فولاد امارات بیمه اعتباری اتحاد را به عنوان شریک جدید بیمه اعتبار صادراتی خود انتخاب می کند

فولاد امارات بیمه اعتباری اتحاد را به عنوان شریک جدید بیمه اعتبار صادراتی خود انتخاب می کند

فولاد امارات با ECI بسته بسته ای جامع بیمه اعتبار تجاری را امضا کرده است که از امارات استیل در برابر خطرات تجاری مشتریان خود مانند ورشکستگی ، پیش فرض پرداخت و خطرات سیاسی محافظت می کند. بر اساس این توافق نامه ، فولاد امارات همچنین می تواند از بیمه نامه اعتباری خود برای گرفتن وام از بانک ها استفاده کند تا ظرفیت مالی خود را بیشتر کند.

برجسته سازی تعهد شرکت اعتباری صادرات فدرال به شرکت های متنوع امارات ، ماسیمو فالسیونی، مدیرعامل ECI ، گفت: “ما مفتخر هستیم که این قرارداد را از فولاد امارات برنده شویم و تصمیم داریم خدمات مطابق با بالاترین استانداردهای بیمه اعتباری اعتحاد را ارائه دهیم. حمایت ECI از امارات استیل گواه مأموریت بی دریغ ما برای تقویت رقابت تجارت و صادرات تجارت امارات متحده عربی همزمان با رقابت در بازارهای بین المللی. در افزایش حجم صادرات آنها ، ما همچنین در حال تسریع و حفظ تنوع اقتصادی ملی هستیم. “

“ECI معتقد است که همزمان با بازگشایی مرزها پس از بسته شدن COVID-19 ، فرصت های قابل توجهی وجود دارد که مشاغل مانند فولاد امارات می توانند در این دنیای جدید کشف کنند. ما در اینجا هستیم تا از حفاظت مربوطه برخوردار شویم تا آنها بتوانند به طور کامل و یکپارچه فعالیت خود را از سر بگیرند و هدف فروش آنها ، “اضافه شده Falcioni.

مطلب مرتبط  MHWirth برای تجهیزات حفاری جایزه تجهیزات حفاری را اهدا کرد

صحبت از توافق ، مهندسی سعید غمران آل رمیثی ، مدیر عامل فولاد امارات، گفت: “ما خوشحالیم که این توافق نامه را بین فولاد امارات و بیمه اعتباری اتحاد به امضا رسانده ایم ، که بیانگر تعهد سازمانهای داخلی برای همکاری و ایجاد مشارکتهای استراتژیک است که به حمایت از اقتصاد کشور کمک می کند. ابوظبی و به طور کلی امارات. “

“امارات استیل محصولات تولیدی خود را به بیش از 40 کشور در سراسر جهان صادر می کند و به امارات کمک می کند تا خود را به عنوان یک پیشگام منطقه ای و جهانی در تولید محصولات فولادی با کیفیت بالا معرفی کند. این همکاری با ECI به طور قابل توجهی از صادرات ما در برابر خطرات تجاری محافظت می کند ،” مهندس اضافه کرد آل رمیثی

از طریق شبکه گسترده و پایگاه داده اطلاعاتی بیش از 360 میلیون شرکت در سراسر جهان ، ECI می تواند در مشاوره دادن به فولاد امارات در مورد گزینه های موجود کمک کند و در صورت بروز هرگونه اختلال ، شرکت را به تامین کنندگان جایگزین متصل کند تا فعالیت های تجاری خود را در بازارهای بین المللی حفظ کند.

درباره بیمه اعتبار اتحاد

مطلب مرتبط  First Mining مدیر جدید هیئت مدیره و انتصاب معاون رئیس شرکت ، توسعه شرکت را اعلام می کند

بیمه اعتبار اتحاد (PJSC) توسط دولت فدرال امارات و بنیانگذاران آن ، دولت های تاسیس شد ابوظبی، دبی، راس الخیمه، فجیره و عجمان. این شرکت فعالیت خود را در آغاز کرد فوریه 2018. ECI در راستای برنامه چشم انداز 2021 امارات متحده عربی نقش مهمی در حمایت از صادرات غیرنفتی ، تجارت ، سرمایه گذاری و توسعه بخش های استراتژیک امارات متحده عربی دارد.

این وظیفه دارد که از سرعت و تنوع اقتصادی ملی و همچنین حمایت از صادرات و صادرات مجدد کالاهای امارات ، کارها ، خدمات و سرمایه گذاری های خارجی مشاغل امارات متحده عربی و همچنین حمایت از صادرکنندگان در تجارت داخلی از طریق طیف وسیعی پشتیبانی کند. صادرات اعتبار ، منابع مالی و محصولات بیمه سرمایه گذاری.

ECI برای ارائه راه حل هایی برای مشاغل امارات متحده عربی که اهداف رشد آنها را در سطح محلی و بین المللی برآورده می کند ، یک بستر جامع مشارکت استراتژیک بین دولت ، بیمه ها ، بیمه گران ، دلالان ، بانک ها و وام دهندگان ، آژانس های اعتباری صادرات منطقه ای و بین المللی ، دولت ها و آژانس های توسعه تجارت ایجاد می کند علاوه بر سازمانهای جهانی برای توسعه اقتصادی.

همچنین به ECI امتیاز قدرت مالی بیمه (IFS) و رتبه بندی پیش فرض صادر کننده (IDR) AA- (بسیار قوی) با چشم انداز پایدار از Fitch Ratings اختصاص داده شده است.

مطلب مرتبط  منابع Awalé امضای تمرین برای یادداشت تفاهم سهام درباره Odienné و Bondoukou

درباره فولاد امارات

فولاد امارات پیشرو در تولید فولاد یکپارچه در خاورمیانه مستقر در پایتخت امارات ، ابوظبی. از طریق Senaat ، Emirates Steel بخشی از ADQ ، یکی از بزرگترین شرکتهای هلدینگ منطقه است که دارای سبد گسترده ای از شرکتهای بزرگ در بخشهای اصلی ابوظبی اقتصاد متنوع. فولاد امارات که در سال 1998 تأسیس شده است ، از فناوری پیشرفته آسیاب نورد برخوردار است و محصولات نهایی با کیفیت بالا از جمله میله های سیم ، میلگردها ، قطعات سنگین و شمع های ورق را به بازارهای داخلی و بین المللی عرضه می کند.

Emirates Steel اولین تولیدکننده فولاد در جهان است که انتشار CO2 خود را به جز برخی از تولیدکنندگان آمریکای شمالی گرفته است. این شرکت از طریق تحویل محصولات پیشرو در بازار به صنایع محلی و فراهم آوردن فرصت های شغلی برای افراد با استعداد امارات متحده عربی ، نقش توانمندی در ساختن آینده امارات متحده عربی دارد و در دستیابی به چشم انداز اقتصادی ابوظبی 2030 و صد ساله 2071 امارات متحده عربی نقش دارد.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1249356/Etihad_Credit_Insurance_Emirates_Steel.jpg

SOURCE بیمه اعتباری اتحاد

لینک های مربوطه

https://eci.gov.ae

پاسخی بگذارید