صندوق درآمد و انرژی نوبرگر برمن توزیع ماهانه را اعلام می کند

صندوق درآمد و انرژی نوبرگر برمن توزیع ماهانه را اعلام می کند

نیویورک، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Neuberger Berman MLP و Energy Income Fund Inc. (NYSE American: NML) (“صندوق”) اعلامیه توزیع 0.01345 دلار به ازای هر سهم سهام عادی. توزیع اعلام شده امروز قابل پرداخت است 29 ژانویه 2021، دارای تاریخ ثبت از 15 ژانویه 2021 و دارای تاریخ گذشته است 14 ژانویه 2021.

با توجه به نوسانات بازار اخیر و تغییرات مربوط به آن که ممکن است با مشارکت های محدود محدود (“MLP”) و سایر شرکت های انرژی اتفاق بیفتد ، و همچنین تاثیری که این تغییرات همچنان بر صندوق های بسته که در MLP سرمایه گذاری می کنند داشته باشد ، صندوق به ارزیابی ثبات و مناسب بودن میزان توزیع خود در ماه های آینده ادامه خواهد داد. صندوق در حال حاضر قصد دارد توزیع های نقدی ماهانه منظم را برای دارندگان سهام عادی خود با نرخ ثابت به ازای هر سهم انجام دهد که براساس نرخ بازده خالص بازده سرمایه گذاری صندوق و همچنین سایر عوامل تعیین می شود ، منوط به بررسی و تعدیل مداوم از زمان به زمان. صندوق در حال حاضر قصد دارد توزیع های منظم ماهانه خود را از جریان وجه نقد قابل توزیع خود ، که به طور کلی شامل (1) توزیع نقدی و پرداختی در نوع از MLP یا شرکت های وابسته به آنها ، سود سهام از سهام عادی ، سود از ابزار بدهی و درآمد حاصل از سایر سرمایه گذاری های نگهداری شده توسط صندوق با کمتر از (2) هزینه عملیاتی فعلی یا تعهدی ، از جمله هزینه های اهرم ، در صورت وجود ، و مالیات بر درآمد مشمول مالیات آن.

مطلب مرتبط  Con Edison to Webcast ارائه برنامه های زیست محیطی ، اجتماعی و حکومتی (ESG) در تاریخ 26 اوت

صندوق انتظار دارد که بخشی از توزیع آن به سهامداران ، برگرداندن سرمایه بدون مالیات باشد. “بازگشت سرمایه” توزیعی است که توسط صندوق بیش از درآمد و سود فعلی و انباشته صندوق است و بازدهی از سرمایه اصلی سهامدار سهام عادی را نشان می دهد و نباید با سود تقسیم شود. به میزانی که صندوق بازپرداخت سرمایه را پرداخت کند ، سهامدار سهام مشترک در سهام صندوق کاهش می یابد که باعث افزایش سود سرمایه یا از دست دادن سرمایه هنگام فروش آن سهام می شود. هیچ تضمینی وجود ندارد که صندوق همیشه قادر به پرداخت توزیع هایی با اندازه خاص باشد ، یا اینکه توزیع صرفاً از سود و سود جاری و انباشته صندوق تشکیل خواهد شد.

مطابق با بخش 19 قانون شرکت سرمایه گذاری مصوب 1940 ، با اصلاحیه ، برای هر توزیعی که صرفاً از درآمد تشکیل نشود ، اخطار ارائه می شود. این اطلاعیه برای اهداف اطلاعاتی است و نه برای گزارشگری مالیاتی ، و در میان سایر موارد ، برآورد توزیع توزیع ، در صورت وجود ، شامل درآمد خالص سرمایه گذاری ، سود سرمایه و بازگشت سرمایه را فاش می کند. تعیین نهایی مشخصات منبع و مالیات کلیه توزیع های پرداخت شده در سال 2021 پس از پایان سال انجام می شود.

مطلب مرتبط  مجمع عمومی صنایع غذایی Siniora توزیع سود سهام به سهامداران خود را تصویب کرد و به مبلغ 4.5 میلیون JD (6.35 میلیون دلار) که 18٪ سرمایه پرداخت شده شرکت را به خود اختصاص داده است. 10٪ سود سهام نقدی 2.5 میلیون JD (3.53 میلیون دلار) و 8٪ به عنوان دو میلیون سهام جایزه

این صندوق برخلاف اکثر شرکت های سرمایه گذاری ، مشمول مالیات بر درآمد فدرال از درآمد مشمول مالیات خود است. هرگونه مالیات پرداختی توسط صندوق مقدار موجود برای پرداخت توزیع سهامداران را کاهش می دهد و بنابراین سرمایه گذاران در صندوق توزیع کمتری نسبت به سرمایه گذاری مستقیم در MLP دریافت می کنند.

درباره Neuberger Berman

نوبرگر برمن ، تاسیس شده در سال 1939 ، یک مدیر سرمایه گذاری خصوصی ، مستقل و متعلق به کارمندان است. این شرکت طیف وسیعی از استراتژی ها را مدیریت می کند – از جمله حقوق صاحبان سهام ، درآمد ثابت ، کلاس کمی و چند دارایی ، سهام خصوصی ، املاک و مستغلات و صندوق های سرمایه گذاری – از طرف م ofسسات ، مشاوران و سرمایه گذاران فردی در سطح جهان. تیم متنوع نوبرگر برمن با داشتن دفتر در 24 کشور ، بیش از 2300 متخصص دارد. برای هفت سال متوالی ، این شرکت در نظر سنجی در زمینه حقوق بازنشستگی و سرمایه گذاری بهترین مکان برای کار در مدیریت پول (یا در بین کسانی که دارای 1000 کارمند یا بیشتر هستند) به عنوان اولین یا دوم شناخته شده است. در سال 2020 ، PRI نوبرگر برمن را به عنوان رهبر معرفی كرد ، این نام به كمتر از 1٪ از شركت های سرمایه گذاری برای برتری در شیوه های زیست محیطی ، اجتماعی و حاكمیت (ESG) اعطا شد. PRI همچنین به Neuberger Berman A + در هر گروه واجد شرایط برای روش ما برای ادغام ESG در بین طبقات دارایی A + اعطا کرد. شرکت مدیریت می کند 374 میلیارد دلار در دارایی های مشتری از 30 سپتامبر 2020. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به وب سایت ما به آدرس www.nb.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  شرکت Switchback II اعلام کرد قیمت اولیه 275،000،000 دلار پیشنهاد اولیه عمومی

اظهارات ارائه شده در این نسخه که به نظر می رسد به موقع شامل خطرات و عدم اطمینان است. از جمله این خطرات و عدم قطعیت ها ، بدون محدودیت ، تأثیر سو ad ناشی از کاهش در بازارهای اوراق بهادار یا کاهش عملکرد صندوق ، رکود عمومی در اقتصاد ، رقابت از سایر شرکت های سرمایه گذاری بسته ، تغییر در سیاست یا مقررات دولت ، عدم توانایی است. مشاور سرمایه گذاری صندوق برای جذب یا حفظ کارکنان اصلی ، عدم توانایی صندوق در اجرای استراتژی سرمایه گذاری خود ، عدم توانایی صندوق در مدیریت گسترش سریع و هزینه های پیش بینی نشده و سایر اثرات مربوط به مراحل قانونی یا تحقیقات از سازمان های دولتی و خودتنظیمی.

مخاطب:
Neuberger Berman Investment Advisers LLC
اطلاعات سرمایه گذار
(877) 461-1899

منبع نوبرگر برمن

لینک های مربوطه

www.nb.com

پاسخی بگذارید