صنعت حفاظت از محصولات اروپا تعهداتی را برای سال 2030 قائل شده است

صنعت حفاظت از محصولات اروپا تعهداتی را برای سال 2030 قائل شده است

تولید کنندگان سموم دفع آفات و سموم زیستی به طور مشترک به پیمان سبز متعهد می شونداروپا

بروکسل، 7 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – صنعت حفاظت از محصول اروپا (به نمایندگی از انجمن حمایت از محصول اروپا یا ECPA) مجموعه ای از تعهدات بلندپروازانه را برای حمایت از معامله جدید سبز برای “اروپا، به ویژه سرمایه گذاری بیش از 14 میلیارد یورو در فن آوری های جدید و محصولات پایدارتر تا سال 2030.

علاوه بر این سرمایه گذاری ، ECPA همچنین قصد دارد به عنوان بخشی از پاسخ خود به استراتژی مزرعه به میز و استراتژی برای جمع آوری زباله و افزایش سطح آموزش برای کشاورزان اروپایی. تنوع زیستی اتحادیه اروپا.

جرالدین کوتاس ، مدیرکل اتحادیه اروپا برای حمایت از محصولات زراعی ، اظهار داشت: “با پیمان سبز بلند پروازانه خود برایاروپا، کمیسیون اروپا رقابت اتحادیه اروپا را به سمت آینده ای پایدارتر و خنثی از نظر آب و هوایی آغاز کرده است.

ما مصمم هستیم که در ابتکارات استراتژیک معامله سبز شرکت کرده و با آنها همسو شویم. به همین دلیل شرکت های ما گرد هم آمده اند تا اهداف داوطلبانه و قابل اندازه گیری خود را برای این بخش تعیین کنند. “

مطلب مرتبط  Aurora Solar 50 میلیون دلار برای تأمین انرژی تحول دیجیتال صنعت خورشیدی جمع می کند

شش تعهدات انجام شده توسط ECPA این بخش را در زمینه های اصلی فناوری های نوآورانه کشاورزی ، اقتصاد دایره ای و افزایش حمایت از جمعیت و محیط زیست برای دهه آینده هدایت می کند:

  • نوآوری و سرمایه گذاری: با حمایت از نوآوری و استفاده از ابزارهای دیجیتال و دقیق و همچنین سموم بیو سم ، ما جاه طلبی کمیسیون اروپا را در زمینه بهبود دیجیتالی و زیست محیطی. تا سال 2030 ، ما 10 میلیارد یورو در نوآوری در فناوری های دقیق و دیجیتال و 4 میلیارد یورو در نوآوری مربوط به سموم زیستی سرمایه گذاری خواهیم کرد. هرگونه سرمایه گذاری که این صنعت انجام می دهد تنها در صورت مفید بودن یک چارچوب نظارتی مناسب که اجازه می دهد نوآوری به کشاورزان اروپایی برسد وجود دارد.
  • اقتصاد دایره ای: با افزایش 75 درصدی جمع آوری ظروف پلاستیکی خالی از سموم دفع آفات و استقرار سیستم جمع آوری در کشورهای عضو اتحادیه اروپا که در حال حاضر فاقد این تا سال 2025 هستند ، به دستیابی به هدف کمک خواهیم کرد. اتحادیه اروپا از یک اقتصاد دایره ای که هدف آن به حداقل رساندن زباله ها و منابع استفاده شده و کاهش ردپای محیطی بسته بندی های پلاستیکی است.
  • حفاظت از جمعیت و محیط زیست: با آموزش کشاورزان در زمینه اجرای مدیریت تلفیقی آفات ، حفاظت از آب و اهمیت تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) ، صنعت ما آرزو دارد که بیشتر در معرض خطر و خطرات ناشی از استفاده قرار گیرد. سموم دفع آفات در حالی که به مأموریت عمومی کمک می کند دستورالعمل استفاده پایدار از سموم دفع آفات و استراتژی اتحادیه اروپا از مزرعه به میز هدف آنها تولید مواد غذایی کافی به روشی پایدار است.
مطلب مرتبط  رئیس جمهور کامل قطب نما ، مارک نش بعد از 35 سال بازنشسته شد

جرالدین کوتاس افزود: “همه ما در مسیری که باید پیش برویم توافق داریم. اکنون آنچه مهم است ، برداشتن گام های آگاهانه ای است که به ما امکان می دهد به هدف نهایی برسیم.

شرکت های ما برای انجام این تعهدات دشوار خواهند بود. با این حال ، ما مصمم هستیم که از آنها احترام بگذاریم و از کمیسیون اروپا می خواهیم تا از طریق یک چارچوب نظارتی مناسب که اجازه می دهد نوآوری به کشاورزان برسد ، از کشاورزی پایدار حمایت کند. ”

مطلب مرتبط  Spire یکی از اولین شرکت های گاز طبیعی در ایالات متحده است که متعهد به بی طرفی کربن است

وی در پایان گفت: “ما فقط در آغاز کار هستیم ، اما پیشرفت صنعت خود را طی ده سال آینده رصد خواهیم کرد و آنچه را که به دست آورده ایم به صورت شفاف به اشتراک خواهیم گذاشت.”

یادداشت ها برای ویراستاران:

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیوستن به ECPA ، اینجا را کلیک کنید: https://www.ecpa.eu/about-us/our-network.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعهدات مربوط به سال 2030 ، اینجا را کلیک کنید: https://www.ecpa.eu/commitments/2030-commitments.

انجمن حمایت از گیاهان زراعی اروپا (ECPA) نمایانگر صنعت سموم دفع آفات و سموم زیستی در مقیاس اروپایی است. اعضای آن شامل کلیه شرکتهای بزرگ و انجمنهای ملی کشور می باشداروپا.

برای اطلاعات بیشتر بیشتر:

www.ecpa.eu | facebook.com/cropprotection | twitter.com/cropprotection

لینک های مربوطه

https://www.ecpa.eu

SOURCE انجمن حمایت از محصولات زراعی اروپا (ECPA)

پاسخی بگذارید