فناوری ALD Picosun عملکرد UVC LED را افزایش می دهد

فناوری ALD Picosun عملکرد UVC LED را افزایش می دهد

ESPOO ، فنلاند، 24 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Picosun Group ، تأمین کننده اصلی AGILE ALD® (لایه اتمی رسوب) فناوری پوشش لایه نازک ، نتایج بسیار خوبی را در عملکرد LED UVC (ماوراlet بنفش-C) گزارش می کند که با راه حل های ALD شرکت بدست آمده است.

قابلیت اطمینان و بهبود عالی LED های UVC در سایت مشتری و همکاری Picosun ، دانشگاه ملی Chiao Tung (NCTU) ، به دست آمده است تایوان، با استفاده از انفعال و های مانع سپرده شده در PICOSUN® تجهیزات ALD (*). لایه انفعال ALD به طور بالقوه می تواند جای بسته بسته بندی مهر و موم گران قیمت گران قیمت LED ها را بگیرد و بنابراین هزینه های دستگاه نهایی را کاهش دهد.

“ما سالهاست که با موفقیت بسیار خوبی از فناوری ALD Picosun استفاده کرده ایم. PICOSUN ما® تجهیزات ALD دارای فیلم های با کیفیت برتر است که به ما کمک کرده است تا در تحقیقات LED خود به موفقیت های زیادی دست یابیم. Picosun حضور محلی در تایوان و اگر هرگونه مشکلی داشته باشیم از پاسخ سریع پشتیبانی مشتری آنها قدردانی می کنیم. در مرحله ای که نتایج تحقیق و توسعه باید به سطح تولید صنعتی برسد ، مقیاس پذیری فناوری ALD Picosun یک مزیت بزرگ است “، اظهار نظر پروفسور هائو-چونگ کو از NCTU.

مطلب مرتبط  آلفا لاوال از طریق راهنمایی خدمات از راه دور خدمات خود را به سطح بعدی می رساند

به منظور دستیابی به حداکثر خروجی نور و طول عمر طولانی ، تراشه های LED برای از بین بردن جریانهای انگلی ناشی از تله ها و نقص ها به انفعال سطح نیاز دارند. همچنین پوشش مانع معمولاً مورد نیاز است زیرا مواد LED به رطوبت حساس هستند. ALD یک روش ایده آل برای تولید هر دو لایه انعطاف پذیر و مانع است – و هنگامی که اندازه LED به ابعاد میکرومتر کاهش می یابد ، تنها روش پوشش قادر به تولید فیلم های با کیفیت بالا در مقیاس کوچک مورد نیاز است. فیلم های ALD فوق العاده نازک و بدون سوراخ ، شدت نور LED را سرکوب نمی کنند و از محافظت قابل اطمینان در برابر شرایط محیط برخوردار هستند ، در حالی که مطابقت عالی آنها هیچ گونه تغییر ضخیمی را در جنبه های تراشه LED ایجاد نمی کند. تغییرات ضخامت ، عارضه جانبی معمول سایر روشهای پوشش ، می تواند منجر به توزیع ناهموار تنش فیلم یا رفتار انبساط حرارتی شود و آسیب فیزیکی تراشه را به خطر بیندازد.

مطلب مرتبط  شرکت FMC سهام سه ماهه را اعلام کرد

تابش UVC با طول موج کوتاه باکتری ها و ویروس ها را از بین می برد ، بنابراین فناوری UVC LED به خصوص در حال حاضر در طی بیماری همه گیر COVID-19 موضعی است. LED های سبک و سبک امکان طراحی همه جانبه تجهیزات ضد عفونی کننده جمع و جور را فراهم می کنند ، آنها انرژی کمتری نسبت به سایر منابع UVC مصرف می کنند ، با دوام هستند و هیچ گونه خطر نشت مواد خطرناک مانند موارد دیگر را ندارند. لامپهای جیوه ای.

“ما از دستاوردهای گروه پروفسور کو در NCTU خوشحال هستیم و اینکه چگونه فناوری ALD Picosun به آنها کمک کرده است تا به اهداف خود در توسعه UVC LED برسند. همکاری طولانی مدت و شبکه ما با دانشگاه و صنایع برجسته در این زمینه به ما کمک می کند مزیت هم افزایی کامل برای تسهیل اجرای این راه حل ها در تولیدات صنعتی “، می گوید آقای ادوین وو، مدیر عامل شرکت Picosun Asia Pte. آموزشی ویبولیتین

(*) UVC LED با 50 نانومتر ALD Al2ای3 انفعال و بسته بندی LED عادی (بدون مهر و موم هرمتیک) 80٪ از بازده اصلی خود را حتی پس از 500 ساعت آزمایش محیطی در 85٪ رطوبت و 85 حفظ کرد ایدمای C

مطلب مرتبط  CIIE چهارم ثبت نام را آغاز می کند

Picosun پیشرفته ترین AGILE ALD را فراهم می کند® (لایه اتمی رسوب) راه حل های پوشش نازک برای صنایع جهانی. راه حل های ALD Picosun با فرایندهای تولید کلید تبدیل و تخصص بی نظیر و پیشگام در این زمینه – که قدمت آن به اختراع خود فناوری – می رسد ، جهش فناوری را به آینده فراهم می کند. امروز ، PICOSUN® تجهیزات ALD در صنایع پیشرو در سراسر جهان در ساخت روزانه استفاده می شود. Picosun در واقع است فنلاند، با شرکت های تابعه در آلمان، ایالات متحده آمریکا، سنگاپور، تایوان، چین، کره و ژاپن، دفاتر در هند و فرانسه، و یک شبکه فروش و پشتیبانی در سراسر جهان. بازدید www.picosun.com.

اطلاعات بیشتر:

آقای. ادوین وو
مدیر عامل شرکت Picosun Asia Pte. آموزشی ویبولیتین
تلفن: +358 40 480 3449
پست الکترونیک: [email protected]
وب: www.picosun.com

مخاطب:

مینا تویولا
کارشناس ارشد ، مدیر بازاریابی ، Picosun Oy
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: +358 40 758 8748

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/picosun-oy/r/picosun-s-ald-technology-boosts-uvc-led-performance ، c3201590

فایلهای زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع Picosun Oy

پاسخی بگذارید