قدرت ReneSola با تأمین بودجه 12 میلیون دلاری پل آمریکا تأمین می شود

قدرت ReneSola با تأمین بودجه 12 میلیون دلاری پل آمریکا تأمین می شود

STAMFORD ، اتصال، 24 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – ReneSola Ltd (NYSE: SOL) (“ReneSola Power” یا “شرکت”) ، یک پیشرو برجسته پروژه خورشیدی کاملاً یکپارچه امروز اعلام کرد که با تأسیس صندوق انتقال انرژی ایفل برای تأمین مالی ساخت و ساز با موفقیت پل را بست. پروژه های خورشیدی 19 مگاواتی ReneSola Power در لهستان.

این مرکز جدید تزریق را فراهم می کند 10.64 میلیون یورو (12.1 میلیون دلار آمریکا) سرمایه جدید این دومین تأمین مالی است که صندوق انتقال انرژی ایفل به ReneSola Power برای حمایت از توسعه و اجرای پروژه های خود در لهستان و مجارستان.

آقای. یومین لیو، مدیر اجرایی نیروگاه ReneSola اظهار داشت: “ما خوشحالیم که یک بار دیگر با صندوق انتقال انرژی ایفل همکاری کنیم. این مرکز جدید اعتماد به نفس آنها را در توانایی ما برای موفقیت و توسعه پروژه ها در بازارهای مختلف هدف نشان می دهد. با وجود ادامه شرایط کلان اقتصادی مرتبط با COVID-19 ، ما ساخت 19 پروژه خورشیدی 19 مگاواتی در لهستان را آغاز کرده ایم. ما از پیشرفت خود بسیار راضی هستیم و مشتاقانه منتظر هستیم تا از استقرار خورشیدی در سالهای آینده پشتیبانی بیشتری کند. “

مطلب مرتبط  Vivint Solar 300 میلیون دلار از تعهدات جدید حقوق صاحبان سهام را بست

آقای پیر-آنتوان مکشون ، مدیر صندوق انتقال انرژی ایفل ، گفت: “ما بسیار خوشحالیم که همکاری اولیه ما با ReneSola Power را برای کمک به تسریع در رشد در بازار لهستان بنا کرده ایم و به تسریع در انتقال انرژی های تجدید پذیر در سراسر کشور کمک می کنیم. درگیری جدی شرکت ReneSola Power ، همراه با کیفیت فرآیندی که به صورت محلی انجام می شود ، در انتخاب این پروژه ها مهم بود“”

آقای. جوزف كستنرمدیر عامل شرکت ReneSola Power Europe اظهار داشت: “ما پروژه های خورشیدی را با موفقیت توسعه داده ایم لهستان و بیش از 81 مگاوات پروژه در چهار سال گذشته فروخته ایم. لهستان همچنان یک بازار کلیدی برای ReneSola Power است و ما به استراتژی خود متعهد شده ایم تا تجارت خود را بیشتر گسترش دهیم و به یک بازیگر اصلی تبدیل شویم لهستان و سایر بازارهای اروپا. “

مطلب مرتبط  XCMG اولین خودروهای نجات اضطراری و آتش نشانی خود را نشان می دهد.

درباره ReneSola Power

ReneSola Power (NYSE: SOL) پیشرو و توسعه دهنده پروژه جهانی خورشیدی است. این شرکت بر توسعه پروژه انرژی خورشیدی ، مدیریت ساخت و خدمات و تأمین اعتبار پروژه تمرکز دارد. با داشتن تیم های حرفه ای محلی در بیش از 10 کشور در سراسر جهان ، این تجارت در تعدادی از مناطق گسترش یافته است که بازارهای پروژه انرژی خورشیدی به سرعت در حال رشد هستند و به دلیل بهبود وضوح در مورد سیاست های دولت می توانند این رشد را حفظ کنند. استراتژی شرکت دنبال کردن فرصتهای توسعه پروژه با حاشیه بالا در این بازارهای سودآور و رو به رشد است. به طور خاص ، در ایالات متحده و اروپا، که در آن شرکت دارای موقعیت پیشرو در بازار در چندین جغرافیا ، از جمله لهستان، مجارستان، مینه سوتا و نیویورک.

درباره انتقال انرژی ایفل

صندوق انتقال انرژی ایفل S.L.P. یک صندوق 350 میلیون یورویی ویژه برای سرمایه گذاران حرفه ای است. این بودجه برای انعطاف پذیر پل برای پروژه های انرژی تجدید پذیر و بهره وری انرژی در سراسر فراهم می کند اروپا. این صندوق در حال حاضر بیش از 1000 پروژه تأمین مالی کرده است و بیش از 1 گیگاوات ظرفیت انرژی سبز را نشان می دهد. انتقال انرژی ایفل توسط گروه سرمایه گذاری ایفل اداره می شود و توسط بانک سرمایه گذاری اروپا ، آژانس محیط زیست فرانسه (ADEME) و همچنین شرکت های بیمه متقابل و بانک های درجه یک حمایت مالی می شود.

مطلب مرتبط  شرکت Kraton اطلاعات تماس کنفرانس منتشر شده در سه ماهه اول سال 2020 را به روز می کند

درباره گروه سرمایه گذاری ایفل

گروه سرمایه گذاری ایفل یک شرکت مدیریت دارایی و پیشرو در تامین مالی تجارت است. این گروه به نیازهای تأمین اعتبار شرکتهای متوسط ​​و متوسط ​​و متوسط ​​در کل ساختار سرمایه خود می پردازد: اعتبار (اعتبار نقدینگی ، بدهی خصوصی) ، حقوق صاحبان سهام (سهام ذکر شده ، سهام خصوصی ، اوراق قابل تبدیل). گروه سرمایه گذاری ایفل بیش از مدیریت دارد 2 میلیارد یورو برای سرمایه گذاران بزرگ اروپایی و 25000 مشتری خصوصی.

SOURCE ReneSola Ltd.

لینک های مربوطه

http://www.renesolapower.com

پاسخی بگذارید