قانون موقت NDAA تأمین منابع تانتال از کشورهای غیرمتفق را منع می کند

قانون موقت NDAA تأمین منابع تانتال از کشورهای غیرمتفق را منع می کند

ولزی ، توده.، 1 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Global Advanced Metals Pty Ltd (GAM) ، رهبر جهانی در تولید مسئولیت اجتماعی تانتالیم ، اهمیت آخرین اقدام دولت ایالات متحده برای تشویق به تولید مطمئن و پایدار تانتال از تولید کنندگان معتبر را تشخیص می دهد. بر 29 سپتامبر، وزارت دفاع آمریكا (“وزارت دفاع”) یك قانون موقت صادر كرد كه طبق آن ، پیمانكاران وزارت دفاع باید تأمین تانتالیوم را كه از ابتدا به اشكال مختلف از تأمین كنندگان خارجی خصمانه در لیست مشخصی از كشورها تهیه شده است ، متوقف كنند.

عملیات GAM – از معدن تا محصول نهایی – کاملاً مطابق با قانون جدید وزارت دفاع (DFARS 225.7018) است که این بخش را در خرید اکسیدهای تانتالیم ، فلزات و آلیاژهای تقریباً در هر نقطه از زنجیره تامین از روسیه، چین، ایران، و کره شمالی. این قانون به طور رسمی اقدام امنیتی ملی را اجرا می کند ، که سال گذشته به قانون امضا شد ، طراحی شده برای محدود کردن قرار گرفتن وزارت دفاع در معرض منابع غیر متحد برای تانتالوم. وزارت داخله در سال 2018 گزارش داد ، تانتالوم به دلیل ویژگی های منحصر به فرد و استفاده در فن آوری های کلیدی دفاع ، یک ماده معدنی حیاتی تعیین شده است که نبود آن “عواقب قابل توجهی برای اقتصاد یا امنیت ملی خواهد داشت”.

مطلب مرتبط  منابع استراتژیک نتایج جلسه سهامداران را اعلام می کند

وی گفت: “ما به عنوان پیشروترین تولید کننده تانتالیم به صورت عمودی در جهان ، آماده ارائه محصولات تانتال با عملکرد بالا و سازگار با DFARS به مشتریان خود هستیم.” استیو کراوز، رئیس GAM Technology. “اکنون ، بیش از هر زمان دیگر ، تأمین کنندگان وزارت دفاع ایالات متحده به شرکای قابل اعتماد با زنجیره تأمین مواد حیاتی قابل اعتماد نیاز دارند و GAM قادر است پودر تانتال ، چیپس ، شمش ، میله ، صفحه یا ورق آنها را برآورده کند تا آنها را قادر به مطابقت با این نیاز کند.”

مطلب مرتبط  گزارش موقت ژانویه-سپتامبر 2020

DFARS 225.7018 بخش 849 قانون مجوز دفاع ملی (“NDAA”) را برای سال مالی 2020 پیاده سازی می کند. بخش 849 NDAA تانتالوم را به اساسنامه موجود اضافه می کند (10 USC §2533c) که مواد مهمی را که وزارت دفاع نمی تواند تهیه کند (به استثنای چند مورد) از جانب روسیه، چین، ایران، و کره شمالی.

درباره فلزات پیشرفته جهانی (GAM)

یک تولید کننده برجسته تانتالوم بدون درگیری کاملاً مطابق با DFARS 225.7018 و 10 U.S.C. 332533c ، GAM دارای حقوق انحصاری بزرگترین منابع صنعتی سنگ معدن تانتالوم واقع در جهان است استرالیای غربی. GAM در محل خود پودرهای تانتالیوم بدون درگیری و محصولات متالورژی تولید می کند پنسیلوانیا ، ایالات متحده آمریکا، و آیزو ، ژاپن کارخانه های صنایع مختلف از جمله الکترونیک ، هوا فضا ، خودرو ، پزشکی و فرآوری شیمیایی. امکانات پردازش GAM در ژاپن و ایالات متحده آمریکا برای اولین بار در سال 2010 تحت برنامه ممیزی پیشین EICC / GeSI Conflict Free Sourcing Resource (CFSI) “بدون درگیری” اعلام شدند و همچنان مطابق با ابتکار مواد معدنی مسئول (RMI) وضعیت انطباق خود را حفظ می کنند. اطلاعات بیشتر در مورد GAM در سایت www.globalad Advancedmetals.com موجود است

مطلب مرتبط  مدیر عامل شرکت American Elements ، مایکل سیلور ، روز دوشنبه در مورد فناوری سبز و ژئوپلیتیک مواد پیشرفته صحبت خواهد کرد

تماس با رسانه
کورت هابکر
+ 1-610-369-8220
[email protected]

تصاویر مرتبط

logo-logo-jpg.jpg جهانی-پیشرفته-فلزات
Global_Ad Advanced_Metals_logo.jpg

SOURCE فلزات پیشرفته جهانی

پاسخی بگذارید