ظرفیت خالص ظرفیت تولید PV مقیاس سودمند افزایش 10٪ سالانه تا سال 2024

ظرفیت خالص ظرفیت تولید PV مقیاس سودمند افزایش 10٪ سالانه تا سال 2024

CLEVELAND، 29 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – پیش بینی شده است که در خالص ظرفیت تولید فتوولتائیک (PV) در مقیاس کمکی در ایالات متحده ، رشد سالانه ترکیبی 10٪ از نظر وات تا سال 2024 مشاهده شود ، انرژی خورشیدی فتوولتائیک: ایالات متحده، گزارشی که اخیراً توسط Freedonia Focus Reports منتشر شده است. با این وجود ، نوسانات شدید در سالهای مداخله ای به دلیل کاهش برنامه ریزی شده اعتبارات مالیاتی و ذخیره انبوه هیئت مدیره ، همراه با اثرات کندی اقتصادی COVID-19 ، به طور متوسط ​​سالانه 5.1٪ کاهش خواهد داشت. کاهش سریع قیمت باتری های لیتیوم یون ، به دلیل بهبود اقتصاد در مقیاس مربوط به سطح شیب دار ظرفیت تولید در حمایت از بازار باتری و وسایل نقلیه الکتریکی در حال رشد ، همچنان باعث رشد سریع بازار ذخیره سازی شبکه خواهد شد. انتظار می رود رشد در ذخیره سازی شبکه به طور قابل توجهی یک محدودیت عمده در تقاضای ماژول PV را به حداقل برساند: تولید متناوب آن ، متصل به چرخه روز / شب و شرایط ابر.

مطلب مرتبط  شرکت های شبکه ای برای پنجمین سال متوالی به عنوان رهبر ماتریس ارزش فناوری Tower Control Control هسته ای شناخته شده اند

اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش در اینجا موجود است:
https://www.freedoniafocusreports.com/Photovoltaic-Solar-Power-United-States-FF80042/؟progid=91541

ظرفیت اضافی خالص سیلیسیم بلوری ، غالب فناوری تولید PV در مقیاس مطلوب ، انتظار می رود در سال 2024 به 8.5 گیگاوات برسد. در حالی که محدودیت های فوق الذکر باعث کاهش متوسط ​​سالانه 4.8٪ در سال ، بلوغ و کارایی بالا با این سلول ها می شود. تقاضا را نسبت به سایر فن آوری های PV پشتیبانی می کند.

این و سایر بینش های کلیدی در این مورد ارائه شده است انرژی خورشیدی فتوولتائیک: ایالات متحده. این گزارش برای سالهای 2020 تا 2024 ظرفیت تولید PV و مقادیر سود اضافی خالص در وات در ایالات متحده پیش بینی می کند. ظرفیت تولید و ظرفیت اضافی خالص توسط فن آوری تقسیم می شوند از نظر:

  • سیلیکون کریستالی (c-Si)
  • فیلم نازک و سایر فناوری ها
مطلب مرتبط  چشم انداز بازار جهانی بیوراکتور جهانی در حال حرکت (2018 تا 2027)

برای نشان دادن روندهای تاریخی ، کل ظرفیت تولید ، ظرفیت تولید خالص اضافات و بخشهای مختلف از سال 2009 تا 2019 به صورت سالانه ارائه شده است.

بازارهای مسکونی و سایر مقیاس های غیر سودمند از محدوده این گزارش مستثنی هستند. دیدن بام خورشیدی در ایالات متحده برای آن دسته از محصولاتی که بعنوان ماده اولیه سقف سازه کار می کنند و در عین حال برق تولیدی خورشیدی نیز تولید می کنند.

درباره گزارشات تمرکز Freedonia
هر ماه ، گروه Freedonia – بخشی از MarketResearch.com – بیش از 20 گزارش تمرکز جدید Freedonia را منتشر می کند ، که تجزیه و تحلیل تازه و بی طرفانه ای را در مورد طیف گسترده ای از بازارها و صنایع ارائه می دهد. پوشش Focus Report که در 20-30 صفحه منتشر شده است ، از مواد اولیه تا کالاهای ساخته شده تمام شده و خدمات مرتبط مانند حمل بار و ساخت و ساز را شامل می شود. گزارشات اضافی انرژی و منابع را می توان در Freedonia Focus Reports یا MarketResearch.com خریداری کرد.

مطلب مرتبط  B2Gold به عنوان معدنچی مسئول صنعت شناخته شده است

هدف از تجزیه و تحلیل این است که خواننده مشغول را از طریق موضوعات مربوطه به سرعت پشت سر هم هدایت کند ، از جمله:

  • اندازه کل بازار تاریخی و بازده صنعت
  • تقسیم بندی توسط محصولات و بازارها
  • شناسایی محرکهای بازار ، محدودیتها و شاخصهای کلیدی
  • چشم انداز قطعه به بخش در پیش بینی های پنج ساله
  • بررسی پایگاه تأمین
  • منابع پیشنهادی برای مطالعه بیشتر

تماس با مطبوعات:
کورین گنگلوف
+1 440.684.9600
[email protected]

منبع گروه Freedonia

لینک های مربوطه

https://www.marketresearch.com/

پاسخی بگذارید