قرارداد اجرای خدمات ارائه دهنده خدمات Nexant Wins دستیابی به مشارکت و آموزش مشتریان در فرصت های بهره وری انرژی

قرارداد اجرای خدمات ارائه دهنده خدمات Nexant Wins دستیابی به مشارکت و آموزش مشتریان در فرصت های بهره وری انرژی

شیکاگو، 16 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – همانطور که آوریل 2020، Nexant پیمانکار پیاده سازی شبکه “ارائه دهنده خدمات دستیابی انرژی” (OSP) برنامه کارآیی انرژی ComEd برای کمک به مشتریان در اولویت قرار دادن فرصت ها در سراسر ارائه بهره وری انرژی ComEd بر اساس بودجه ، بهره و نیازهای یکپارچه است.

OSP ها مشتریان ComEd را در بخش های مربوطه خود آموزش داده و درگیر می کنند ، مشتریان را با پیشنهادهای مربوط به بهره وری انرژی مرتبط می کنند ، به سؤالات پاسخ می دهند ، با برنامه های پروژه کمک می کنند و از طریق تکمیل پروژه پیگیری می کنند. پایگاه مشتری که توسط OSP ها ارائه می شود شامل بخش های تجاری ، صنعتی ، خصوصی و دولتی است. Nexant عملکرد هر OSP و کل شبکه OSP را بهینه می کند.

مطلب مرتبط  Sabesp - واقعیت ماده

Nexant OSP ها را در طول چرخه دسترسی برای تعیین و اندازه گیری اهداف ، آموزش و ارائه بازخورد مداوم و به حداکثر رساندن نتایج OSP و حفظ آنها مدیریت می کند. ویژگی بارز رویکرد و استراتژی Nexant به اشتراک گذاری متقابل تجربه دسترسی ، بهترین اقدامات ، مطالعات موردی و غیره بین Nexant و OSP است. هدایت تیم مدیریت برنامه ها است تام وروبولسکی و کریس مک کیب، به ترتیب 20 و 10 سال تجربه در زمینه بهره وری انرژی و / یا خدمات مدیریت انرژی دارند.

مطلب مرتبط  گزارش های میگلان میان میانه نتایج مالی سه ماهه اول سال 2020

Nexant در 9 سال گذشته با ارائه پیشنهادهای كسب وكار كوچك و اجرای هفت سال گذشته و ارائه مشاغل كوچك برای سه سال گذشته ، دستیابی و اجرای برنامه های كاملاً راه اندازی ComEd را به عهده داشته است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ارائه دهنده خدمات Outreach ، به وب سایت ComEd مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات Nexant با ما تماس بگیرید [email protected] یا به www.nexant.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  آلفا لاوال 75 میلیون کرون سفارش گاز طبیعی در الجزایر کسب کرد

درباره نزدیك
Nexant ارائه دهنده برتر فناوری راه حل های فعال در صنعت آب و برق و انرژی است که بر روی شبکه هوشمند نسل بعدی ، منابع انرژی توزیع شده و تجربه مشتری دیجیتال متمرکز است. مشتریان Nexant شامل بیش از 200 مشتری خدمات نرم افزاری و نرم افزاری هستند. آنها با بیش از 300 کارشناسی ارشد شیمیایی و نفتی ، موسسات مالی و شرکت های Fortune 500 همکاری می کنند. در www.nexant.com اطلاعات بیشتری کسب کنید.

منبع Nexant

لینک های مربوطه

www.nexant.com

پاسخی بگذارید