طرح بازسازی یینگلی که به طور رسمی توسط حکم دادگاه تصویب شده است

طرح بازسازی یینگلی که به طور رسمی توسط حکم دادگاه تصویب شده است

BAODING ، چین، 20 نوامبر 2020 / PRNewswire / – روشن است 20 نوامبر، “طرح بازسازی انرژی Yingli Energy (چین) Company Limited و پنج نهاد تولیدی دیگر “(” طرح “) با رای دادگاه مردم میانه شهرداری Baoding در استان هبی، چین، و مراحل قضایی خاتمه می یابد. این بدان معناست که بازسازی یینگلی به نتیجه رسیده است آ یک نقطه عطف مهم ، و تنها چالش باقی مانده اجرای برنامه بازسازی مصوب است.

بر 9 سپتامبر، اولین جلسه طلبکاران Yingli Energy (چین) محدود و پنج نهاد دیگر برای رأی دادن در مورد پیش نویس طرح تغییر ساختار برگزار شد. پس از انقضا voting دوره رأی گیری ، طبق آمار ، نتایج رأی گیری گروه طلبکاران کارمند ، گروه سرمایه گذاران اصلی ، گروه طلبکاران تضمین شده و گروه طلبکاران عادی همه آستانه قانونی تصویب این قانون را داشتند. برنامه ، با بیش از 90 درصد آرا cast موافق این طرح ، نشان می دهد که طرفین تأیید و حمایت زیادی از تجدید ساختار یینگلی نشان داده اند. بر اساس نتایج رأی گیری ، در 19 اکتبر، سرپرست درخواستی را برای تصویب طرح به دادگاه مردمی ارائه داد.

مطلب مرتبط  آلفا لاوال مدیر جدید روابط سرمایه گذار را منصوب کرد

“از زمانی که یینگلی وارد مراحل بازسازی قضایی شد ، ما اصول اصلی بازار و قواعد قانونی را دنبال کردیم ، با اهداف اصلی بهینه سازی ساختار دارایی و بدهی شرکت و بازگرداندن سودآوری آن ، و یک برنامه کار جامع برای نجات شرکت طراحی کردیم. ما اقدامات دقیق و مشخصی را از نظر عملیاتی ، تعدیل حقوق و منافع سرمایه گذاران ، تعدیل و تسویه مطالبات و اسکان مجدد کارمندان برای اطمینان از امکان سنجی پیش نویس طرح و حفاظت حداکثری از حقوق و منافع قانونی انواع مختلف ، فرموله کرده ایم. طلبکاران ، که بسیار شناخته شده توسط احزاب ، “گفت مدیر. “در مرحله بعدی ، تحت هدایت دادگاه مردم ، ما بر اجرای طرح نظارت بر بنیاد محکم برای پیشرفت و توسعه با کیفیت شرکت نظارت خواهیم کرد.”

محتوای اصلی طرح تغییر ساختار شامل تبدیل قسمت قابل توجهی از بدهی های مالی 6 نهاد تجدید ساختار به سود سهام در نهادهای تجدید ساختار ، بازپرداخت کامل و منظم بخشی از بدهی های مالی و سایر بدهی ها و تزریق وجوه ثالث است. سکوهای حزب. طلبكاران با تبديل حق طلبكاران به سهام ، از طريق سكوي هولدينگ شركت مشترك و دولت شهرداري باودينگ ، از طريق يك شركت هولدينگ دولتي سهامداران جديد يينگلي جديد خواهند شد. شرکت هولدینگ با Yingli Energy توافق نامه ای امضا کرده است (چین) شرکت محدود برای تزریق بخشی از ارزش افزوده به یینگلی جدید از طریق دفع حق استفاده از زمین مربوطه از یینگلی ، با اندازه سرمایه تخمینی حداقل 2 میلیارد RMB. با اجرای حکم دادگاه ، یینگلی جدید روند تغییر سهام خود و جابجایی کارخانه های خود را آغاز می کند.

مطلب مرتبط  شرکت انرژی Chesapeake فرآیند فصل 11 داوطلبانه را آغاز می کند

“جدید یینگلی به حفظ و بهره برداری از ظرفیت تولید ، زنجیره تأمین ، فناوری ، مارک ، کانالهای فروش و سایر داراییهای موجود در تولید اصلی و انجام تعهدات سفارش و ضمانت به مشتریان ادامه خواهد داد. در آینده ، یینگلی جدید اعتماد خواهد کرد در سیستم عامل های تحقیقاتی ملی ، توسعه فن آوری اصلی با رقابت در بازار و حقوق مالکیت معنوی مستقل ، اطمینان از پیشرفت تکنولوژی TOPCon N-type ، HJT و حفظ پیشرو جهانی مرحله،” گفت Yingli Energy (چین) شرکت در باودینگ ، نیو یینگلی در حال ساخت 5 GW ظرفیت تولید سلول با بازده بالا و 2 GW ظرفیت تولید ماژول با بازده بالا است. در همان زمان ، این شرکت در نظر دارد 3 گیگاوات ظرفیت ماژول با بازده بالا در داخل ایجاد کند تیانجین، با استفاده کامل از مزایای صادرات و تدارکات تیانجین بندر و گسترش ظرفیت تولید از طریق مشارکتهای مشترک و اشکال دیگر. با عملکرد مداوم و افزایش تدریجی سهم بازار ، New Yingli به رده های بالای صنعت باز می گردد.

مطلب مرتبط  Covia برنامه ای را برای ایجاد ساختار سرمایه پایدار و کاهش تعهدات بلند مدت با بیش از 1 میلیارد دلار اعلام کرد

همچنین گفته می شود که در هنگام جابجایی و گسترش ظرفیت تولید جدید ، نیویورگ جدید تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت و تیم مدیریتی برای اداره شرکت در محل خود باقی خواهند ماند. اخیراً “پایگاه نوآوری استاندارد استاندارد ملی (PV)” ساخته شده توسط Yingli Energy (چین) بازرسی توسط اداره نوآوری استاندارد اداره کل نظارت بر بازار ایالتی ، که اولین پایگاه نوآوری استاندارد فنی در زمینه PV و تنها پایگاه نوآوری استاندارد استاندارد ملی در استان هبی.

منبع Yingli Energy (چین) شرکت محدود

پاسخی بگذارید