صنعت خورشیدی چین برای دستیابی به هدف بی طرفی کربن رشد سریع تری را اتخاذ می کند

صنعت خورشیدی چین برای دستیابی به هدف بی طرفی کربن رشد سریع تری را اتخاذ می کند

برای رسیدن به هدف خنثی سازی کربن ، ساختار انرژی از چین وی گفت ، تغییرات اساسی را تجربه خواهد کرد ، زیرا سهم انرژی فسیلی در ماتریس انرژی اولیه به طور قابل توجهی کاهش می یابد و سهم انرژی های تجدید پذیر (مانند خورشیدی و باد) با شتاب بیشتری رشد می کنند. ژو دادی، سرپرست انجمن تحقیقات انرژی از چین، در اجلاس توسعه انرژی فتوولتائیک جدید جینتان.

چین باید به سرعت سهم انرژی سوخت های غیر فسیلی را در مصرف انرژی اولیه خود افزایش دهد تا به هدف خنثی سازی کربن برسد ، به ویژه با ترویج کربن سازی صنعت تولید برق “، گفت: لیو ییانگ ، سرپرست دبیر کل سازمان انجمن صنعت فتوولتائیک از چین.

با توجه به این انتظار ، انرژی های تجدید پذیر ، مانند خورشیدی و باد ، در آینده رشد سریع تری خواهند داشت ، ییانگ اضافه کرد که پیش بینی می کند پروژه های جدید خورشیدی نصب شود چین آنها بین سالهای 2021 و 2025 به بیش از 65 گیگاوات در سال خواهند رسید.

مطلب مرتبط  عملکرد بی سابقه ای را در آزمایش پیش بینی بار انجام می دهد

طبق اعلام اداره ملی انرژی ملی ، در سال 2020 ، انرژی فتوولتائیک نصب شده متصل به شبکه برق با برابری قیمت به 33.1 میلیون کیلووات خواهد رسید. چین.

زیرا چین شی جینگلی ، محقق گفت: در حال ترویج پروژه های بدون یارانه برای انرژی باد و فتوولتائیک برای تحریک انرژی است ، صنعت خورشیدی کشور در دوره 14 برنامه پنج ساله دوره برابری قیمت در شبکه برق را آغاز می کند ، مرکز انرژی های تجدید پذیر چین، که به موسسه تحقیقات انرژی کمیسیون توسعه و اصلاحات ملی بستگی دارد.

مطلب مرتبط  شرکت بازرسان انرژی از سال 2020 جایزه ENERGY STAR® Leader Leader را تولید می کند که 20٪ از خانه های ENERGY STAR In the Nation را تولید می کند

جینگلی افزود ، تنظیم کننده ها باید سیاست هایی را تنظیم کنند که به بهبود فن آوری و کاهش هزینه های صنعت انرژی خورشیدی کمک کند ، زیرا فناوری کارآمد و هزینه های پایین عامل اصلی توسعه صنعتی هستند.

در این اجلاس ، سرویس اطلاعات اقتصادی چین (CEIS) ، یکی از شرکت های تابعه خبرگزاری شینهوا ، گزارش سالانه توسعه خود را برای صنعت فتوولتائیک منتشر کرد. چین، طبق آن انتظار می رود صنعت خورشیدی به یک انرژی رقابتی در ماتریس انرژی اولیه تبدیل شود چین.

جینتان ، یکی از سریعترین پایگاههای صنعتی خورشیدی در چین، تعداد زیادی از شرکتهای انرژی خورشیدی را جذب کرده است ، هر کدام با درآمد سالانه بیش از یک میلیارد یوان ، برای پوشش دادن کل زنجیره صنعت فتوولتائیک. در سال 2019 ، درآمد کسب و کار صنعت خورشیدی جینتان نزدیک به 30 میلیارد یوان رسیده است.

مطلب مرتبط  شرکت Algonquin Power & Utilities Corp. برنامه عدالت At-The-Market را دوباره برقرار کرد

لینک اصلی: https://fa.imsilkroad.com/p/317012.html

عکاسی: https://mma.prnewswire.com/media/1318970/XINHUA_SILK_ROAD.jpg

SOURCE جاده ابریشم شین هوا

SOURCE جاده ابریشم شین هوا

پاسخی بگذارید