فوجی فیلم برای سرمایه گذاری بیش از 200 میلیارد ین (2 میلیارد دلار) برای ایجاد سایت جدید تولید مقیاس بزرگ سلول سلول برای داروهای زیستی در ایالات متحده سرمایه گذاری می کند.

فوجی فیلم برای سرمایه گذاری بیش از 200 میلیارد ین (2 میلیارد دلار) برای ایجاد سایت جدید تولید مقیاس بزرگ سلول سلول برای داروهای زیستی در ایالات متحده سرمایه گذاری می کند.

توکیو، 6 ژانویه 2021 / PRNewswire / – شرکت FUJIFILM (رئیس جمهور: کنجی سوکنو) در حال سرمایه گذاری بیش از 200 میلیارد ین (2 میلیارد دلار) برای ایجاد یک سایت جدید تولید سلول سلول در مقیاس بزرگ در ایالات متحده برای سرعت بخشیدن به رشد توسعه قرارداد تولید بیو دارو و تجارت (CDMO).

FUJIFILM Diosynth Biotechnologies ، یک شرکت تابعه از شرکت FUJIFILM ، با امکانات توسعه و تولید در سراسر ایالات متحده آمریکا.، انگلیس ، و دانمارک تأسیسات جدید را به کار خواهد گرفت این تاسیسات جدید در مقیاس وسیع تولید سلول سلولی ماده دارویی فله با 8 20 20،000 لیتر راکتورهای زیستی (حجم فیزیکی) را ارائه می دهد ، با امکان گسترش و افزودن راکتورهای زیستی 24 20 20،000 لیتری دیگر براساس تقاضای بازار. علاوه بر ساخت مواد مخدر ، این مرکز همچنین می تواند مقیاس تجاری ، پر کردن و مونتاژ خودکار ، بسته بندی و برچسب گذاری را ارائه دهد. سایت جدید در مجاورت سایت موجود Fujifilm ساخته خواهد شد و قرار است در بهار 2025 فعالیت خود را آغاز کند.

ایالات متحده بزرگترین بازار داروهای زیستی در جهان است. خوشحالم که از طریق این سرمایه گذاری کلان در ایالات متحده آمریکا ما می توانیم از تولید و ساخت داروهای جدید حمایت کنیم که می تواند نیازهای پزشکی را برآورده نکند. ” فن آوری لبه و امکانات پیشرفته برای ارائه یک منبع پایدار از داروهای زیستی با کیفیت بالا. “

مطلب مرتبط  جورجیا پاور نکات ایمنی در مورد آب و قایقرانی را برای تعطیلات آخر هفته روز به اشتراک می گذارد

فوجی به طور فعال در حال سرمایه گذاری برای افزایش و رشد ارائه خدمات نهایی در تمام سایت های Bio CDMO خود است. اخیرا (ژوئن 2020) شرکت FUJIFILM سرمایه گذاری کرد 100 میلیارد ین (928 میلیون دلار) در FUJIFILM Diosynth Biotechnologies ‘Hillerød ، دانمارک سایت برای افزایش ظرفیت تولید فرهنگ سلول در مقیاس بزرگ خود و افزودن قابلیت تولید محصول دارویی در مقیاس تجاری.

وی گفت: “ما از قدرت خود در توسعه فرآیند و تولید برای طیف وسیعی از داروهای زیستی مانند آنتی بادی ها ، پروتئین های نوترکیب ، ژن درمانی و واکسن ها استفاده می کنیم.” مارتین میسون، مدیر ارشد اجرایی در بیوتکنولوژی های FUJIFILM Diosynth. “ما به طور منحصر به فرد برای پشتیبانی از نیازهای زنجیره تامین مشتری خود در ارائه خدمات پایان به پایان از مقادیر کوچک تا بزرگ تولید مواد مخدر فله ، از طریق بسته بندی کامل و نهایی قرار گرفته ایم.”

فوجی فیلم برای دستیابی به درآمد سالانه 200 میلیارد ین برای تجارت Bio CDMO خود هدف گذاری کرده است* با پایان سال مالی مارس 2025. فراتر از پایان سال مالی مارس 2026، فوجی فیلم پیش بینی می کند این آخرین سرمایه گذاری نرخ رشد سالانه Bio CDMO Business خود را به 20٪ برساند ، که بیش از حد پیش بینی بازار است. به جلو ، فوجی فیلم با ارائه یک منبع پایدار از داروهای با کیفیت بالا ، همچنان به صنعت بهداشت و درمان کمک خواهد کرد.

مطلب مرتبط  Peabody به توافق نامه پشتیبانی با برخی طلبکاران در زمینه تسویه حساب میثاق مالی ، تمدید سررسید بدهی و پیشنهاد تبادل اسکناس رسید

* تجارت Bio-CDMO خدماتی را برای داروهای زیستی و داروهای مولکول کوچک ارائه می دهد.

نمای کلی از سایت جدید

1

محل

ایالات متحده ، در مجاورت سایت موجود فوجی فیلم.

2

مجموع سرمایه گذاری

بیش از 200 میلیارد ین (2 میلیارد دلار)

3

امکانات

line خط تولید مواد مخدر

بیوراکتورهای 8 20 20،000 لیتری برای سلول های پستانداران

【خط پر کردن 【

fill سیستم کاملاً خودکار پر کردن

line خط بسته بندی

دستگاهی برای جمع آوری انواع سرنگ و تجهیزات بسته بندی و برچسب گذاری اتوماتیک

4

شروع عملیات

بهار 2025

درباره فوجی فیلم
FUJIFILM Corporation یک شرکت عامل FUJIFILM Holdings Corporation است. شرکت FUJIFILM Holdings ، توکیو ژاپن، با استفاده از عمق دانش و فن آوری های اساسی توسعه یافته در پیگیری بی وقفه نوآوری ، راه حل های پیشرفته ای را برای طیف گسترده ای از صنایع جهانی به ارمغان می آورد. فناوری های اصلی انحصاری آن در زمینه های مختلفی از جمله مراقبت های بهداشتی ، سیستم های گرافیکی ، مواد بسیار کاربردی ، دستگاه های نوری ، تصویربرداری دیجیتال و محصولات اسنادی نقش دارد. این محصولات و خدمات بر اساس مجموعه گسترده ای از فناوری های شیمیایی ، مکانیکی ، نوری ، الکترونیکی و تصویربرداری ساخته شده است. برای سال به پایان رسید 31 مارس 2020، این شرکت درآمد جهانی داشته است 21 میلیارد دلار، با نرخ ارز از 109 ین به دلار فوجی فیلم متعهد به مسئولیت پذیری مسئول محیط زیست و شهروندی شرکتی خوب است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: www.fujifilmholdings.com

مطلب مرتبط  9.133 میلیارد RMB سود خالص قابل انتساب به سهامداران برای سه چهارم سال 2020 با 69.34٪ افزایش

FUJIFILM Diosynth Biotechnologies یک سازمان پیشگام صنعت ساخت و تولید Biologics (CDMO) با مکان در Teesside ، انگلستان ، RTP ، کارولینای شمالی، کالج ایستگاه ، تگزاس و هیلرود ، دانمارک. FUJIFILM Diosynth Biotechnologies بیش از سی سال تجربه در تولید و تولید پروتئین های نوترکیب ، واکسن ها ، آنتی بادی های مونوکلونال ، در میان سایر مولکول های بزرگ ، محصولات ویروسی و اقدامات متقابل پزشکی بیان شده در مجموعه گسترده ای از سیستم های میکروبی ، پستانداران و میزبان / ویروس دارد. این شرکت لیست کاملی از خدمات توسعه خط سلول با استفاده از سیستم های اختصاصی میکروبی pAVEway ™ و Apollo ™ X برای فرآیند توسعه ، توسعه تحلیلی ، بالینی و ساخت تجاری مورد تأیید FDA را ارائه می دهد. FUJIFILM Diosynth Biotechnologies مشارکتی بین FUJIFILM Corporation و Mitsubishi Corporation است. برای کسب اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: www.fujifilmdiosynth.com

همه نام های محصول و شرکت در اینجا ممکن است علائم تجاری صاحبان ثبت شده آنها باشد.

SOURCE FUJIFILM زیست فناوری های Diosynth

پاسخی بگذارید