عضو هیئت مدیره بالارد بازنشسته می شود

عضو هیئت مدیره بالارد بازنشسته می شود

ونکوور ، قبل از میلاد، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Ballard Power Systems (NASDAQ: BLDP) (TSX: BLDP) امروز اعلام کرد که آقای ایان ساتکلیف، از سال 2013 عضو هیئت مدیره شرکت است ، به دلایل شخصی امروز از هیئت مدیره بازنشسته می شود.

آقای ساتکلیف گفت ، “پیشرفت قابل توجه بالارد در طول هفت سال فعالیت من در هیئت مدیره نتیجه مستقیم سخت کوشی و عزم تیم متعهد شرکت از کارکنان است. همکاری با اعضای هیئت مدیره یک امتیاز واقعی بوده است و گروه مدیریت در طی یک دوره تغییر قابل توجه. من خوشحالم که در زمانی که بالارد در موقعیت خوبی قرار دارد و از رشد طولانی مدت در صنعت هیدروژن و سلول سوخت برخوردار است ، از عضو هیئت مدیره بازنشسته شدم. “

مطلب مرتبط  فلزات خزانه داری برای به دست آوردن پروژه همسایه Goldlund ، تحکیم منطقه طلای کانادا در حال ظهور

آقای. جیم روشه، رئیس هیئت مدیره بالارد خاطرنشان كرد ، “اگرچه مشاركتهای ارزشمند ایان و اشتیاق وی به تجارت بالارد در هیئت مدیره ما از دست خواهد رفت ، اما ما برای یان در دوران بازنشستگی آرزوی سلامتی داریم.”

درباره سیستم های قدرت بالارد
چشم انداز Ballard Power Systems (NASDAQ: BLDP؛ TSX: BLDP) تأمین انرژی سلول سوختی برای یک سیاره پایدار است. پیل های سوختی PEM با انتشار صفر Ballard امکان تحریک ، از جمله اتوبوس ، کامیون های تجاری ، قطارها ، شناورهای دریایی ، اتومبیل های سواری و لیفتراک ها را فراهم می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بالارد ، لطفاً به سایت www.ballard.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  هیئت مدیره RS Technologies Inc. دونالد جی لوری را به عنوان رئیس جدید منصوب می کند

SOURCE Ballard Power Systems Inc.

لینک های مربوطه

www.ballard.com

پاسخی بگذارید