فرم اطلاعات سالانه فایل های طلا Equinox ، گزارش سالانه در فرم 40-F و گزارش های فنی

فرم اطلاعات سالانه فایل های طلا Equinox ، گزارش سالانه در فرم 40-F و گزارش های فنی

VANCOUVER، 13 مه سال 2020 / PRNewswire / – Equinox Gold Corp. (TSX: EQX، NYSE آمریکایی: EQX) (“Equinox Gold” یا “شرکت”) اعلام کرد که این شرکت اطلاعات سالانه خود (“AIF”) و گزارش سالانه خود را در فرم 40 ارائه کرده است. -F (“فرم 40-F”) برای سال به پایان رسید 31 دسامبر 2019. این شرکت همچنین گزارش های فنی ملی Instrument 43-101 را برای معدن طلای آریزونا در کشور ثبت کرده است برزیل و معدن طلای Mesquite آن در کالیفرنیا ، ایالات متحده.

هر دو گزارش فنی و AIF برای دانلود در SEDAR به آدرس www.sedar.com ، در EDGAR در www.sec.gov/EDGAR و در وب سایت شرکت به آدرس www. Equinoxgold.com در دسترس هستند. فرم 40-F برای دانلود در EDGAR در دسترس است.

مطلب مرتبط  دانلود قسمت 6 سریال آقازاده

درباره Equinox Gold

Equinox Gold یک تولید کننده طلا در کانادا است که به طور کامل در آمریکا فعالیت می کند و دارای دو خاصیت در آن است ایالات متحده، یکی در مکزیک و پنج در برزیل. سهام مشترک Equinox Gold در نماد معاملاتی EQX در TSX و NYSE American ذکر شده است. اطلاعات بیشتر در مورد Equinox Gold در آدرس www. Equinoxgold.com یا از طریق ایمیل در دسترس است [email protected].

SOURCE Equinox Corp.

مطلب مرتبط  مزرعه Perdue به اولین شرکت طیور در ایالات متحده تبدیل شد تا در طی نصب خورشیدی خود یک زیستگاه دوستانه و آلوده ایجاد کند.

لینک های مربوطه

http://www.equinoxgold.com

پاسخی بگذارید