صندوق درآمد انرژی و نوبرگر برمن توزیع ماهانه را اعلام می کند

صندوق درآمد انرژی و نوبرگر برمن توزیع ماهانه را اعلام می کند

نیویورک، 31 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – Neuberger Berman MLP و صندوق درآمد انرژی (NYSE آمریکایی: NML) (“صندوق”) اعلامیه توزیع اعلام کرده است 0.01345 دلار هر سهم از سهام مشترک. توزیع اعلام شده امروز قابل پرداخت است 31 آگوست 2020دارای تاریخ ثبت 17 آگوست 2020 و تاریخ قبلی دارد 14 آگوست 2020.

با توجه به نوسانات اخیر بازار و تغییرات مرتبط با آن که ممکن است با مشارکتهای محدود کارشناسی ارشد (“MLPs”) و سایر شرکتهای انرژی اتفاق بیفتد و همچنین تاثیری که این تغییرات همچنان روی صندوقهای بسته که سرمایه گذاری در MLP ها را دارند ، وجود دارد. ، صندوق به ارزیابی ثبات و مناسب بودن نرخ توزیع خود در ماه های آینده ادامه خواهد داد. صندوق در حال حاضر در نظر دارد توزیع های نقدی ماهانه را به صورت منظم در اختیار دارندگان سهام عادی خود با نرخ ثابت برای هر سهم قرار دهد تا براساس نرخ خالص پیش بینی بازده سرمایه گذاری صندوق و سایر عوامل ، مشمول بررسی و تنظیم مداوم تعیین شود. از زمان به زمان. این صندوق در حال حاضر در نظر دارد توزیع های ماهانه خود را به طور منظم از محل وجه نقدی قابل توزیع خود بپردازد ، كه عموماً شامل (1) توزیع نقدی و پرداخت شده در نوع از MLP ها یا شركت های وابسته به آنها ، سود سهام از سهام عادی ، سود از اسناد بدهی و درآمد حاصل از سرمایه گذاری های دیگر که توسط صندوق کمتر (2) هزینه های جاری و یا حساب شده حساب شده ، از جمله هزینه های اهرم ، در صورت وجود ، و مالیات بر درآمد مشمول مالیات آن است.

مطلب مرتبط  Talos Energy دستورالعمل رسمی برای تقسیم زمینه زاما را طی 120 روز کاری دریافت می کند

صندوق انتظار دارد که بخشی از توزیع آن به سهامداران بازده غیر قابل پرداخت سرمایه را تشکیل دهد. “بازگشت سرمایه” توزیعی توسط صندوق است که بیش از سود و سود انباشته فعلی و سود صندوق است و نشان دهنده بازگشت سرمایه اصلی سهامدار مشترک است و نباید با سود سهام اشتباه گرفته شود. هرچه صندوق بازپرداخت سرمایه را بپردازد ، پایه سهامدار مشترک در سهام صندوق کاهش می یابد ، که باعث افزایش سود سرمایه یا کاهش سرمایه در هنگام فروش آن سهام می شود. هیچ تضمینی وجود ندارد که صندوق همیشه قادر به پرداخت توزیع در اندازه خاص باشد ، یا اینکه توزیع فقط شامل درآمد و سود انباشته فعلی و صندوق است.

با رعایت بند 19 قانون شرکت سرمایه گذاری مصوب 1940 ، اصلاح شده ، هرگونه توزیع که فقط شامل درآمد نباشد ، اعلامیه ای ارائه می شود. این اطلاعیه برای اهداف اطلاع رسانی و نه برای اهداف گزارش مالیاتی خواهد بود و از جمله موارد دیگر ، بخشهایی را که توزیع می شود ، تخمین زده می شود ، در صورت وجود ، شامل درآمد خالص سرمایه گذاری ، سود سرمایه و بازده سرمایه. تعیین نهایی منبع و مشخصات مالیاتی کلیه توزیع های پرداخت شده در سال 2020 پس از پایان سال انجام می شود.

مطلب مرتبط  پلتفرم Seunicloud شانگهای الکتریک برنده اولین جایزه اینترنت صنعتی جهان در WAIC 2020 شد

این صندوق برخلاف اکثر شرکتهای سرمایه گذاری ، مشمول مالیات بر درآمد فدرال است. هر گونه مالیات پرداخت شده توسط صندوق ، میزان موجودی را برای پرداخت توزیع به صاحبان سهام کاهش می دهد و بنابراین سرمایه گذاران در صندوق احتمالاً توزیع های کمتری نسبت به سرمایه گذاری مستقیم در MLP ها دریافت می کنند.

درباره نوبرگر برمن

نوبرگر برمن ، که در سال 1939 تأسیس شد ، یک مدیر سرمایه گذاری خصوصی ، مستقل و کارمند است. این شرکت طیف وسیعی از استراتژی ها – از جمله سهام ، درآمد ثابت ، کلاس کمی و چند دارایی ، سهام خصوصی ، املاک و مستغلات و صندوق های تامینی را به نمایندگی از موسسات ، مشاوران و سرمایه گذاران فردی در سطح جهان مدیریت می کند. با داشتن دفاتر در 24 کشور جهان ، تیم متنوع نوبرگر برمن 2300 حرفه ای دارد. برای شش سال متوالی ، این شرکت در نظرسنجی های بازنشستگی و سرمایه گذاری بهترین مکان برای کار در مدیریت مدیریت پول (در بین کسانی که دارای 1000 کارمند یا بیشتر هستند) در رده های اول یا دوم قرار گرفته است. در آخرین گزارش PRI در سال 2019 ، این شرکت به هر گروهی A + داده شده است. شرکت مدیریت می کند 357 میلیارد دلار در دارایی های مشتری از 30 ژوئن سال 2020. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به وب سایت ما به آدرس www.nb.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  کنفرانس Spire to Host Earnings 8 مه

اظهارات ارائه شده در این نسخه که به جلو منتظر زمان هستند ، مستلزم خطرات و عدم اطمینان است. چنین ریسک ها و عدم قطعیت ها ، بدون محدودیت ، تأثیر منفی ناشی از کاهش در بازارهای بورس اوراق بهادار یا کاهش عملکرد صندوق ، رکود عمومی در اقتصاد ، رقابت از دیگر شرکتهای سرمایه گذاری بسته ، تغییر در سیاست یا مقررات دولت ، عدم توانایی مشاور سرمایه گذاری صندوق برای جذب یا حفظ کارمندان کلیدی ، عدم توانایی صندوق در اجرای استراتژی سرمایه گذاری خود ، عدم توانایی صندوق در مدیریت سریع گسترش و هزینه های پیش بینی نشده و سایر اثرات مربوط به مراحل قانونی یا تحقیقات سازمان های دولتی و خود نظارتی.

مخاطب:
مشاوران سرمایه گذاری Neuberger Berman LLC
اطلاعات سرمایه گذار
(877) 461-1899

SOURCE Neuberger Berman

لینک های مربوطه

www.nb.com

پاسخی بگذارید