فن آوری های خورشیدی Maxeon با ارائه 185 میلیون دلار یادداشت ارشد قابل تبدیل به سبز

فن آوری های خورشیدی Maxeon با ارائه 185 میلیون دلار یادداشت ارشد قابل تبدیل به سبز

سان خوزه ، کالیفرنیا و سنگاپور، 10 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – فن آوری های خورشیدی Maxeon ، Pte. Ltd. (Maxeon) ، که در حال حاضر یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به SunPower Corp. (NASDAQ: SPWR) است ، قیمت گذاری پیشنهادی را اعلام کرد 185،000،000 دلار مبلغ اصلی جمع آوری شده از یادداشت های ارشد قابل تبدیل به 6.50٪ سبز به دلیل سال 2025 در یک پیشنهاد خصوصی به خریداران موسسات واجد شرایط مطابق قانون 144A طبق قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، اصلاح شده در 9 ژوئیه سال 2020. قرار است صدور و فروش یادداشت ها تسویه شود 17 ژوئیه سال 2020مشروط به شرایط بسته شدن عرفی ماکسئون همچنین به خریداران اولیه یادداشت ها گزینه خرید ، برای تسویه حساب در مدت 13 روز از زمان ، و از جمله ، اولین تذکرات تاریخ ، تا علاوه بر این ، اعطا می کند. 15،000،000 دلار مقدار اصلی یادداشت ها.

این یادداشتها تعهدات ارشد و ناامن Maxeon خواهند بود و به طور منظم با نرخ 6.50٪ در سال و به صورت نیمه سال پرداخت می شود به صورت عادی و معوقه در سال 15 ژانویه و 15 ژوئیه از هر سال ، از آغاز 15 ژانویه 2021. علاقه اضافی ممکن است در شرایط خاص بر روی یادداشت ها جبران شود. نت ها بالغ می شوند 15 ژوئیه 2025، مگر اینکه زودتر خریداری ، بازخرید یا تبدیل شده باشید.

هنگامی که یادداشت ها در ابتدا صادر می شوند ، قابل تبدیل نیستند. اگر Spin-off پیشنهادی قبلاً SunPower که قبلاً اعلام شده بود ، حداکثر ظرف سه ماه پس از انتشار اولین یادداشت ها اتفاق بیفتد و شرایط خاصی در رابطه با معامله تحویل فیزیکی که در زیر شرح داده می شود راضی باشید ، آنگاه نوت بوک ها حق دارند در برخی شرایط خاص تبدیل یادداشت های خود کنند. در دوره های مشخص شده در صورت بروز ، قیمت تبدیل اولیه به دنبال اسپین آف ارائه می شود و تقریباً 15.00٪ بالاتر از میانگین قیمت متوسط ​​وزنی حجم به ازای هر سهم معمولی Maxeon در طول دوره ارزیابی نت 15 نشان می دهد. معاملات روز آغاز شده و از جمله ، پنجمین روز معاملات پس از تاریخ توزیع سهام عادی ماکسون در سهامداران مشترک SunPower در معاملات پیشنهادی و چنین سهام عادی شروع به تجارت می کند “به طور منظم”. با این حال ، قیمت تبدیل اولیه کمتر از تقریباً نخواهد بود 4.60 دلار به ازای هر سهم معمولی Maxeon. Maxeon در انتخاب Maxeon با پرداخت یا تحویل سهام نقد معمولی Maxeon یا ترکیبی از پول نقد و سهام معمولی Maxeon ، تبدیل ها را تسویه می کند.

اگر خزانه داری پیشنهادی در طی سه ماه پس از انتشار اولین یادداشت ها اتفاق نیفتد ، اگر Maxeon در هر تاریخ قبلی مشخص کند که اسپین آف پیشنهادی را مصرف نمی کند یا شرایط خاصی راجع به معامله تحویل فیزیکی رو به جلو شرح داده شده در زیر. راضی نیستند 16 نوامبر 2020سپس به Maxeon ملزم خواهد شد که کلیه یادداشتهای برجسته را با قیمت بازپرداخت نقدی برابر با 101٪ از مبلغ اصلی آنها ، بعلاوه بهره واریزی و غیرقابل پرداخت در صورت وجود ، بازخرید کند. همچنین یادداشت ها با قیمتی برای بازپرداخت نقدی برابر با مبلغ اصلی آنها ، به علاوه بهره تعهدی و غیرقابل انباشت ، در صورت وجود ، در گزینه Maxeon در هر زمان و هر از گاهی و به طور کلی یا بعد از آن قابل بازخرید خواهند بود. 17 ژوئیه 2023 و در یا قبل از شصتمین روز معاملاتی مقرر بلافاصله قبل از تاریخ سررسید ، اما تنها در صورتی که آخرین قیمت فروش گزارش شده در هر سهم معمولی Maxeon از یک درصد مشخص برای 130٪ بیشتر از نرخ تبدیل استفاده کند. علاوه بر این ، یادداشت ها با قیمت بازپرداخت نقدی برابر با مبلغ اصلی آنها ، بعلاوه بهره تعهدی و غیرقابل پرداخت ، در صورت وجود ، در گزینه Maxeon در رابطه با تغییرات خاص در قانون مالیات قابل بازخرید خواهد بود. اگر یک تغییر اساسی ، همانطور که در دلخواه برای یادداشت ها تعریف شده است ، رخ دهد ، ممکن است نوسان دهنده ها به Maxeon بخواهند که برگه های خود را به صورت نقدی خریداری کند. قیمت خرید مجدد برابر با مبلغ اصلی یادداشت های قابل خریداری مجدد خواهد بود ، به علاوه بهره تعهدی و غیرقابل پرداخت ، در صورت وجود ، تاریخ خرید قابل استفاده ، اما به استثنای.

مطلب مرتبط  Seraphim توافق نامه ای را برای تهیه ماژول های فتوولتائیک برای 150 مگاوات با Raystech در SNEC PV POWER EXPO 2020 امضا می کند

درآمد ناخالص ارائه تا زمان مصرف اسپین آف پیشنهادی به حساب سپرده گذاری واریز می شود. Maxeon تخمین می زند که درآمد خالص حاصل از پیشنهاد تقریباً خواهد بود 177.2 میلیون دلار (یا تقریباً 191.7 میلیون دلار اگر خریداران اولیه گزینه خود را برای خرید یادداشت های اضافی به طور کامل اعمال کنند) ، پس از کسر تخفیف و کمیسیون خریداران اولیه و تخمین هزینه های پیشنهادی. اگر اسپین آف پیشنهادی مصرف شود ، Maxeon قصد دارد از بخشی از درآمد خالص حاصل از ارائه به استفاده از آن استفاده کند:

  • قیمت خرید سهام رو به جلو برای معاملات خرید سهام بورس که در زیر توضیح داده شده بودجه را تأمین کنید.
  • بازپرداخت برخی یا تمام سفته را برای مبلغ اصلی 100.0 میلیون دلار به SunPower که در ازای خاصیت مالکیت معنوی لازم برای بهره برداری از فعالیت Maxeon صادر شده است. و
  • اهداف کلی شرکت

در صورت عدم استفاده از چرخه پیشنهادی ، Maxeon در نظر دارد از سود خالص حاصل از پیشنهاد ، به همراه وجه نقد موجود ، برای تأمین بودجه بازخرید اجباری یادداشت ها ، همانطور که در بالا گفته شد ، استفاده کند. Maxeon در نظر دارد مبلغی برابر با درآمد خالص برای تأمین مالی و یا بهسازی مجدد ، به طور کامل یا جزئی ، پروژه های موجود و جدیدی که ملاقات های معیارهای واجد شرایط بودن مربوط به تأثیرات زیست محیطی را دارند ، اختصاص دهد.

در رابطه با صدور یادداشت ها ، Maxeon در نظر دارد:

  • معامله خرید پیش پرداخت سهم پیش فروش خصوصی با یکی از خریداران اولیه و یا شرکت وابسته به آن ، طرف مقابل پیش پرداخت پیش پرداخت ، که طبق آن Maxeon تقریباً خریداری مجدد خواهد کرد 40 میلیون دلار ارزش سهام عادی Maxeon ، با توجه به شرایط مندرج در توافق نامه حاکم بر معاملات پیش پرداخت پیش فروش. و
  • معامله حمل و نقل فیزیکی پیش رو به صورت خصوصی ، همراه با معامله پیش پرداخت پیش پرداخت ، معاملات پیش رو ، با یکی از خریداران اولیه و / یا شرکت وابسته آن ، طرف مقابل تحویل فیزیکی ، همراه با طرف پیش پرداخت پیش پرداخت ، طرف های مقابل. ، با توجه به تقریباً 60 میلیون دلار ارزش سهام عادی Maxeon ، که به موجب آن ، طرف مقابل تحویل کالایی موافقت خواهد کرد که تحویل کالاهای Maxeon را به Maxeon یا شخص متولی شخص ثالث تعیین شده توسط Maxeon برای عدم توجه به سررسید یادداشت ها و یا در اطراف آن ، با توجه به شرایط در توافق نامه حاکم بر معامله حمل و نقل فیزیکی پیش بینی شده است.

هر دو معامله پیش پرداخت پیش پرداخت و معامله تحویل فیزیکی در اولین روز دوره ارزیابی نت قابل اجرا خواهد بود.

تعداد سهام عادی Maxeon که تحت معاملات پیش پرداخت پیش پرداخت می شود ، بر اساس میانگین حسابی قیمت متوسط ​​وزنی حجم به ازای هر سهم معمولی Maxeon در طول دوره ارزیابی نت ، تعیین می شود که منوط به یک کف و Maxeon خواهد شد. قیمت خرید رو به جلو به صورت نقدی با استفاده از بخشی از درآمد خالص حاصل از ارائه نت ها. طبق شرایط معامله پیش پرداخت پیش فروش ، ماکسون انتظار دارد که طرف مقابل پیش پرداخت موظف شود تعداد سهام عادی ماکسون را که مبنای آن معامله است به مکسئون تحویل دهد ، یا پول نقدی را به همان میزان که Maxeon نتواند شواهد پیش پرداخت پیش نویس پیش نویس خود را تحویل دهد. مجوز سهامدار معتبر ، در تاریخ و یا در حدود تاریخ سررسید این یادداشت ها ، با توجه به توانایی طرف مقابل پیش پرداخت برای انتخاب برای تسویه حساب در کل یا بخشی از معامله زود هنگام.

مطلب مرتبط  CITGO قیمت گذاری ارزهای بزرگ با ارزش 1.125 میلیارد دلار را با پیشنهاد خصوصی ارائه می دهد

تعداد سهام عادی Maxeon در زمینه معامله تحویل فیزیکی تقریباً خواهد بود 60 میلیون دلار ارزش سهام عادی Maxeon که توسط Maxeon به یک یا چند خریدار اولیه یا شرکتهای وابسته به آنها ، کارپرداختها صادر و فروخته شود تا در طول دوره ارزیابی نت در یک پیشنهاد ثبت شده خارج از بیانیه ثبت نام Maxeon در فرم F-3 فروخته شوند. برای ارسال به کمیسیون بورس و اوراق بهادار با قیمت های حاکم بر بازار در زمان فروش و یا با قیمت های مذاکره شده. سودجویان تمام عواید حاصل از فروش چنین سهام عادی Maxeon را دریافت می کنند. Maxeon درآمد حاصل از فروش چنین سهام عادی Maxeon را دریافت نخواهد کرد. ارائه سهام عادی Maxeon در رابطه با معامله تحویل فیزیکی رو به جلو ، مستلزم استفاده از ارائه نت است.

پیش بینی می شود معاملات پیش فرض به طور کلی معاملات معاملات مشتقه مذاکره خصوصی را تسهیل کند که خریداران یادداشت ها ممکن است با طرف های پیشرو یا شرکت های وابسته به آنها ، از جمله مبادله ها ، مربوط به سهام عادی Maxeon که از طریق آن خریداران یادداشت ها موقعیت های کوتاه مربوط به عادی را برقرار می کنند ، تسهیل کنند. سهام Maxeon به منظور محافظت از سرمایه گذاری های خود را در یادداشت ها.

در حالی که فروش سهام عادی Maxeon در طی دوره ارزیابی نت در یک پیشنهاد ثبت شده موجب کاهش قیمت بازار سهام عادی Maxeon ، ورود به معاملات پیش رو و ورود توسط طرفهای پیش فروش به معاملات مشتق شده نسبت به سهام عادی از Maxeon با خریداران یادداشت ها می تواند تاثیری در افزایش یا کاهش اندازه هرگونه کاهش در قیمت سهام عادی Maxeon در طی و یا کمی بعد از آن ، دوره ارزیابی نت داشته باشد.

نه Maxeon و نه همتایان آینده کنترل نمی کنند که چگونه خریداران یادداشت ها می توانند از چنین معاملات مشتق شده استفاده کنند. علاوه بر این ، چنین خریداران ممکن است وارد معاملات دیگری در رابطه با سهام عادی Maxeon یا یادداشت های مربوط به یا علاوه بر این معاملات مشتق شده ، از جمله خرید یا فروش سهام عادی Maxeon شوند. در نتیجه ، وجود معاملات پیش رو ، چنین معاملات مشتق شده و هرگونه فعالیت مرتبط با بازار می تواند باعث افزایش خرید یا فروش سهام عادی Maxeon در طول معاملات پیش رو نسبت به سایرین شود ، در غیر این صورت ، اگر Maxeon به جلو نرفت. معاملات ، و چنین خرید و فروش می تواند به طور بالقوه افزایش (یا کاهش اندازه هر گونه کاهش) یا کاهش (یا کاهش هر اندازه افزایش) قیمت بازار سهام عادی Maxeon و / یا قیمت معاملات اسکناس.

علاوه بر این ، در رابطه با تسویه حساب یا عدم تمایل معاملات پیش فرض ، طرفهای پیش فروش ممکن است سهام عادی Maxeon را خریداری کنند و چنین خریدهایی ممکن است اثر افزایش یا جلوگیری از کاهش قیمت بازار سهام عادی Maxeon را داشته باشد.

در صورت وجود هر یک از این معاملات و فعالیتها بر قیمت بازار سهام عادی Maxeon یا اسکناس ها تا حدودی به شرایط بازار بستگی دارد و در حال حاضر نمی توان نتیجه گرفت ، اما هر یک از این فعالیت ها می تواند بر ارزش تأثیر منفی بگذارد. سهام عادی Maxeon ، که می تواند بر ارزش یادداشت ها تأثیر بگذارد ، ارزش سهام عادی Maxeon ، در صورت وجود ، دارندگان یادداشت ها با تبدیل یادداشت ها و توانایی noteholder در تبدیل یادداشت ها دریافت می کنند.

پیشنهاد و فروش اسکناس و هرگونه سهام معمولی Maxeon که پس از تبدیل یادداشت قابل صدور باشد ، تحت قانون اوراق بهادار یا هر قانون اوراق بهادار دیگر ثبت نشده و نخواهد بود ، و اسکناس و هرگونه سهام عادی قابل ارائه نیست. یا به استثنای معافیت از معامله ، یا در معامله ای که منوط به آن نباشد ، الزامات ثبت نام قانون اوراق بهادار و سایر قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار فروخته می شود. این انتشار مطبوعات پیشنهادی برای فروش و یا درخواست پیشنهاد خرید ، اسکناس یا هر سهم عادی صادر شده به محض تبدیل یادداشت ها نیست و هیچ فروشی از اسکناس یا هرگونه سهام عادی نیز در هر صورت وجود نخواهد داشت. ایالتی یا سایر حوزه های قضایی که در آن پیشنهاد ، فروش یا وکالت غیرقانونی باشد.

مطلب مرتبط  CSI Compressco LP پیشنهاد و پیشنهاد و مبادله رضایت بدهی را اعلام می کند

درباره فن آوری های خورشیدی Maxeon

پس از اسپین آف Maxeon ، Maxeon یکی از تولید کنندگان و بازاریاب برتر جهان در زمینه فناوری پیشرفته انرژی خورشیدی در جهان خواهد بود. Maxeon میراث نوآوری تکنولوژیکی SunPower را به مدت چند دهه ادامه خواهد داد و یک کانال فروش و توزیع پیشرو در صنعت در شش قاره را راه اندازی خواهد کرد. دفتر مرکزی در سنگاپورMaxeon سلولهای خورشیدی خود را در این کشور تولید می کند مالزی و فیلیپین، سلول های خورشیدی را در پانل های مونتاژ می کنند فرانسه، مکزیک و چین (از طریق سرمایه گذاری مشترک خود ، Huansheng) ، و محصولات خود را در بیش از 100 کشور به فروش می رساند.

درباره SunPower

به عنوان یکی از جدیدترین و پایدارترین شرکتهای انرژی در جهان ، شرکت SunPower (NASDAQ: SPWR) با ارائه خدمات و راه حلهای کامل خورشیدی ، گروه متنوعی از مشتریان را در اختیار شما قرار می دهد. مشتریان مسکونی ، مشاغل ، دولتها ، مدارس و خدمات شهری در سراسر جهان به بیش از 30 سال تجربه اثبات شده SunPower متکی هستند. از نخستین سوئیچ سوئیچ ، SunPower حداکثر ارزش و عملکرد عالی را در طول عمر طولانی هر منظومه شمسی ارائه می دهد. SunPower که مقر آن در دره سیلیکون است ، کارمندان متمرکز و متمرکز بر مشتری را در آفریقا ، آسیا ، استرالیا ، اروپا ، شمال و آمریکای جنوبی اختصاص داده است.

بیانیه های جستجوی پیشرفته

این بیانیه مطبوعاتی شامل اظهارات آینده دار ، از جمله اظهارات مربوط به تکمیل پیشنهاد و چرخش پیشنهادی ، مبلغ مورد انتظار و استفاده و تخصیص درآمدهای خالص و اثرات ورود به معاملات پیش پرداخت پیش پرداخت و تحویل فیزیکی است. معامله رو به جلو شرح داده شده در بالا. اظهارات رو به جلو نمایانگر انتظارات فعلی ماکسون در مورد رویدادهای آینده است و در معرض خطرات و ابهامات ناشناخته و ناشناخته است که می تواند باعث شود نتایج واقعی از لحاظ معنوی با آنچه در اظهارات آینده نگر متمایز می شود ، متفاوت باشد. از جمله این خطرات و عدم اطمینان می توان به شرایط بازار ، رضایت از شرایط بسته شدن مربوط به عرضه و خطرات مربوط به مشاغل Maxeon اشاره کرد ، از جمله مواردی که در بیانیه ثبت نام Maxeon در فرم 20-F شرح داده شده است که همراه با SEC است. Maxeon ممکن است پیشنهادی را که در این بیانیه مطبوعاتی توصیف شده است از بین نبرد و در صورت مصرف پیشنهاد ، نمی تواند تضمین کند که Spin-off پیشنهادی همانطور که در حال حاضر در نظر گرفته شده است مصرف می شود یا در مورد توانایی آن در استفاده موثر از درآمد خالص همانطور که در بالا توضیح داده شد. اظهارات آینده نگر که در این بیانیه مطبوعاتی وجود دارد ، فقط از تاریخ انتشار این مطبوعات صحبت می کند ، و Maxeon متعهد نمی شود اظهارات مندرج در این بیانیه مطبوعاتی را برای تحولات بعدی به روز کند ، به جز آنچه که طبق قانون لازم است.

© 2020 شرکت SunPower. کلیه حقوق محفوظ است. SUNPOWER ، MAXEON و آرم SUNPOWER علائم تجاری ثبت شده شرکت SunPower در ایالات متحده و سایر کشورها هستند.

SOURCE SunPower Corp.

لینک های مربوطه

http://newsroom.sunpower.com

پاسخی بگذارید