فارادیون مشارکت عمده ای را با IPLTech برای تولید باتری های یون سدیم برای وسایل نقلیه تجاری در هند اعلام کرد

فارادیون مشارکت عمده ای را با IPLTech برای تولید باتری های یون سدیم برای وسایل نقلیه تجاری در هند اعلام کرد

SHEFFIELD ، انگلیس، 4 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Faradion Ltd. ، شرکت بریتانیایی که یک رهبر جهانی در فن آوری باتری یون سدیم است ، همکاری جدیدی با Infraprime Logistics Technologies (IPLTech) برای باتری های یون سدیم با انرژی بالا برای استفاده در وسایل نقلیه تجاری در بازار هند

این اخبار فقط چند هفته پس از اولین سفارش اصلی فرادیون از کشور منتشر می شود استرالیا و ورود آن به یکی از هیجان انگیز ترین بازارهای خودروهای برقی جهان را نشان می دهد.

هند تمایل فزاینده ای برای حرکت به سمت وسایل نقلیه الکتریکی نشان داده شده است که تا سال 2030 توسط هدف دولت از تصویب 30٪ وسایل نقلیه برقی هدایت می شود. با اختصاص 1.4 تریلیون دلار برای زیرساخت ها تا سال 2025 سرمایه گذاری می شود. این بالاتر از انگلیس است (35 میلیارد دلار) و ایالات متحده (500 میلیارد دلار) در همان دوره. هر روز 40 کیلومتر بزرگراه در داخل ساخته می شود هند پیش بینی می شود که بازار راه ها و بزرگراه ها با نرخ سالانه 36 درصد از هم اکنون تا سال 2025 رشد کند.

مطلب مرتبط  22.6 میلیارد دلار در صنعت سیستم دفع گاززدایی گاز دودکش در سراسر جهان تا سال 2027

فن آوری یون سدیم فارادیون عملکرد مشابهی با مواد شیمیایی معمولی ارائه می دهد ، در حالی که مواد گران قیمت مانند کبالت و لیتیوم را با سدیم بسیار فراوان جایگزین می کند. برخلاف باتری های لیتیوم یون ، باتری های یون سدیم فارادیون از پایداری و ایمنی حرارتی استثنایی برخوردار هستند. علاوه بر این می توان آنها را با اطمینان در صفر ولت حمل و نگهداری کرد.

مطلب مرتبط  همکاری های اعمال شده ایجاد شده توسط همگرایی فن آوری های عملیاتی و مهندسی و دیجیتالی شدن ، می تواند پس انداز قابل توجهی را برای شرکت های انرژی به ارمغان آورد

IPLTech ارائه دهنده خدمات ناوگان وسایل نقلیه سنگین مستقر در گورگاون است که هزینه توسعه زیرساخت ها را نصف می کند.

رئیس اجرایی Siddhartha Das IPLTech گفت: “ما رانده شده ایم تا آلودگی های سنگین ناشی از وسایل نقلیه سنگین را در هند. کامیون های کامل برقی ما اولین کسانی هستند که در یکپارچه سازی و استقرار قرار دارند هند. ما معتقدیم که فناوری فارادیون می تواند راه حل موثری با قیمت های رقابتی به بازار هند ارائه دهد. “

فارادیون علاقه قابل توجهی در چندین بازار از جمله ایالات متحده ، اروپا و استرالیا به دلیل عملکرد ، ایمنی و قیمت آن آقای. جیمز کوینمدیر عامل شرکت فارادیون می گوید هند با توجه به شرایط بازار ، منطقه منطقی بعدی برای فارادیون بود.

مطلب مرتبط  Dominion Energy و Duke انرژی خط لوله خط ساحلی اقیانوس اطلس را لغو کرد

“فارادیون صنعتی شدن در مقیاس بزرگ از فناوری امن ، کم هزینه ، یون سدیم و یون را تسریع می کند. مشارکت با IPLTech بیانگر یک نقطه عطف مهم در تعهد ما به بازار و نخست وزیر است. هند چشم انداز ، همانطور که ما به زودی شروع به ساخت در می کنیم هند“”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فارادیون ، لطفا مراجعه کنید https://www.faradion.co.uk/

منبع فارادیون؛ IPLTech

لینک های مربوطه

https://www.faradion.co.uk/

پاسخی بگذارید