فناوری مکانیک ، گنجانیده شده دریافت سفارش خرید تاریخی و امن اعتبار خط حمایت

آلبانی ، N.Y.، 7 مه سال 2020 / PRNewswire / – فناوری مکانیکی ، گنجانیده شده (“MTI“) ، یک شرکت بازرگانی عمومی (OTC Pink: MKTY) که مقر آن در آن است آلبانی ، نیویورک، امروز دریافت بزرگترین سفارش واحد تاکنون دریافت شده توسط MTI Instrument، Inc. (“سازهای MTI“) ، شركت عامل MTI مشغول طراحی ، ساخت و فروش سیستم های آزمایش و اندازه گیری دقیق است. ژوئیه 2016 و از سفارشات برای 52 سیستم جدید اندازه گیری و متعادل سازی لرزش PBS-4100 + تشکیل شده است ، با ارزش کل خرید تقریباً 3.3 میلیون دلار. MTI Instrument انتظار دارد با توجه به این دستور تحویل ، تا پایان سال 2020 تحقق و پرداخت را دریافت کند.

مطلب مرتبط  SiO2 و دولت کانادا توافق نامه ای برای تهیه ویال های ترکیبی و سرنگ واکسن های COVID-19 منعقد می کنند

پس از دریافت رکورد تحویل نیروی هوایی ، MTI Instrument یک برنامه برای وام مصوب قبلاً را طبق برنامه حمایت از Paycheck پس گرفت (“”PPP“) تحت بخش A ، عنوان اول قانون کمک ، مساعدت و امنیت اقتصادی کورون ویروس (” مراقبت “) ، تصویب شده در 27 مارس 2020. برنامه وام PPP به دلیل بهبود چشم انداز مشاغل و دسترسی به نقدینگی توسط MTI Instrument ها پس گرفته شد.

در ارتباط با دریافت سفارش تحویل نیروی هوایی ، MTI Instrument ها امروز ، در دسترس است 300000 دلار اعتبار اعتباری از بانک پایونیر که از جمله موارد دیگر ، با اجرای به موقع MTI Instrument دستور تحویل اخیر نیروی هوایی کمک خواهد کرد. خط اعتباری ممكن است به صلاحدید MTI Instrument ترسیم شود و با نرخی از 1٪ اول در سال به دست آورد. بهره تعهدی به صورت ماهیانه به حساب می آید و اصل آن طی مدت 30 روز پس از تقاضای وام دهنده قابل پرداخت است. خط اعتبار توسط دارایی های MTI Instrument ها تأمین شده و توسط MTI تضمین می شود.

مطلب مرتبط  Duke Energy با Vote Solar ، Sunrun ، طرفداران انرژی تجدیدپذیر برای مدرنیزه کردن ، گسترش خورشیدی پشت بام در کارولینای جنوبی به توافق رسید

لطفاً از اخبار و رویدادها به https://www.mechtech.com مراجعه کنید.

درباره MTI
MTI شرکت مادر MTI Instruments، Inc و EcoChain، Inc است. از طریق MTI Instrument ، MTI مشغول طراحی ، ساخت و فروش ابزارآلات تست و اندازه گیری و سیستمهایی است که از یک مجموعه جامع فن آوری برای حل پیچیده ، واقعی استفاده می کند. برنامه های جهانی در صنایع بی شماری از جمله ساخت ، الکترونیک ، نیمه هادی ، حمل و نقل هوایی خورشیدی ، تجاری و نظامی ، خودرو و ذخیره سازی داده ها. از طریق EcoChain ، MTI در حال ایجاد یک مرکز معدن خلبان رمزنگاری است که از انرژی تجدید پذیر که با شبکه blockchain بیت کوین ادغام می شود ، تهیه شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد MTI ، لطفاً به آدرس https://www.mechtech.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  ION اولین برنامه چند مشتری چند بعدی را در موریتانی اعلام کرد

منبع مکانیکی منبع ، گنجانیده شده

لینک های مربوطه

https://www.mechtech.com/

پاسخی بگذارید