قرارداد Westinghouse-Energoatom از تنوع کامل برای تأمین سوخت هسته ای اوکراین خبر می دهد

قرارداد Westinghouse-Energoatom از تنوع کامل برای تأمین سوخت هسته ای اوکراین خبر می دهد

کیویو ، اوکراین، 30 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – امروز شرکت الکتریکی وستینگهاوس قراردادی با شرکت ملی تولید کننده انرژی هسته ای (NNEGC Energoatom) در زمینه سوخت هسته ای VVER-440 برای نیروگاه هسته ای ریون امضا کرد. این توافقنامه گام موفقیت آمیز دیگری را در ادامه همکاری طولانی مدت بین Energoatom و Westinghouse نشان می دهد.

طرفین همچنین نامه ای را برای بررسی بیشتر بومی سازی تولید قطعات مونتاژ سوخت در سال امضا کردند اوکراین. Atomenergomash ، زیرمجموعه ای از Energoatom ، در حال حاضر در حال تکمیل صلاحیت تولید نازل های بالا و پایین VVER-1000 برای سوخت Westinghouse است. رئیس جمهور اوکراین شاهد امضای هر دو سند بود ولدیمیر زلنسکی.

“ما خوشحالیم که Energoatom بار دیگر اطمینان خود را نسبت به عملکرد سوخت هسته ای وستینگهاوس نشان داد. با این توافق مهم ، ما تعهد خود را به اوکراین امنیت انرژی و تمرکز بر بهبود بیشتر تعالی عملیاتی ناوگان هسته ای آن “، گفت رئیس و مدیر عامل وستینگهاوس پاتریک فراگمن. “وستینگهاوس منتظر ادامه حمایت از Energoatom در سایر زمینه های تخصصی به عنوان یک شریک استراتژیک جهانی است.”

مطلب مرتبط  منابع آنترو نتایج اولیه مناقصه و قیمت پیشنهادی مناقصه را برای یادداشت های 2022 و 2023 خود اعلام کرد

سوخت Westinghouse VVER-1000 در حال حاضر در شش راکتور هسته ای در حال کار است اوکراین. این آخرین نسل از مجموعه های سوخت VVER-440 دارای صرفه جویی در مصرف سوخت برتر ، فواصل قابل توجهی سوخت گیری ، عملکرد عالی و قابلیت اطمینان مطابق با استانداردهای ایمنی و کیفیت بالا است. با تأمین سوخت به واحدهای اضافی فراتر از راکتورهای VVER-1000 ، وستینگهاوس بیش از نیمی از راکتورهای اوکراین را تأمین خواهد کرد.

مطلب مرتبط  WeissLaw LLP تحقیق در مورد WPX Energy ، Inc.

مدیر عامل شرکت Energoatom پترو کوتین اظهار داشت: “ما گام دیگری در جهت نیاز مستمر خود برای ادامه عملکرد گیاهان و تنوع بخشیدن به تولید خود بر می داریم. این یک تصمیم مهم نه تنها برای اوکراین، اما برای همه کشورهای قاره اروپا با VVER-440 واحد. “

شرکت الکتریکی وستینگهاوس شرکت پیشگام انرژی هسته ای جهان است و یکی از تأمین کنندگان عمده محصولات و فناوری های نیروگاه هسته ای در سراسر دنیا است. وستینگهاوس اولین راکتور آب تحت فشار تجاری در جهان را در سال 1957 در سال 2007 تأمین کرد حمل و نقل ، پا، ایالات متحده امروز ، فناوری وستینگهاوس پایه تقریباً نیمی از نیروگاه های هسته ای فعال در جهان است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به سایت www.westinghousenuclear.com مراجعه کنید

مطلب مرتبط  گروه ساخت و ساز آلفا امگا برای ارائه سیستم های سقف خورشیدی خلاقانه GAF Energy

مخاطب: توي لا
تلفن: +33 1 69 18 54 29
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE شرکت الکتریکی وستینگهاوس

لینک های مربوطه

http://www.westinghousenuclear.com

پاسخی بگذارید