فیلمساز برنده جایزه لاتین به اولین داستان جلد خود دست پیدا می کند

فیلمساز برنده جایزه لاتین به اولین داستان جلد خود دست پیدا می کند

لس آنجلس ، 15 سپتامبر 2020 / PRNewswire-HISPANIC PR WIRE / – شلی رومدیر عامل شرکت Cuyo Productions ، به افتخار نه نامزدی جشنواره او برای کوتاه خود ، جلد جلد شماره آگوست مجله Celebrando Latinas بود. جوهر سفید و پیروزی او به عنوان عملکرد برجسته در جوایز بهترین بازیگر نقش اول مرد.

رو فیلمنامه اصلی خود را تولید و بازی کرد جوهر سفید ، که در آن او داستان دوستان بزرگ را تعریف می کند لو (رو) و سوفی (اریکا برخاست) در سفر کمپینگ سالانه آنها ، که در آن احساسات واقعی لو نسبت به سوفی درست قبل از عروسی سوفی آشکار می شود.

رو می گوید: “جوهر سفید” مضامین عشق ، دوستی های زنانه ، هویت ، جنسیت و از همه مهمتر ایده پیروی از حقیقت فرد را مهم نیست ، فراتر از آن چه که هست. ” “برای من به تصویر کشیدن روابط پیچیده و پویا با زنان مهم بود.”

مطلب مرتبط  Clarity Gold روری کوتلو اوغلو را به هیئت مشورتی خود منصوب می کند

این فیلم در انتخاب رسمی بهترین فیلم کوتاه در سری فیلم های کاترا ، جشنواره فیلم های دگرباشان لس آنجلس ، جشنواره سینما لاتینوی سن دیگو، هفته سینما سن دیگو، جشنواره سینمای بین المللی Myrtle Beach و جشنواره فیلم لاتین از سیاتل. جوهر سفید همچنین نامزدی بهترین فیلم دراماتیک و بهترین بازیگر نقش اول زن در جایزه فیلم هیچکاک را به دست آورد و جایزه بهترین امتیاز اصلی را از جشنواره بین المللی فیلم سینمای خوب. آخرین جایزه الماس برای بازی در نقش برجسته در جوایز بهترین بازیگر مرد نیز اختصاصاً برای رو بود.

مطلب مرتبط  ارزش شانگهای الکتریکی TM بیش از 105 میلیارد یوان

رو می گوید: “برای من افتخار است که کار من ، عمل عاشقانه ام ، در این جشنواره ها و جوایز شناخته می شود. این واقعاً یک رویا است که به حقیقت پیوسته است.”

مجله Celebrando Latinas از آنجا که این نشریه به رهبران زن در جامعه لاتین می پردازد ، مجله Rolebrando Latinas را انتخاب کرد. در این مقاله ، رو خوانندگان زندگی خود را قبل از ساخت فیلم و تلاش برای نمایندگی برابر برای زنان و اقلیت ها در صنعت فیلم گذرانده است.

مطلب مرتبط  FirstEnergy صنعت را از موسسه ادیسون الکتریک برای خدمات برجسته به مشتریان عمده دریافت می کند

“من متعهد به برابری جنسیتی و گنجاندن در محل کار از طریق طرح 50-50 2020 2020 هستم. ما خوشبختانه تیمی از زنان تولید کننده ، یک نویسنده زن داشتیم (86٪ نویسندگان مرد هستند) ) ، یک کارگردان زن لاتین (فقط 4٪ از کارگردانان از نژاد لاتین هستند) ، و یک بازیگر و خدمه متنوع و متنوع. بیش از 80٪ از بازیگران ما را زنان تشکیل می دهند ، زیرا این داستانی است که توسط زنان برای زنان ، “نتیجه گیری Ro.

تماس اضافی:
ایزابلا مک دونالد-برنت
روزنامه نگار
[email protected]
(818) 489-2978

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1232062/Cuyo_Productions_Logo.jpg

SOURCE محصولات Cuyo

لینک های مربوطه

https://cuyoproductions.com/

SOURCE محصولات Cuyo

پاسخی بگذارید