صنعت وورت آمریکای شمالی توزیع راه حل های مواد چاپ 3D DSM را امضا می کند

صنعت وورت آمریکای شمالی توزیع راه حل های مواد چاپ 3D DSM را امضا می کند

“به عنوان رهبران صنعت در راه حل های زنجیره تامین دیجیتال ، این مهم بود که ما همچنان به گسترش دامنه پیشنهادات تولید مواد افزودنی برای مشتریان خود ادامه دهیم.” دن هیل، مدیر ارشد اجرایی صنایع Würth آمریکای شمالی. “با مشارکت با DSM ، اکنون می توانیم مواد چاپی درجه مهندسی را به مشتریان خود ارائه دهیم. مانند Würth ، DSM در فضای خود مبتکر است و هدف ما همکاری ما ارتقا capabilities قابلیت چاپ سه بعدی مشتریان ما در نتیجه کاهش هزینه ها ، بهبود زمان عرضه به بازار است. ، و اثرات زیست محیطی. “

وی گفت: “ما از همکاری با Würth برای تسهیل دسترسی به راه حل های تولید مواد افزودنی نوآورانه و شکننده برای نمونه های اولیه و قطعات نهایی استفاده می کنیم.” هوگو دا سیلوا، معاون رئیس جمهور ، تولید مواد افزودنی در DSM. “مشارکت ما با وورث مطابق با مأموریت ما برای باز کردن پتانسیل کامل تولید مواد افزودنی است. با هم ، ما می توانیم چاپ سه بعدی و مزایای آن را برای زنجیره های تأمین تولید سنتی معرفی کنیم. انجام این مرحله بعدی اهمیت تولید مواد افزودنی و آن را برجسته می کند. آینده.”

مطلب مرتبط  اندازه بازار اسید نیتریک تا سال 2027 ارزش 31.1 میلیارد دلار دارد

AJ Strandquist ، مدیر راه حل های سه بعدی صنعت Würth در آمریکای شمالی ، گفت: “رشته و رزین های DSM از طریق سیستم عامل های چاپی به کاربران دارای عملکرد بالا و محصولات قابل اعتماد است.” وی افزود: “ما می خواستیم از مشتریانی كه ممكن است مخلوطی از چاپگرها باشند اما از مواد اولیه خوبی برای پشتیبانی از كل دامنه آنها پشتیبانی می كنند ، حمایت كنیم و محصولات گسترده DSM این كار را انجام می دهند.”

مطلب مرتبط  تجدیدپذیر انرژی انرژی دوک 109.4 میلیون دلار در بودجه مالیات ارجح از گلدمن ساکس را بست

توافق برای توزیع مواد چاپ سه بعدی DSM برای استریولیتوگرافی و ساخت رشته های ذوب شده ، قدرت Würth Industry را در ارائه راه حل های نوآورانه زنجیره تامین برای تولید کنندگان تجهیزات اصلی (OEM) تکمیل می کند. پس از موفقیت چشمگیر در بازار طی سال گذشته ، صنعت Würth همکاری های چاپ سه بعدی خود را گسترش داده و بر ارائه راه حل های گسترده در تولید مواد افزودنی متمرکز شده است. ارائه پیشرفته ترین فناوری و سخت افزار چاپ به مشتریان ، پشتیبانی مهندسی سفارشی و هم اکنون مواد چاپ درجه مهندسی برای تکمیل برنامه Kanban دیجیتالی آنها. وورت با تمرکز بر ابتکار صنعت پیشرو ، همچنان مرزهای ممکن برای تولید مواد افزودنی را در زنجیره تأمین ادامه خواهد داد.

مطلب مرتبط  اندازه بازار مدیریت پسماندهای مایع تا سال 2026 به 85.02 میلیارد دلار برسد. افزایش جمعیت به افزایش تقاضا برای بازار ، ایالات متحده Fortune Business Insights

برای به روزرسانی اخبار صنعت Würth از آمریکای شمالی بازدید کنید:
LinkedIn – https://www.linkedin.com/company/wurth-industry-north-america
فیس بوک – https://www.facebook.com/WurthIndustry
توییتر – @ WurthIndustryNA

SOURCE صنعت وورت آمریکای شمالی

لینک های مربوطه

https://www.wurthindustry.com

پاسخی بگذارید