فارادیون از همکاری بزرگ با IPLTech برای تولید باتری های یون سدیم برای وسایل نقلیه تجاری در هند خبر داد

فارادیون از همکاری بزرگ با IPLTech برای تولید باتری های یون سدیم برای وسایل نقلیه تجاری در هند خبر داد

SHEFFIELD ، انگلیس ، 4 ژوئن 2020 / PRNewswire / – Faradion Ltd. ، شرکت شماره یک انگلستان در زمینه فناوری باتری یون سدیم ، همکاری جدیدی با Infraprime Logistics Technologies (IPLTech) برای باتری های سدیم یون سدیم بالا خود اعلام کرده است. انرژی برای وسایل نقلیه تجاری در بازار هند.

این خبر تنها چند هفته پس از اولین سفارش اصلی فرادیون از استرالیا می رسد و ورود آن به یکی از هیجان انگیز ترین بازارهای خودروهای برقی جهان را نشان می دهد.

هند علاقه فزاینده ای به تصویب وسایل نقلیه برقی تجاری برانگیخته شده توسط هدف دولت از پذیرش 30٪ وسایل نقلیه برقی تا سال 2030 نشان داده است. در مرحله دوم با اختصاص 1.4 تریلیون دلار به زیرساختها برای سرمایه گذاری از اینجا ، زیرساخت قابل توجهی ایجاد کرد 2025. این سرمایه گذاری نسبت به انگلیس (35 میلیارد دلار) و ایالات متحده (500 میلیارد دلار) در همین مدت بیشتر بود. هر روز 40 کیلومتر بزرگراه در هند ساخته می شود و طبق پیش بینی ها ، بازار راه ها و بزرگراه ها با نرخ سالانه 36 درصد تا سال 2025 رشد خواهد کرد.

مطلب مرتبط  ChemPartner از سیستم بهداشت Mount Mount Sinai در تولید معرف برای تحقیقات COVID-19 پشتیبانی می کند

فن آوری یون سدیم فارادیون عملکردی مشابه با مواد شیمیایی معمولی ارائه می دهد ، در حالی که مواد گران قیمت مانند کبالت و لیتیوم را نیز با سدیم جایگزین می کند که بسیار فراوان است. برخلاف باتری های لیتیوم یون ، باتری های یون سدیم فارادیون از پایداری و امنیت حرارتی استثنایی برخوردار هستند. علاوه بر این ، می توان آنها را با خیال راحت حمل کرد و در صفر ولت نگهداری کرد.

مطلب مرتبط  Trust Oil Oil North America درآمد خالص سه ماهه سوم مالی 2020 را اعلام کرد

IPLTech یک ارائه دهنده خدمات پارکینگ کامیون مستقر در Gurgaon است که هزینه توسعه زیرساخت ها را به نصف کاهش می دهد.

سیدهارتا داس ، رئیس اجرایی IPLTech ، گفت: “ما مصمم هستیم تا آلودگی های سنگین ناشی از وسایل نقلیه سنگین در هند را به حداقل برسانیم. کامیون های کاملاً برقی ما اولین کسانی هستند که در هند ادغام و مستقر می شوند. ما معتقدیم که فناوری فارادیون می تواند راه حل موثری با قیمت های رقابتی به بازار هند ارائه دهد. “

فارادیون علاقه چشمگیری به چندین بازار ، به ویژه در ایالات متحده ، داشته است اروپا و در استرالیا به دلیل عملکرد ، ایمنی و قیمت آن. به گفته آقای جیمز کوین ، مدیرعامل فارادیونبا توجه به شرایط بازار ، هند منطقه منطقی بعدی برای فارادیون بود.

مطلب مرتبط  همکاری جهانی مستقیم / مستقیم و GCL هوشمند انرژی راه اندازی مستقیم میدوست غربی جهانی برای پشتیبانی از شرکت های کوچک و متوسط

فارادیون در حال توسعه صنعتی در مقیاس بزرگ از فناوری ذخیره انرژی یون کم سدیم ایمن و کم هزینه است. مشارکت با IPLTech نشان دهنده یک گام مهم در تعهد ما به بازار و چشم انداز Make In. هند از نخست وزیر ، زیرا ما نیز به زودی تولید در هند را آغاز می کنیم. “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Faradion ، به این سایت مراجعه کنید https://www.faradion.co.uk/

لینک های مربوطه

https://www.faradion.co.uk/

منبع فارادیون؛ IPLTech

پاسخی بگذارید