فناوری تست سطح در سراسر کشور از طریق شبکه حق رای دادن Bactronix

فناوری تست سطح در سراسر کشور از طریق شبکه حق رای دادن Bactronix

TOWNSHIP MOON ، PA.، 7 آگوست 2020 / PRNewswire / – تست سطح اکنون به لطف Bactronix و شبکه گسترده حق رای دادن آن برای سازمان ها و خانواده های سراسر کشور قابل دستیابی است.

Bactronix ، یک شرکت کنترل میکروبی مبتنی بر علم ، اولین کسی است که در زمینه فناوری پیشرفته برای آزمایش coronavirus / SARS-CoV-2 روی سطوح محیطی سرمایه گذاری کرده است. “از آنجا که همه گیر وارد شد ایالات متحده در ژانویه سال 2020 ما با تولید کنندگان تجهیزات آزمایشگاهی همکاری کرده ایم تا یک سیستم آزمایش برای آزمایش سطح koronavirus تولید کنیم. “” اظهار داشت Jos Kleynjans ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Bactronix و یکی از بنیانگذاران این شرکت است. “معرفی این فناوری تست هیجان انگیز است. اخبار برای حق رای دادن ما ، مشتریان ماو هرکسی که از خدمات ما در آینده استفاده کند. “

مطلب مرتبط  Bossar نام تجاری جدید شرکت را اعلام کرد

این شرکت از ابتدا به دلیل داشتن مسئولیت محیط زیست ، ضد عفونی کننده محصولات و خدمات ضدعفونی کننده سطح بیمارستان ، از جمله فرآیند اختصاصی Bactronizing® ، در لبه های ابتلا به این بیماری همه گیر بوده است. Bactronix همچنین مجاری مخصوص هوا و تمیز کردن هواکش را به همراه اصلاح قالب ، موانع بخار و حشره کش ها ارائه می دهد.

در حال حاضر ، به عنوان اولین شرکت در ایالات متحده باكترونیك برای داشتن امكان آزمایش آلودگی SARS-CoV-2 بر روی سطوح ، استاندارد جدیدی را به عنوان یك شركت كنترل میكروبی پیشرو در نظر گرفته است. Kleynjans گفت: “ما نه تنها توانایی آزمایش سطوح را داریم بلکه یک آزمایشگاه کامل داخلی نیز داریم که بتواند زمان بازگشت سریع را برای نتایج آزمایش فراهم کند.” طبق گفته های کلاینجان ، آزمایش در تنظیمات مختلفی اعمال می شود. تمام آزمایشات توسط متخصصان بیومومی معتبر انجام می شود و می توان در هر دو سطح سخت و نرم در خانه ها ، مدارس ، ادارات ، رستوران ها ، مراکز درمانی ، تجهیزات پزشکی ، وسایل نقلیه ، هواپیماها و سایر تنظیمات انجام داد.

مطلب مرتبط  TransAlta از بازنشستگی واحد ذغال سنگ ساندنس 3 خبر داد

Bactronix افراد علاقه مند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات تست خود را به وب سایت خود دعوت می کند www.Bactronix.com. برای افرادی که مایل به یادگیری نحوه تبدیل شدن به بخشی از شبکه حق رای دادن Bactronix هستند ، از این سایت بازدید کنید https://bactronix.com/index.php/franchising-opportunities.

درباره BACTRONIX

Bactronix یک شرکت کنترل میکروبی بر پایه جوایز و برنده جوایز است که از محصولات اختصاصی و تجهیزات پیشرفته ای برای طیف گسترده ای از خدمات ضد عفونی و دفع قالب استفاده می کند. پرسنل خبره آنها در اجرای روشهای ضد عفونی ضد عفونی مؤثر و سازگار با محیط زیست برای تأسیسات تجاری و مسكونی بسیار آموزش دیده اند. برای اطلاعات بیشتر در مورد فرصت حق رای دادن آنها ، به این قسمت مراجعه کنید https://bactronix.com/index.php/franchising-opportunities.

مطلب مرتبط  آربین تست های جدید باتری سه الکترود را معرفی می کند

مخاطب رسانه ای:
جوز کلینینز
باکترونیکس
412-375-7886
http://bactronix.com

SOURCE Bactronix

لینک های مربوطه

https://www.bactronix.com/

پاسخی بگذارید