عملکرد بی سابقه ای را در آزمایش پیش بینی بار انجام می دهد

عملکرد بی سابقه ای را در آزمایش پیش بینی بار انجام می دهد

هوستون، 30 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Innowatts ، یک سیستم عامل پیشرو انرژی SaaS که از بهترین هوش مصنوعی در کلاس استفاده می کند ، امروز اعلام کرد که در یک آزمایش مستقل از 5 پیش بینی کننده انرژی دیگر در بیشتر اقدامات بهتر عمل کرده است

انستیتوی تحقیقات برق (EPRI)، یک گروه تحقیقاتی انرژی غیرانتفاعی مستقل ، 9 مدل پیش بینی انرژی کوتاه مدت و در سطح ساختمان را از شش فروشنده در برابر داده های دنیای واقعی جمع آوری شده طی 12 ماه ، از ژوئن 2019 به ژوئن 2020. شرکت کنندگان وظیفه داشتند بر اساس داده های دانلود ساعتی و تاریخی ، و همچنین اطلاعات خاص سایت مانند اندازه ساختمان و پیش بینی های سطح ساختمان از ساعت قبل ، شش ساعت جلوتر ، روز جلوتر و چهار روز جلوتر پیش بینی کنند. نوع ، جزئیات مکان و برنامه های نرخ برق.

مطلب مرتبط  دانلود قسمت 9 سریال هم گناه

سه مدل Innowatts عملکرد بهتری نسبت به شش مدل دیگر داشتند و همچنین پیش بینی معیار استفاده از انرژی از یک ساعت به ساعت دیگر ثابت خواهد بود ، با کمترین خطا در کل سناریوهای پیش بینی پس از حذف بارگذاری های از دست رفته از محاسبات خطا . پیش بینی ها در سه معیار (تمام ساعت ها ، ساعت های متغیر و اوج اوج) و چهار افق (ساعت جلوتر ، شش ساعت جلوتر ، روز جلوتر و چهار روز جلوتر) آزمایش شده است.

در ماه مارس و آوریل 2020، مشاغل به دلیل سفارشات “پناهگاه در محل” در سراسر کشور تغییر بی سابقه ای در مصرف انرژی تجربه کردند. در طول این دوره ، آزمایش پیش بینی بار 12 مدل را در شش سایت تجاری ارزیابی کرده و دو مدل اینوواتس کمترین خطا را برای تمام افق های پیش بینی داشته اند. هر سه مدل Innowatts در هر 24 مورد آزمون به جز سه مورد از 24 درصد آزمون ، نرخ خطای یک رقمی ارسال کرده اند و از مدل های رقبا پیشی گرفته اند.

مطلب مرتبط  اعتصاب نزدیک به دو صد کارگر در پالایشگاه سنت پل پارک ماراتن به دلیل ایمنی محل کار

مدیر عامل شرکت Innowatts ، سیدارتا ساچدوا می گوید: “این نتایج شواهد بیشتری از قدرت مدل های پیش بینی بار Innowatts با هوش مصنوعی ارائه می دهد ، که به طور مداوم براساس داده های استفاده از بیش از 40 میلیون متر از سراسر جهان بهینه می شوند. وی افزود: “پیش بینی دقیق برای تأمین كنندگان انرژی ضروری است و این آزمایش نشان می دهد كه اطلاعات داده های دارای سطح متر و با استفاده از هوش مصنوعی به طور مداوم بهترین پیش بینی ها را در كلاس بدون در نظر گرفتن تغییر در آب و هوا و شرایط ارائه می دهد.”

درباره Innowatts:
Innowatts یک پلت فرم برجسته انرژی SaaS است که با استفاده از بهترین هوش مصنوعی در کلاس ، به ارائه دهندگان برق کمک می کند تا فرصت های شبکه را باز کنند ، ارزش مشتری را افزایش دهند و انتقال به راه حل های انرژی پایدار را تسریع کنند. سکوی Innowatts بینشی از بیش از 40 میلیون متر را مهار می کند ، تجزیه و تحلیل انرژی مشتری محور را در زمان واقعی و با دقت بی سابقه ای ارائه می دهد. با مشتری و فعالیت در سراسر قاره آمریکا ، اروپا، و آسیا، اینونواتس یک رهبر جهانی است ، به ارائه دهندگان انرژی امکان می دهد مشتری واقعاً متمرکز شوند و از قدرت داده برای تبدیل تجارت خود استفاده کنند. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.innowatts.com.

مطلب مرتبط  SDRL - مواد پاک کننده

تماس با رسانه:
دیوید وامسلی
415-259-9104
[email protected]

SOURCE Innowatts LLC

لینک های مربوطه

https://www.innowatts.com

پاسخی بگذارید