فن آوری های آب و راه حل ها گردش کار بحرانی کسب و کار را به ابر با Nintex برای Office 365 مهاجرت می کنند

فن آوری های آب و راه حل ها گردش کار بحرانی کسب و کار را به ابر با Nintex برای Office 365 مهاجرت می کنند

“استراتژی SUEZ 2030 ما را ملزم می کند تا ساده تر ، سریعتر و خلاقانه تر عمل کنیم تا عملکرد کلاس جهانی را تضمین کنیم. این امر به فرآیندهای بسیار قوی احتیاج دارد. این امر به یک طرز فکر جهانی نیاز دارد و برای پشتیبانی از این فرایندها به ابزارهای مناسب نیاز دارد.” جرارد ون کمپن، EMEA CIO ، SUEZ – فناوری ها و راه حل های آب. “ما اطمینان داریم كه نینتكس یكی از این ابزارها است كه به ما اجازه می دهد به عنوان یك شركت به این اهداف بلندپروازانه دست یابیم.”

SUEZ WTS بیش از 30،000 مشتری را در هر صنعت با فناوری ها و خدمات آب فراهم می کند تا سخت ترین آب ، فاضلاب و چالش های فرآیندی مربوط به کمبود آب ، کیفیت ، بهره وری ، محیط زیست و انرژی را حل کنند. قبلاً GE Water & Proces Technologies ، این شرکت توسط SUEZ در سال 2017 با صدها فرآیند مهم اقتصادی که در یک سیستم عامل GE bespoke زندگی می کردند به دست آورد.

مطلب مرتبط  شرکت چینی CECEP Solar Energy Technology (ژجیانگ) در حال بررسی مدلهای جدید برای فروش خارجی ماژول ها است

پس از دستیابی به این شرکت ، SUEZ WTS فقط 18 ماه فرصت داشت تا صدها جریان کار را برای فعالیتهای خود به یک سکوی جدید اتوماسیون گردش کار سازگار با Office 365 ، پلت فرم همکاری استراتژیک این شرکت منتقل کند. تیم فناوری اطلاعات SUEZ با Hub Collab با شریک برتر Nintex همکاری کرد تا سریعاً گردش کارهای میراث را به دفتر Nintex برای Office 365 در شش ماه منتقل کند ، که نیمی از زمان پیش بینی شده بود.

با همکاری SUEZ ، Hub Collab چارچوبی را برای بازآفرینی مؤثر در گردش 200 شرکت در Nintex برای Office 365 طراحی و پیاده سازی کرد.

می گوید: “من از سرعت کارکنان شرکت چگونگی استفاده از Nintex یاد گرفته شگفت زده شدم.” الکس جولی، مدیر عامل و بنیانگذار ، هاب کلاب. “آنها حدود یک یا دو هفته قهرمان Nintex شدند.”

مطلب مرتبط  منابع طبیعی چین با حداقل نیاز بازار Nasdaq مطابقت دارند

با تشکر از عملکرد کشیدن و رها کردن گردش کار Nintex ، تیم SUEZ به سرعت یاد گرفت که چگونه از پلت فرم نرم افزار اتوماسیون گردش کار Nintex استفاده کند و جریان کار دیجیتالی را در هنگام مهاجرت آنها به نینتکس برای دفتر 365 بهبود بخشد. 15 روز برای تکمیل ، اما با کمک Hub Collab با استفاده از Nintex ، حتی جریان های کاری پیچیده 20 مرحله ای نیز فقط در چند روز منتقل شدند.

SUEZ مهاجرت 150 گردش کار را با موفقیت انجام داد و فهمید كه 50 نفر می توانند بازنشسته شوند ، برای نینتكس برای دفتر 365 در شش ماه و بدون ایجاد اختلال در مشاغل. هر گردش کار مهاجرت همچنین برای ارتباط با Nintex Analytics ، ارائه اطلاعاتی برای فرآیند نینتکس ، برای ارائه بینش و دید بیشتر در فرآیندهای شرکت ساخته شده است.

از زمان پایان مهاجرت ، تیم SUEZ به طور خودکار فرآیندهای جدید و بهینه سازی گردش کار موجود خود را ادامه می دهد. Nintex برای Office 365 کارمندان خارج از IT را آسان کرده است تا اطمینان حاصل کنند که فرایندهای آنها به درستی و کارآمد اداره می شوند.

مطلب مرتبط  CleanDesign سیستم ذخیره انرژی LAVLE Proteus را برای کاربرد انرژی ترکیبی نفت و گاز انتخاب می کند

برای درخواست نسخه آزمایشی نرم افزار اتوماسیون گردش کار Nintex ، به https://www.nintex.com/quest-demo/ مراجعه کنید.

تماس با رسانه
کریستین درمان
نینتکس
[email protected]
سلول: + 1-215-317-9091

درباره Nintex
Nintex استاندارد جهانی برای مدیریت فرایند و اتوماسیون است. امروزه بیش از 8000 مشتری بخش خصوصی و دولتی در 90 کشور به تریبون Nintex روی می آورند تا با سرعت و آسان مدیریت ، اتوماسیون و بهینه سازی فرایندهای تجاری ، پیشرفت در سفرهای تحول دیجیتالی خود را تسریع کنند. با بازدید بیشتر بدانید www.nintex.com و نحوه عملکرد Nintex و شبکه جهانی شریک زندگی خود را در شکل دادن به آینده اتوماسیون فرآیند هوشمند (IPA) تجربه کنید.

نام محصولات یا خدمات ذکر شده در اینجا ممکن است علائم تجاری صاحبان مربوطه باشد.

منبع Nintex

لینک های مربوطه

http://www.nintex.com

پاسخی بگذارید