طراحی جعبه دیواری سفارشی و شارژ رایگان برای دارندگان هایپرکار باتیستا

طراحی جعبه دیواری سفارشی و شارژ رایگان برای دارندگان هایپرکار باتیستا

اختصاصی رزیدنزا شارژر خانگی – با در نظر گرفتن پایداری لوکس – در دسترس مشتریان باتیستا قرار خواهد گرفت و عنصر شخصی دیگری را به تجربه مالکیت وارد می کند. طراحی جعبه دیواری از خطوط خالص باتیستا الهام گرفته شده و دارای یک پوشش نقاشی شده با همان رنگی است که صاحب آن برای hyper GT لوکس ایتالیایی خالص خود انتخاب کرده است.

کار با پیشگامان مشهور زیرساخت وسایل نقلیه الکتریکی حرکت سبز، جعبه دیواری متناوب 22 کیلووات Automobili Pininfarina (تا 7.2 کیلووات در اینچ) آمریکای شمالی) با استفاده از مواد بازیافتی و آلی ساخته می شود.

رزیدنزا توانایی شارژ کامل بسته باتری لیتیوم یونی 120 کیلووات ساعت Battista را در مدت شش ساعت دارد و آن را برای شارژ کامل یک شبه و تأمین برد مورد انتظار WLTP 500 کیلومتر (310 مایل) کامل می کند ، اطمینان حاصل شود که این بیش از حد فوق العاده GT روزمره برای همه است مناسبتها

مطلب مرتبط  کنفرانس استراتژیک اجلاس مجازی Gastech از مهمترین تصمیم گیرندگان در صنایع گاز ، LNG و انرژی استقبال کرد

برای شارژ در حال حرکت ، Automobili Pininfarina اعلام کرده است که با یکی از بزرگترین شبکه های شارژ وسایل نقلیه الکتریکی جهان همکاری می کند ، ChargePoint. این همکاری پنج سال شارژ عمومی نامحدود و بدون هزینه اضافی را برای مشتریان باتیستا فراهم می کند تا از پشتیبانی کامل آنها اطمینان حاصل کند.

دارندگان باتیستا به بیشتر موارد دسترسی خواهند داشت ChargePoint شبکه ای با حدود 115000 مکان برای شارژ در سراسر کشور آمریکای شمالی و اروپا و همچنین بیش از 133000 مکان شارژ از طریق ادغام رومینگ با سایر ارائه دهندگان شبکه شارژ. با استفاده از سیستم شارژ DC 180 کیلووات ، دارندگان می توانند باطیستای خود را فقط در مدت 25 دقیقه از 20٪ به 80٪ شارژ کنند.

Automobili Pininfarina مدیر ارشد محصولات و مهندسی پائولو دلاچا گفت: “مشتریان ما هیجان عملکرد فوق العاده الکتریکی باتیستا را دوست دارند ، با این حال آنها همچنین باید از زندگی با این فن آوری پیشرفته لذت ببرند. به همین دلیل ما اطمینان حاصل کردیم که تعداد گسترده ای از نقاط شارژ عمومی در دسترس آنها است که از طریق همکاری ما با ChargePoint.

مطلب مرتبط  LONGi 101 مگاوات در واحدهای دو طرفه به یک کارخانه در مقیاس بزرگ در شیلی تأمین می کند.

“در همان زمان ، بخش بزرگی از شارژ باتیستا در خانه انجام می شود و طراحی منحصر به فرد جعبه دیواری ما یک راه حل اختصاصی را برای صاحبان فراهم می کند ، تا مطابق با سلیقه آنها باشد.”

رزیدنزا جعبه دیواری ممکن است از طریق یک برنامه اختصاصی فعال شود ، که به مالکان امکان می دهد از راه دور شارژ باتیستا خود را برنامه ریزی کرده و وضعیت شارژ آن را کنترل کنند. این برنامه همچنین مالکان را قادر می سازد تا تاریخ شارژ را مشاهده کنند و برای راحتی بیشتر با Amazon Alexa یا Google Assistant ادغام شده اند.

مطلب مرتبط  گزارش موقت ژانویه-سپتامبر 2020

دسترسی به نقاط شارژ از راه دور نیز به همین راحتی انجام می شود ، در اینجا رانندگان با استفاده از keyfob یا برنامه Battista برای اتصال به شارژرهای موجود در ChargePoint شبکه. fob پیشرفته شامل تمام اطلاعات لازم حساب با استفاده از یک تراشه امن RFID ، بدون نیاز به کارت شارژ اضافی است.

برای مشتریان در آمریکای شمالی، رزیدنزا جعبه دیواری دارای یک کابل نوع 1 اتصال دهنده (حالت 3) است که شامل یک سیستم مدیریت کابل یکپارچه است که برای راحتی بیشتر ، سرب را به طور خودکار جمع می کند و در جعبه می غلتاند. صاحبان در اروپا با کابل نوع 2 اتصال داده می شود (کابل سیم پیچ).

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1316780/Automobili_Pininfarina_Charging.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1316779/Automobili_Pininfarina_Logo.jpg

SOURCE Automobili Pininfarina

پاسخی بگذارید