific، Inc. موافقت نامه خرید توسط RPI را اعلام می کند

درباره شرکای سرمایه KPS
KPS ، از طریق نهادهای مدیریتی وابسته ، مدیر صندوق های موقعیت های ویژه KPS ، خانواده ای از صندوق های سرمایه گذاری با بیش از 11.5 دلار میلیارد دارایی تحت مدیریت (تا 30 ژوئن 2020). برای بیش از دو دهه ، شرکای KPS به طور انحصاری برای دستیابی به افزایش سرمایه قابل توجه کار کرده اند ، سرمایه گذاری های کنترل سرمایه در شرکت های تولیدی و صنعتی در طیف گسترده ای از بخش ها ، از جمله مواد اساسی ، مصرف کننده مارک ، محصولات لوکس و بهداشت ، قطعات خودرو ، وسایل تولید و تولید به طور کلی. KPS برای ایجاد سرمایه برای سرمایه گذاران خود با همکاری سازنده با تیم های مدیریتی مستعد برای بهبود تجارت و ایجاد بازده سرمایه گذاری از طریق بهبود وضعیت استراتژیک ، رقابت و سودآوری شرکت های نمونه کارها ، به جای اعتماد اصلی به اهرم مالی ، سرمایه گذاری می کند. . شرکت های نمونه کارها صندوق های KPS درآمد سالانه کل تقریباً دارند 10.6 دلار میلیارد ، 168 کارخانه در 27 کشور کار می کنند و تقریباً 32000 کارمند مستقیم و از طریق مشارکت های مشترک در سراسر جهان دارند (از 30 ژوئن 2020 ، پیش خریدهای اخیر). استراتژی سرمایه گذاری KPS و شرکت های نمونه کار با جزئیات در www.kpsfund.com شرح داده شده است.

منبع صنایع Lufkin

لینک های مربوطه

https://lufkin.com

منبع صنایع Lufkin

پاسخی بگذارید