غرفه پایداری نمایشگاه Innotech Expo 2020 ، جزیره فناوری مدور را ارائه می دهد

غرفه پایداری نمایشگاه Innotech Expo 2020 ، جزیره فناوری مدور را ارائه می دهد

اکوسیستم فناوری اقتصاد دایره ای توسط جزیره فناوری دایره ای نشان داده شده است

غرفه پایداری مدل های تجاری اقتصاد دایره ای (بازیافت ، طراحی مجدد و غیره) را به نمایش گذاشت که از فناوری دایره ای و ورودی های نوآورانه دایره ای استفاده می کنند. نشان می دهند تایوان بهبود استفاده موثر از منابع و مزیت رقابتی صنعتی بین المللی و همچنین تبدیل آن به یک جزیره فناوری دایره ای. برجسته غرفه تایوان بالقوه فن آوری ها و برنامه های حلقوی. این موارد شامل بازیافت زباله های دریایی ، جذب کربن و طراحی برای جدا کردن صفحات خورشیدی برای آب تمیز ، هوا و نور خورشید است. با استفاده از فناوری های مدور ، می توانیم مزیت رقابتی صنعتی را افزایش دهیم و منابع طبیعی را برای زندگی پایدار در این جزیره حفظ کنیم.

نکات برجسته “زندگی پایدار”

کشاورزی و آبزی پروری فتوولتائیک (شورای کشاورزی)
کشاورزی و پرورش آبزیان فتوولتائیک را می توان در گروه های “آکواولتائیک” و “کشاورزی” قرار داد. توسعه ماژول ها و مدل های جدید آبزی پروری فتوولتائیک ، کاربردهای مدل های جدید آبزی پروری با انرژی سبز و یک کارخانه مدل آبزی پروری به نمایش گذاشته خواهد شد.

محیط کار و فناوری نظارت فیزیولوژیک (وزارت کار)
هشدارهای خطر محیط کار را می توان در زمان واقعی با دستگاه های نظارتی زیست محیطی یا فیزیولوژیکی پوشیدنی کنترل کرد: 1) حسگر گاز بی سیم هوشمند که می تواند حرکت و غلظت گاز را تشخیص دهد (O2 ، CO2 ، H2S ، CH4). این می تواند اطلاعات خطرات بی سیم را برای پرسنل نظارت از راه دور در زمان واقعی ارسال کند. همچنین می تواند سیگنال های پریشانی بی سیم را برای کوتاه شدن زمان پاسخ ارسال کند. 2) دستگاه ارزیابی بیش از حد که می تواند ضربان قلب را به داده های خواب داخلی ، مقیاس خستگی و پایگاه داده خطر بیماری پیوند دهد تا شاخص های خطر بیماری و سطح کلی را تخمین زده و آنها را بر روی دستگاه نشان دهد. این می تواند از وضعیت سلامتی کارمندان و جلوگیری از حوادث بیش از حد کارگران مطلع شود.

مطلب مرتبط  EnLink Midstream برای شرکت در کنفرانس سرمایه گذار

نکات برجسته “انرژی پایدار”

ذخیره انرژی در مقیاس شبکه (اداره انرژی)
تایوان هدف ذخیره انرژی باتری 2025 590 مگاوات است. فناوری ذخیره انرژی در مقیاس شبکه ، ظرفیت ناکافی برق آبی ذخیره سازی پمپ شده و تجهیزات دارای گاز سریع را جبران می کند. این فناوری عمدتا برای خدمات جانبی انرژی های تجدید پذیر و سیستم های قدرت استفاده می شود. دو نوع فناوری ذخیره انرژی در مقیاس شبکه ارائه می شود: “باتری برق” که می تواند قابلیت اطمینان و پایداری شبکه را افزایش دهد و “باتری انرژی” که می تواند انرژی را در مقیاس بزرگ برداشت کند ، قابلیت انعطاف پذیری انرژی تجدید پذیر را افزایش دهد ، قله ها را برش دهد و دره ها را پر کنید ، و انرژی را انتقال دهید.

مطلب مرتبط  SignOnSite از Trillium مجوز دارد تا یک سکوی ایمنی در محل کار بدون تماس برای کمک به مدیریت ریسک برای پروژه های پیچیده ساخت و ساز فراهم کند.

شبکه هوشمند Kinmen (کمیسیون تصدی دولتی)
فناوری مدیریت انرژی متنوع که ترکیبی از “سیستم ذخیره انرژی مداخله سریع” و “نیروگاه مجازی” است. این سری از سیستم ها به عنوان “تقویت کننده شبکه” شناخته می شوند.

سیستم مدیریت GIS تجسم یافته شبکه محلی توزیع نیروی برق (شورای انرژی اتمی)
ادغام اطلاعات در زمان واقعی از GIS و SCADA می تواند به توزیع کنندگان کمک کند تا به سرعت مکانهای خرابی فیدر را پیدا کنند. همچنین ، با اضافه شدن محاسبه برنامه جریان برق توزیع ، می تواند مرجعی برای تصمیمات اعزام برای تسریع در عیب یابی و بازیابی منبع تغذیه باشد ، در نتیجه قابلیت اطمینان اعزام فیدر و مدیریت انرژی تجدید پذیر را بهبود می بخشد.

نکات برجسته “منابع پایدار”

سکوی تأیید مواد مدور و تطبیق (دفتر توسعه صنعتی)
این سیستم عامل فناوری اطلاعات و ارتباطات متنوعی را ادغام و بهم متصل می کند. از طریق بلاکچین ، اینترنت اشیا و هوش مصنوعی ، توزیع منابع ، کیفیت و کاربردهای مواد مدور را ردیابی می کند. همچنین مسیرهای حمل و نقل لجستیکی ، تصاویر در زمان واقعی و داده های با کیفیت مواد دایره ای روی ابر را نشان می دهد. به این ترتیب ، سوابق مواد از منبع تا برنامه ها شفاف است ، و یک مدل اقتصاد دایره ای جدید را ترویج می کند.

بازیافت و استفاده مجدد از بسته های خرید آنلاین (اداره حفاظت از محیط زیست)
خرید آنلاین در حال رونق است تایوان، اما جعبه های بسته بندی محیط زیست را به شدت تحت فشار قرار داده اند. نکته برجسته نمایشگاه “بسته + جعبه دایره ای” است. این یک مدل جدید است که بسته های خرید آنلاین را بازیافت و استفاده مجدد می کند. این بسته ها با مواد بازیافتی ساخته شده و ضد آب ، ضد برخورد و ضد سرقت هستند. یک بسته بیش از پنجاه بار قابل استفاده مجدد است. میزان انتشار کربن با هر بار استفاده حدود 1.2 کیلوگرم کاهش می یابد و بسته های خرید آنلاین یکبار مصرف نیز 300 گرم کاهش می یابد.

مطلب مرتبط  هشتمین فیلترینگ و جدایی آسیا (FSA2020) در ماه دسامبر برگزار می شود و بیش از 80٪ رزرو

بازاریابی مشترک بین المللی کشاورزی جدید


برای نمایشگاه بین المللی ، بسیاری از کشورها ، از جمله فرانسه، دانمارک، هلند، آلمان، سنگاپور، ژاپن، و مالزی، در غرفه پایداری شرکت خواهد کرد. این نمایشگاه کشاورزی اروپا و تایوان فن آوری و تجربه و چندین سمینار برای بحث در مورد بازاریابی مشترک و طرح بازارهای اتحاد برگزار کرد. انواع فن آوری ها و کاربردهای نوآورانه پایه ای محکم برای کشاورزی جدید پایدار است.

جزئیات رویداد

نمایشگاه تایوان Innotech 2020
تاریخ: 24 سپتامبر -26 ، 2020
مکان: Taipei Word Trade Hall Hall 1
وب سایت: https://tie.twtm.com.tw/
واحد اجرایی (سازمان دهنده): موسسه تحقیقات فناوری صنعتی

منبع: موسسه تحقیقات فناوری صنعتی

SOURCE موسسه تحقیقات فناوری صنعتی (ITRI)

پاسخی بگذارید