فراست و سالیوان تجزیه و تحلیل سوپرآلیاژها و اهمیت گسترش کاربردها در رشد صنعت

فراست و سالیوان تجزیه و تحلیل سوپرآلیاژها و اهمیت گسترش کاربردها در رشد صنعت

وی گفت: “تلاش بیشتر در جهت تجاری سازی سوپرآلیاژ در صنایع جدید مانند وسایل پزشکی برای جراحی ستون فقرات (ایمپلنت) انگیزه جدیدی را به بخش فوق آلیاژ وارد می کند.” پیوش بهاد، تحلیلگر تحقیق TechVision در فراست و سالیوان. “علاوه بر این ، تحقیقات و توسعه (تحقیق و توسعه) در چنین برنامه هایی انتظار می رود تولید کنندگان فوق آلیاژ فرصت های جدیدی را برای گسترش بازار ارائه دهد.”

تولیدکنندگان برای افزایش درآمد خود در صنعت فوق آلیاژی از استراتژی های مختلفی مانند پرتاب محصولات جدید ، توافق با تامین کنندگان محصول و جمع آوری استفاده کرده اند.

وی گفت: “علاوه بر این ، برای ماندن در حوزه فناوری فوق آلیاژ ، ذینفعان باید فناوریهای جدید پردازشی را ایجاد کنند ، انواع جدیدی از آلیاژهای فوق برای برنامه های سفارشی را توسعه دهند و زمان بازار را برای تحولات مواد کاهش دهند.” بهداد.

مطلب مرتبط  InventHelp Inventor یک لوازم جانبی محافظ برای اصلاح کننده علفهای هرز (AAT-4424) ایجاد می کند

تلاش محققان برای پرداختن به اکسیداسیون و خواص مقاوم در برابر خوردگی و افزایش هزینه های فوق آلیاژهای ناشی از افزایش سطح عناصر گران قیمت مانع رشد بازار می شود. با این وجود ، تجاری سازی گسترده و فعالیت های بالای تحقیق و توسعه در توربین های گازی صنعتی و هوا فضا تخمین زده می شود که منجر به پتانسیل پذیرش بالای فوق آلیاژها شود و فرصت های رشد شگرفی را برای شرکت کنندگان در بازار فراهم می کند. فروشندگان باید فرصتهای زیر را در نظر بگیرند:

  • انتظار می رود تقاضا برای فوق آلیاژها به دلیل نیاز روزافزون به مواد با کارایی بالا که می توانند در دمای عملیاتی شدید در محفظه احتراق کار کنند ، در کاربردهای توربین گازی صنعتی افزایش یابد.
  • افزایش تقاضا برای محافظت حرارتی بالا ، پایداری سطح و مواد با استحکام مکانیکی برای تولید هواپیماهای نسل بعدی فرصت های رشد بالایی را برای ابرآلیاژها فراهم می کند.
  • پیش بینی می شود صنعت دریایی به دلیل افزایش نیاز به مواد فلزی ضد خوردگی برای تولید موتورهای تولید برق ، اتصال دهنده ها و فنرها ، تقاضا را در آینده افزایش دهد.
  • با رشد اندک در صنایع شیمیایی در چند سال گذشته ، تخمین زده می شود که استفاده از ابرآلیاژها نیز رشد کنند زیرا در فضای تولید فرآوری شیمیایی به طور گسترده ای در ساخت لوازم خانگی با دمای بالا مورد استفاده قرار می گیرند.
مطلب مرتبط  ارزش متر هوشمند برق تا سال 2026 به 12 میلیارد دلار می رسد: Global Market Insights، Inc.

فرصت های رشد برای سوپر آلیاژها آخرین مورد اضافه کردن به فراست و سالیوان است صنعتی تحقیق و تجزیه و تحلیل های موجود از طریق شورای رهبری فراست و سالیوان ، که به سازمان ها کمک می کند تا یک جریان مداوم از فرصت های رشد را برای موفقیت در آینده ای غیرقابل پیش بینی شناسایی کنند.

مطلب مرتبط  مطالعات MZ | شناسایی وجوه

درباره فراست و سالیوان

بیش از پنج دهه ، Frost & Sullivan به دلیل نقش خود در کمک به سرمایه گذاران ، رهبران شرکت ها و دولت ها در حرکت در تغییرات اقتصادی و شناسایی فن آوری های مختل کننده ، Mega Trends ، مدل های جدید کسب و کار و شرکت ها به فعالیت ، شهرت جهانی پیدا کرده است و منجر به رشد مداوم رشد می شود. فرصت های موفقیت در آینده با ما تماس بگیرید: بحث را شروع کنید.

فرصت های رشد برای سوپر آلیاژها

D955

مخاطب:
جیلون برینکلی
ارتباطات شرکت
210-247-2481
[email protected]

منبع فراست و سالیوان

لینک های مربوطه

www.frost.com

پاسخی بگذارید