فایل های حفاظت از فصل 11 Yuma Energy ، Inc.

فایل های حفاظت از فصل 11 Yuma Energy ، Inc.

هوستون، 15 آوریل 2020 / PRNewswire / – Yuma Energy، Inc. (NYSE آمریکایی: YUMA) (“یوما” ، “شرکت” ، “ما” یا “ما”) ، به همراه شرکت های تابعه آن شرکت اکتشاف و تولید یوما ، شرکت دیویس پترولیوم . ، و شرکت های یوما (شرکت جمعی ، شرکت و شرکت های تابعه ، “بدهکاران”) امروز اعلام کردند که دادخواست های داوطلبانه فصل 11 را برای تسویه حساب تحت قانون ورشکستگی ایالات متحده در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده ارائه داده اند. منطقه شمالی تگزاس (“دادگاه ورشکستگی”). در سه ماهه اول سال 2020 ، وضعیت وجه نقدی یوما بدتر شد و جریان نقدی آن از عملیات دیگر برای تأمین هزینه های عملیاتی آن کافی نیست. این شرکت در نظر دارد در طی فرایند ورشکستگی تحت نظارت دادگاه ، فعالیت خود را به صورت عادی ادامه دهد.

بدهکاران قصد دارند تا برای به حداکثر رساندن ارزشها و بازپرداخت برای ذینفعان از فرایند فصل 11 استفاده کنند تا بتوانند به طور منظم دارایی های خود را اجرا کنند. بدهکاران قصد دارند برای انجام حراج برای کل دارایی های خود ، که در درجه اول از منافع عملیاتی و غیر عامل در چندین ملک تشکیل شده است ، به دنبال تأیید دادگاه فوری باشند. لوئیزیانا، تگزاس، وایومینگ و اوکلاهما. پیش بینی می شود این حراج طی 90 روز اول تشکیل پرونده ورشکستگی انجام شود.

بدهکاران ممکن است مذاکره کنند تا یک بودجه جدید بدهکار در مالکیت (“DIP”) برای تأمین سرمایه در گردش برای حمایت از عملیات عادی و فروش دارایی ها در طی فرآیند فصل 11 مذاکره کنند. با این حال ، مسلم نیست که این مذاکرات برای به دست آوردن اعتبار DIP با موفقیت انجام شود.

به طور جداگانه ، موثر است 10 آوریل 2020، آنتونی C. اشنور استعفا داد از سمت خود به عنوان مدیر اجرایی موقت ، مدیر مالی موقت و مدیر ارشد بازسازی شرکت. اندکی پس از تأثیر استعفای آقای اشنور ، این شرکت گروه مشاوره Ankura ، LLC (“آنکورا”) را به عنوان مشاور مالی خود درگیر کرد. آقای شنور اخیراً در انكورا استخدام شده است و آقای شنور نیز در هنگام ورشكستگی بر عملكرد بدهكاران نظارت خواهد داشت زیرا او خدمات خود را از طریق آنكورا به شركت ارائه می دهد.

آقای شنور اظهار داشت ، “در سال 2019 و اوایل سال 2020 ، ما اقدامات پیشگیرانه ای را برای کمک به ساختار مجدد ساختار مالی شرکت خود تحت توافق نامه اعتباری با وام دهنده YE سرمایه گذاری ، LLC (” YE “) و توافق نامه بازسازی و مبادله (” توافق بازسازی “) انجام دادیم. با شرکت Red Mountain Capital Partners LLC (“کوه سرخ”) و برخی از شرکت های وابسته از جمله YE متأسفانه ، YE اخیراً به ما اطلاع داده است که به دلیل عدم موفقیت شرکت در پرداخت به موقع بهره و رعایت سایر میثاق ها ، توافق نامه اعتباری را فسخ می کند. ، و علاوه بر این ، این کار همچنین باعث تسریع در پرداخت تمام شده های حاصل از توافق نامه اعتباری می شود ، به گونه ای که کلیه بدهی های غیرقابل پرداخت ، سود متعلق به حساب ، حق الزحمه و سایر تعهدات تحت توافق نامه اعتباری بلافاصله موعد و پرداخت می شود. همزمان با خاتمه توافق نامه اعتباری ، کوه سرخ به ما اطلاع داد كه در حال فسخ توافقنامه تجدید ساختار است.

مطلب مرتبط  Bruin E&P Partners، LLC اطلاعیه ای از معاملات جامع بازسازی قبلی از پیش بسته

“درآمد و موقعیت نقدی ما به حدی از عدم ثبات درآمده است که در درجه اول ناشی از رکود شدید قیمت نفت است. پس از توجه زیاد ، هیات مدیره شرکت به این تصمیم رسید که استفاده از فرایند انحلال فصل 11 بهترین راه پیش رو است. برای به حداکثر رساندن ارزش ها و بازیابی ها. “

آقای شنور ادامه داد: “اگرچه من از سمت های اجرایی خود در شرکت کناره گیری می کنم ، اما قصد دارم به طور جدی بر این روند بازسازی نظارت داشته باشم. همچنین ، می خواهم از این کار ضمن قدردانی صمیمانه از کارمندان بخاطر فداکاری و سخت کوشی آنها در این مدت “”

از همان زمان مؤثر است 13 آوریل 2020، انكورا به عنوان مشاور مالی شركت عمل خواهد كرد ، از جمله فرض كردن نقش رئیس ارشد بازسازی ، مسئولیت رهبری شركت از طریق ورشكستگی. تصمیم برای حفظ آنکارا توسط هیئت مدیره شرکت گرفته شد ، که معتقدند انتخاب به نفع کلیه ذینفعان شرکت است.

Seaport Gordian Energy LLC ، وابسته به شرکت Seaport Global Holdings LLC به عنوان سرمایه گذار سرمایه گذاری در این شرکت مشغول فعالیت بوده است و FisherBroyles ، LLP بعنوان مشاور حقوقی این شرکت فعالیت می کند.

لطفاً برای اطلاعات جامع تر در مورد توافق نامه ها و معاملات ، به اطلاعیه های مطبوعاتی قبلی و پرونده های قبلی خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  Libbey با 111 میلیون دلار بودجه توافق شده ، سازماندهی مجدد فصل 11 را آغاز می کند

از طریق Stretto ، نماینده مطالبات بدهکاران و نماینده اعلامیه (در https://cases.stretto.com/yumaenergy) به کپی های تمام پرونده های ثبت شده در این پرونده دسترسی پیدا نمی کنید. برای سؤال ، Stretto را می توان از طریق ایمیل با آدرس تماس گرفت [email protected] یا عوارض رایگان در 855-303-9310. Stretto نمی تواند مشاوره حقوقی یا مالی بدهد.

پس از تأیید دادگاه ، پول نقد حاصل از عملیات جاری بدهکاران برای حمایت از مشاغل ما در طی فرآیند انحلال استفاده می شود. یوما چندین دادخواست عرفی را به دادگاه ورشکستگی ایالات متحده ارسال کرده است و به دنبال مجوز فعالیت در این دوره از فعالیت در روند عادی در فصل 11 از جمله فروشندگان فروشنده و تأمین کنندگان تحت شرایط عادی برای کالاها و خدمات ارائه شده در تاریخ یا بعد از تاریخ تشکیل پرونده به طور عادی است. مربوط به کار. یوما انتظار دارد برای همه این درخواست ها تأیید دادگاه را دریافت کند.

ادامه عدم قطعیت
صورتهای مالی تلفیقی حسابرسی شرکت برای سال گذشته 31 دسامبر 2018، شامل یک مدرک مربوط به نگرانی است. عوامل خطر و ابهاماتی که در پرونده های SEC ما برای سال به پایان رسیده است 31 دسامبر 2018، ربع پایان یافت 31 مارس، 2019 ، سه ماهه به پایان رسید 30 ژوئن، 2019 ، و ربع به پایان رسید 30 سپتامبر 2019، شک و تردید قابل توجهی در مورد توانایی شرکت برای ادامه به عنوان نگرانی مداوم ایجاد کنید.

درباره یوما انرژی ، شرکت
یوما انرژی ، شرکت ، آ دلاور شرکت ، یک شرکت مستقل است هیوستونشرکت اکتشاف و تولید مستقر در دستیابی ، توسعه و اکتشاف منابع نفتی و گازی معمولی و غیر متعارف متمرکز شده است. از لحاظ تاریخی ، فعالیت های این شرکت بر خصوصیات داخلی و ساحلی متمرکز شده است ، که در درجه اول در مرکز و جنوب واقع شده اند لوئیزیانا و جنوب شرقی تگزاس. سهام مشترک این شرکت در NYSE آمریکایی تحت نماد معاملاتی “YUMA” ذکر شده است.

بیانیه های رو به جلو
این نسخه حاوی بیانیه های آینده نگر به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار 1933 ، اصلاح شده (“قانون اوراق بهادار”) و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 ، اصلاح شده است (“قانون مبادله”) . همه و همه اظهاراتی که به طور دقیق تاریخچه نیستند ، جملات آینده نگر را تشکیل می دهند و ممکن است اغلب ، اما نه همیشه ، با استفاده از کلماتی مانند “انتظار” ، “اعتقاد” ، “قصد” ، “پیش بینی” ، شناسایی شوند. برنامه ها ، “” تخمین ها “،” پتانسیل “،” ممکن “یا” محتمل “یا جمله هایی که ممکن است برخی اقدامات ، رویدادها یا نتایج” ممکن “،” “اراده” ، “باید” یا “ممکن” انجام شود ، رخ دهد یا باشد. به دست آورد. ما هشدار می دهیم که این اظهارات براساس ماهیت آنها خطرات و عدم قطعیت ها را در بر می گیرد ، و نتایج واقعی ممکن است بسته به انواع مختلفی از جمله ، از جمله ، در موارد دیگر متفاوت باشد: توانایی ما برای جمع آوری بودجه اضافی در صورت نیاز؛ توانایی ما در پرداخت بدهی هایمان به محض تأخیر؛ حقوقی که کوه سرخ تحت عنوان وام و قراردادهای برجسته ، از جمله منافع امنیتی در دارایی های ما و حقوق آنها برای سلب مالکیت از این قبیل منافع امنیتی؛ توانایی شرکت برای ورود به تسهیلات اعتباری اصلاح شده ، تمدید و اصلاح شده. توانایی حفظ نقدینگی کافی برای تأمین اعتبار عملیات؛ توانایی در لیست NYSE آمریکایی وجود دارد. توانایی ادامه به عنوان نگرانی مداوم؛ خطر مجبور به محافظت در برابر ورشکستگی یا تصمیم گیری برای جستجوی پناهندگی. و امکان استفاده از ضررهای عملیاتی خالص برای جبران خسارت درآمد بدهی. گزارش سالانه این شرکت از فرم 10-K برای سال به پایان رسید 31 دسامبر 2018، گزارش های سه ماهه در مورد فرم 10-Q ، گزارش های اخیر در مورد فرم 8-K ، و سایر پرونده های SEC در مورد برخی از مهمترین ریسک های شناسایی شده که ممکن است بر فعالیت شرکت ، نتایج عملیات و وضعیت مالی شرکت تأثیر بگذارد ، بحث می کنند. شركت هيچگونه تعهدي براي تجديدنظر يا به روزرساني اظهارات آينده نگر ، به استثناي آنچه در قانون نياز است ، ندارد.

مطلب مرتبط  درآمد بازار مترهای هوشمند ارزش 20 میلیارد دلار تا سال 2030: P&S Intelligence

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید
کارول کول
مدیر عامل
دنارد لاسکار روابط سرمایه گذار
713-529-6600
[email protected]

منبع انرژی یوما انرژی ، شرکت

لینک های مربوطه

www.yumaenerginc.com

پاسخی بگذارید