فعالیت وزنیاک Gate.io را به عنوان سومین لیست مبادله ای برای نشانه های WOZX اضافه می کند ، فرصتی برای مشارکت در بهره وری انرژی به میلیون ها نفر

فعالیت وزنیاک Gate.io را به عنوان سومین لیست مبادله ای برای نشانه های WOZX اضافه می کند ، فرصتی برای مشارکت در بهره وری انرژی به میلیون ها نفر

میلان و والتا ، مالت، 24 دسامبر 2020 / PRNewswire / – EFFORCE ، اولین پلتفرمی که از قدرت فناوری بلاکچین برای دموکراتیک کردن دسترسی به پروژه های بهره وری انرژی و فرصت های مالی استفاده می کند ، امروز اعلام می کند که نشانه های WOZX آن اکنون در بورس Gate.io ذکر شده است. با توکن های موجود در Gate علاوه بر مبادلات HBTC و Bithumb Global در مدت زمان تنها 20 روز ، EFFORCE در یک مسیر سریع قرار دارد تا توکن های سودمند خود را به سرعت به میلیون ها نفر از مشارکت کنندگان بالقوه برساند.

استیو وزنیاک یکی از بنیانگذاران شرکتی است که در تلاش برای تغییر و ایجاد اختلال در شرکت است 250 میلیارد دلار بازار بازده انرژی بودجه این پروژه ها از طریق پلتفرم غیرمتمرکز EFFORCE توسط مشارکت کنندگان بزرگ و کوچک تهیه می شود که توکن های سودمند WOZX را خریداری می کنند و از طریق کسری شدن پس انداز انرژی قابل انتقال پاداش می گیرند.

این شرکت قصد دارد به عنوان اولین پروژه های خود در Q1 2021 در دسترس عموم قرار گیرد ، مبادلات بیشتری را برای نشانه های خود اضافه کند.

مطلب مرتبط  هیلتی از محصولات جدیدی که بر بهبود ایمنی و کارآیی در طول بازیابی COVID-19 متمرکز شده اند ، رونمایی کرد

Jacopo Visetti ، سرپرست پروژه و بنیانگذار پروژه در تلاش “از زمان ورود به لیست اول ، ما به سرعت در مسیر نقشه خود حرکت کرده ایم. اکنون خوشحالیم که در سومین تبادل قرار گرفتیم. پشتیبانی عمومی از ماموریت ما بسیار گسترده بوده است ، که نشان دهنده ارزش آوردن پروژه های بهبود بهره وری انرژی به مخاطبان گسترده است.”

با چین و اروپا با بهره گیری از آمادگی ایالات متحده برای پیوستن مجدد به توافقنامه پاریس و شروع مجدد سیاستهای مفید تغییر آب و هوا ، تلاشها به همه این فرصت را می دهد تا در پروژه هایی که تغییرات قابل توجهی در محیط زیست ایجاد می کنند شرکت کنند.

با استفاده از بلاکچین و نشانه های سودمند ، EFFORCE بسیاری از چالش های مانع پیشرفت در فضای بهره وری انرژی را از بین می برد. این پلتفرم دسترسی مشاغل به پیشرفت های انرژی و همچنین دسترسی عمومی به منابع مالی بهره وری انرژی را گسترش می دهد. اکنون ، EFFORCE این امکان را برای شرکت کنندگان فراهم می کند ، نه فقط افرادی که به سرمایه های زیادی دسترسی دارند ، در این پروژه های مهم شرکت کنند. مشارکت کنندگان همچنین می توانند پروژه های خارج از مرزها را تأمین کنند بدون اینکه توسط مقررات مربوط به فرصت های محلی یا محلی محدود شود.

مطلب مرتبط  HAI ROBOTICS اولین مجموعه روباتیک خودمختار جهان را با مجموعه جعبه های دو عمق جعبه راه اندازی می کند

پروژه های بهره وری انرژی راهی مهم برای بهبود اثر کربن و مصرف کمتر انرژی بدون تغییر عادات افراد است. مانند استیو وزنیاک گفته است ، “ما می توانیم محیط زیست را صرفاً با بهبود انرژی بیشتر نجات دهیم.” بازار امروز برای پروژه های بهره وری انرژی بسیار گسترده است ، اما پتانسیل آن حتی بیشتر است. * برای دستیابی به سناریوی کارآمد جهانی آژانس بین المللی انرژی ، این بخش هنوز باید دو برابر سرمایه گذاری کند تا 580 میلیارد دلار تا سال 2025

EFFORCE توسط تیمی از مدیران باسابقه که بیش از یک دهه با موفقیت در بخش انرژی همکاری داشته اند ، هدایت می شود. ویستی پیش از این تاسیس کرد میلانمبتنی بر AitherCO2 ، با درآمد سالانه 240 میلیون دلار و هیچ بودجه سرمایه گذاری خارجی وجود ندارد. EFFORCE تنها دومین شرکتی است که وزنیاک در آن تاسیس کرده است و اولین شرکت اپل 45 سال پیش است. وی به دلیل رویکرد منحصر به فرد آن در دموکراتیک کردن بهره وری انرژی ، جذب او شد.

مطلب مرتبط  ICL HALOX® SCRATCH-X ™ ، یک افزودنی مبتکرانه ضد خراش مبتنی بر مواد معدنی را راه اندازی کرد

درباره EFFORCE
EFFORCE اولین بستر را ایجاد کرده است که از قدرت فناوری بلاکچین برای دموکراتیک کردن دسترسی به پروژه های بهره وری انرژی و فرصت های سرمایه گذاری استفاده می کند. توسط بنیانگذار اپل تاسیس شده است استیو وزنیاک، Jacopo Visetti ، جاکوپو ونتی، آندره کاستگلیونه، استفانو اسکوزی و کن سختی که بیش از یک دهه تجربه در این زمینه دارند ، EFFORCE به جهانی معتقد است که پایداری در واقع مزایای بسیار زیادی را ایجاد می کند بدون اینکه مصرف کنندگان نیاز به تغییر رفتار انرژی خود داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.Efforce.io.

* گزارش IEA ، 2020 (https://www.iea.org/reports/world-energy-investment-2020/energy-end-use-use- and-fficiency)

تماس با رسانه:
اریکا زیدنبرگ
بازاریابی داغ گوجه فرنگی
[email protected]
تلفن همراه 925-518-8159

SOURCE EFFORCE

لینک های مربوطه

http://www.Efforce.io

پاسخی بگذارید