طراحی مجدد و نوآوری تحول هوشمند GWM را در اواخر نمایشگاه Auto China 2020 تحریک می کند

طراحی مجدد و نوآوری تحول هوشمند GWM را در اواخر نمایشگاه Auto China 2020 تحریک می کند

نام تجاری GWM و نوآوری محصول در معرض نمایش کامل قرار گرفت. نه تنها بازیگران چینی را درگیر ارائه فرهنگ نام تجاری جدید و سناریوهای متمرکز بر کاربر برای دستیابی به مصرف کنندگان جوان کرد ، بلکه خط تولید جدیدی را نیز معرفی کرد که راه را برای دنیای “هوشمند” آینده هموار می کند. نسل سوم ابتکاری HAVAL H6 با به روزرسانی FOTA خود ، دوره جدیدی از اتصال هوشمند را به وجود می آورد ، زیرا ویژگی های هوشمندانه آن به او امکان می دهد زندگی روزمره راننده را یاد بگیرد و با آن سازگار شود. HAVAL H6 و HAVAL Dagou هر دو دارای رانندگی مستقل L2 هستند ، در حالی که کامیون های POER آنها دارای L4 هستند و در سناریوهای ثابت کاملاً از آن پشتیبانی می کنند.

مطلب مرتبط  Tetra Technologies، Inc. برای ارائه در H.C. بیست و دومین کنفرانس سالانه سرمایه گذاری جهانی Wainwright & Co

این مدل های اتومبیل پس از جایگزینی مجدد آنها به عنوان یک شرکت فناوری جهانی تحرک ، نمایانگر ارتفاعات جدیدی در طراحی و تولید خودروهای هوشمند GWM است. وسایل نقلیه GWM ارائه شده در Auto China توسط سیستم عامل های مدولار هوشمند جهانی زیر تولید و طراحی و تولید می شوند:

  • پلت فرم “L.E.M.O.N”: با تمرکز بر انعطاف پذیری ، عملکرد بالا ، ایمنی پیشرفته و وزن سبک ، از توسعه مدل های متنوعی از جمله خودروهای پلت فرم A0 تا D ، SUV ها ، MPV ها و غیره پشتیبانی می کند.
  • بستر های نرم افزاری “COFIS”: با کاوش در سفرهای آینده از طریق کابین خلبان های هوشمند ، رانندگی ، وسایل الکترونیکی و معماری الکترونیکی ، این موتور دیجیتال است که تحول GWM را تحریک می کند.
مطلب مرتبط  پلاستیک انواع DURANEX (R) -PBT را در برنامه های کاربردی در رانندگی خودمختار متمرکز می کند

گفت: محصولات ما با استفاده از قابلیت های پیشرفته دیجیتالی و انرژی های جدید ، قدرت رقابت در بازار جهانی را دارند تونی سان، معاون مدیر کل بازاریابی خارج از کشور GWM. “ما مشتاقانه منتظر استفاده از این فرصت هستیم تا تحول ابتکاری خود را به بازار جهانی و به کاربرانی نشان دهیم که تغییراتی را در مدل جهانی ما از کامیون POER مشاهده خواهند کرد.”

مطلب مرتبط  نتایج نشست عمومی سالانه در تاریخ 17 ژوئیه سال 2020 برگزار شد

GWM با داشتن منابع اصلی تحقیق و توسعه بیش از 10 مرکز تحقیق و توسعه در هفت کشور را در اختیار دارد و مرکز اصلی آن در Baoding مرکز اصلی آن است. این تیم دارای تیم تحقیق و توسعه جهانی متشکل از بیش از 17000 نفر در امکانات خود است Baoding (چین)، شانگهای، چین)، یوکوهاما (ژاپن) ، دیترویت (ایالات متحده آمریکا)، لس آنجلس (ایالات متحده آمریکا)، فرانکفورت (آلمان) ، مونیخ (آلمان) ، بنگلور (هند) ، کوتینگبرون (اتریش) و گیونگی (کره جنوبی).

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1307724/Rebranding_Inovation_Power_GWM_s_Intelligent_Transformation_Auto_China_2020_Closes.jpg

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1307725/GWM_Showcases_3rd_Gen_H6_SUV_Auto_China_2020.jpg

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1307726/1.jpg

منبع GWM

منبع GWM

پاسخی بگذارید