فروشندگان سوخت ، کامیون ها و پلاستیک های مسافرتی مخالف لایحه حمل و نقل سطحی کمیته خانه هستند ، “سرمایه گذاری در قانون آمریکا”

فروشندگان سوخت ، کامیون ها و پلاستیک های مسافرتی مخالف لایحه حمل و نقل سطحی کمیته خانه هستند ، “سرمایه گذاری در قانون آمریکا”

الکساندریا ، وا.، 17 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – NATSO ، نماینده کامیون ها و پلاک های مسافرتی کشور ، انجمن ملی فروشگاه های رفاه و جامعه بازاریان مستقل بنزین آمریکا ، امروز اعضای کمیته حمل و نقل و زیرساخت های مجلس را تشویق به مخالفت با INVEST در آمریکا کرد.

این گروه ها به طور خاص از دو ماده ابراز نگرانی کردند که باعث می شود مشاغل خصوصی از سرمایه گذاری در شارژ وسایل نقلیه برقی منصرف شوند و انتقال بازار به وسایل نقلیه برقی را خنثی کنند.

به طور خاص ، NATSO ، NACS و SIGMA ابراز نگرانی از:

  1. مفاد در اصلاحیه مدیر که می تواند یک استثنا برای اتهام EV در قانون طولانی فدرال منع فروش سوخت ، مواد غذایی و سایر خدمات در مناطق استراحت باشد. ممنوعیت فعالیت های تجاری در مناطق استراحت بین المللی برای تحریک مشاغل برای سرمایه گذاری در جایگاه های سوخت فقط در بزرگراه های آمریکا تا زمانی که سیستم بین المللی وجود داشته باشد بسیار ضروری است. در برابر این بازار و سیاست ، رانندگان اتومبیل های بنزینی از اضطراب دامنه رنج نمی برند.
  2. مفاد در بخش 1303 که به سرمایه گذاری های سرمایه گذار اجازه می دهد “دو برابر شوند” ، کمک های مالی فدرال را دریافت کنند ، حتی اگر آنها در حال حاضر برای همه مشتریان خود نرخی افزایش داده اند تا سرمایه گذاری های زیرساخت را شارژ کنند. این سیاست ، سرمایه گذاری های خصوصی را ناامید می کند. خرده فروشان سوخت در فناوری سرمایه گذاری نمی کنند که مجبور به پرداخت زیرساخت های خود باشند – و هزینه های آن را بازیابی می کنند – در حالی که تاسیسات برق همه سرمایه گذاری های خود را تحت پوشش کارفرمایان ناخواسته قرار می دهند.
مطلب مرتبط  تلاشهای معدن فلورسپار سرعت افزایش به عنوان تقاضای ثابت برای افزایش مواد فلوریت

رئیس و مدیر عامل شرکت ناتسو گفت: “این اولین بار در تاریخ 60 ساله ناتسو است که ما با لایحه بزرگراه فدرال مخالفت کرده ایم.” لیزا مولینگ. “ما می خواهیم سیاست های هوشمندی را برای تحریک اعضای خود برای سرمایه گذاری در زیرساخت های شارژ وسایل نقلیه برقی ببینیم. به همین دلیل باید با این لایحه مخالفت کنیم.” مولینگ تأکید کرد که NATSO می خواهد با قانون گذاران برای گسترش سوخت های جایگزین از جمله شارژ EV همکاری کند.

این سه گروه تجاری ، تقریباً 90 درصد از فروش خرده فروشی سوخت موتور را تشکیل می دهند ایالات متحدهامروز نامه ای به اعضای کمیته حمل و نقل ارسال کرد و اظهار داشت که بدون تردید قانون INVEST انتقال بازار به EVs را خنثی خواهد کرد.

این گروه ها گفتند که لایحه مجاز سازی مجدد بزرگراه که در تابستان گذشته توسط کمیته محیط زیست و کارهای عمومی سنا تصویب شد ، که توسط NATSO پشتیبانی شده است ، “یک چارچوب نظارتی ایجاد می کند که با افزایش سرمایه گذاری در زیرساخت های شارژ EV نسبت به قانون سرمایه گذاری سازگارتر باشد.” لایحه EPW سنا شامل کمک های مالی برای زیرساخت های شارژ EV در امتداد راهروهای بزرگراه مشابه با قانون INVEST است ، اما مناطق استراحت را تجاری نمی کند و یا برنامه های اقتصادی را ترغیب به مضاعف می کند.

مطلب مرتبط  Accuride اسلاید جدید قفل کردن و بازدارندگی را برای برنامه های موبایل و کیوسک منتشر می کند

مولینگ گفت: “برای ده ها سال ، ما در زیرساخت های جدید سرمایه گذاری کرده ایم تا نیازهای سوخت رسانی مشتریان را تحقق بخشیم.” “صنعت ما هنگامی که تولید کنندگان کامیون شروع به ساختن کامیون هایی کردند که به DEF نیاز دارند ، در زیرساخت های دیزل اگزوز مایع (DEF) سرمایه گذاری کرده ایم. ما در زیرساخت ها برای ترکیب و فروش بیودیزل و اتانول سرمایه گذاری کرده ایم. . سوختهای جدید قبلاً وارد بازار شده اند و مشاغل خصوصی همواره قدم گذاشته اند. “

ناتسو در اوایل سال جاری اعلام کرد که همکاری مشترک شارژ بزرگراه ملی را با آن تشکیل داده است آمریکای شمالی بزرگترین فروشنده شارژ وسیله نقلیه الکتریکی ، ChargePoint ، برای اضافه کردن شارژ وسیله نقلیه الکتریکی به بیش از 4000 پلاک مسافرتی در دهه آینده. مولینگ گفت: “قانون INVEST هدف را تهدید می کند.”

برای مشاهده نامه کامل ، اینجا را کلیک کنید: https://www.natso.com/res منابع/res منابع/view/document/823؟_zs=eqGHR&_zl=Avp82

درباره NATSO ، NACS و SIGMA

ناتسو تجارت تجارت صنعت مسافرتی و صنعت حمل و نقل جاده ای آمریکا است. در سال 1960 تاسیس شد ، NATSO نماینده صنعت در امور قانونگذاری و نظارتی است. به عنوان منبع رسمی اطلاعات در مورد صنعت مسافرتی متنوع و صنعت حمل و نقل جاده ای خدمت می کند. آموزش اعضای خود را فراهم می کند؛ برگزاری کنوانسیون و نمایشگاه سالانه و از تلاشها برای بهبود وضعیت کلی کسب و کار که اعضای آن فعالیت می کنند پشتیبانی می کند. مخاطب: تیفانی ولازلوفسکی نومان، معاون رئیس جمهور ، روابط عمومی. 703-739-8578

مطلب مرتبط  دستورالعمل جدید وسایل نقلیه الکتریکی رهبر ملی شیکاگو را تشکیل می دهد

NACS نقش فروشگاههای راحتی را به عنوان مشارکت مثبت اقتصادی ، اجتماعی و بشردوستانه در جوامعی که در آن خدمت می کنند ، پیشبرد می کند. صنعت فروشگاه های راحتی ایالات متحده ، با بیش از 153،000 فروشگاه در سراسر کشور که سوخت ، مواد غذایی و کالایی به فروش می رسانند ، روزانه 165 میلیون مشتری – نیمی از جمعیت ایالات متحده آمریکا – را دراختیار دارد و فروشهایی دارد که 10.8٪ از کل خرده فروشی ها و خدمات فروش مواد غذایی در ایالات متحده است. NACS دارای 1900 خرده فروش و 1800 عضو تأمین کننده از بیش از 50 کشور جهان است.

SIGMA نمایندگی از عضویت متنوع تقریباً 260 خرده فروش زنجیره ای مستقل و بازاریاب سوخت موتور. در حالی که 67 درصد در خرده فروشی بنزین مشارکت دارد ، 83 درصد در عمده فروشی ، 56 درصد محصول حمل و نقل ، 39 درصد کارخانه فله و 20 درصد کار پایانه دارند. فروشگاه های خرده فروشی عضو به اشکال مختلفی از جمله ایستگاه های حمل و نقل کامیون ها ، “پمپ بنزین های سنتی” ، فروشگاه های راحتی با پمپ بنزین ، قفل قلاب ، و مکانهای نظارتی برای سوخت رسانی عمومی در می آیند.

مخاطب: تیفانی ولازلوفسکی نومان
703-739-8578

SOURCE NATSO ، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.natso.com

پاسخی بگذارید