قرار است خدمه جورجیا پاور برای بازیابی طوفان لورا یاری کنند

قرار است خدمه جورجیا پاور برای بازیابی طوفان لورا یاری کنند

اتلانتا، 26 آگوست 2020 / PRNewswire / – با نزدیک شدن به طوفان لورا در کنار ساحل خلیج فارس ، جورجیا پاور پس از دریافت درخواست کمک از Entergy لوئیزیانا آماده پاسخگویی است. خدمه و تیم های پشتیبانی جورجیا نیرو فردا به این ایالت سفر می کنند. جورجیا پاور همچنان نظارت بر تغییر حال و هوای بصورت شبانه روزی و هماهنگی با دیگر برنامه های کاربردی برای درخواست درخواست کمک از طریق شبکه کمک متقابل است.

با هر درخواست کمک ، شرکت اطمینان می دهد که از پوشش کافی برای پاسخگویی به هرگونه وقفه احتمالی سرویس محلی برخوردار است.

شبکه کمک متقابل متشکل از صدها سرویس از سراسر کشور است. به عنوان بخشی از این مشارکت ، جورجیا پاور قادر به پاسخگویی و ارائه کمک است ، در صورت لزوم تقویت لازم را برای بازیابی سریع برق برای سایر خدمات فراهم می کند. این شرکت همچنین در صورت نیاز به منابع اضافی برای کمک به بازگرداندن نیرو به مشتریان جورجیای نیرو در پی طوفان بزرگ ، قادر است در این شبکه کمک متقابل قرار بگیرد.

مطلب مرتبط  مشاوران انرژی متمركز یك كمك كمك می كنند و برنامه خیرخواهانه را تقویت می كنند

این شرکت در طی چندین طوفان بزرگ که مشتری های جورجیا پاور را از جمله طوفان های مایکل و ایرما تحت تأثیر قرار داده بودند ، از سایر خدمات کمک خواست و دریافت کرد.

آماده سازی همه گیر پاسخ طوفان
تیم های جورجیا نیرو آماده هستند تا در صورت وقوع اقدامات پیشگیرانه از جمله “مسافت ویژه” و سایر اقدامات احتیاطی برای کمک به محافظت از مشتریان و کارمندان از انتشار ویروس ، به وقفه در سرویس هایی که ممکن است به دلیل هوای شدید رخ دهد ، پاسخ دهند.

علاوه بر این ، برنامه های جامع همه گیر این شرکت به اطمینان از آمادگی پرسنل مهم و امکانات لازم برای ادامه تأمین انرژی ایمن و قابل اعتماد مشتریان انتظار و شایسته کمک می کند.

در این زمینه ، روند بازیابی نیرو شامل این مراحل اساسی است:

  • ارزیابی شرایط – خدمه در حال پاسخگویی – یا در توفان های بزرگ ، تیم های ارزیابی خسارت – برای شناسایی نقاط مشکل و منابع مورد نیاز برای رفع آنها تلاش می کنند ، که می تواند شامل ورود به املاک مشتریان شود. خدمه از مسافت های مناسب استفاده می کنند و از مشتریان خواسته می شود کودکان و حیوانات خانگی خود را در خانه نگه دارند و مسافت ایمن را نیز از اعضای خدمه حفظ کنند.
  • تعمیراتخدمه جورجیا پاور روی تعمیراتی تمرکز دارند که برق را در کمترین زمان به بیشترین تعداد مشتری باز می گرداند.
مطلب مرتبط  DuPont پیشنهاد تبادل تقسیم برای تجارت و علوم زیستی خود را آغاز کرد و تاریخ ثبت اسپین آف تمیز پیش بینی شده در ارتباط با معامله IFF را اعلام کرد

راه هایی که می توانید در هنگام کار در این زمینه به حفظ امنیت کارگران کمک کنید:

  • اگر خدمه ابزار را می بینید ، لطفاً حداقل شش فوت عقب بمانید – اگر کار می کنند ، خیلی بیشتر.
  • لطفاً ، هیچ کوکی یا معالجه ای برای کارگران در این مدت ندارید. به کارگرانی که می بینید ، موج بزنید یا انگشت شست کنید. آنها قدردانی شما را در هنگام کار برای روشن کردن چراغ درک خواهند کرد.
  • کامیون یا تجهیزات را لمس نکنید. ارائه دهندگان برقی برای حفظ امنیت کارگران تحت شرایط اصلاح شده فعالیت می کنند ، که شامل تمیز کردن اضافی و بهداشتی ابزارها و تجهیزات نیز می باشد.
مطلب مرتبط  AEP گزارش مسئولیت پذیری سازمانی 2020 را منتشر کرد

درباره جورجیا پاور
جورجیا پاور بزرگترین شرکت تابعه برقی شرکت جنوبی (NYSE: SO) ، شرکت برتر انرژی در آمریکا است. ارزش ، قابلیت اطمینان ، خدمات به مشتری و مباشرت ، سنگ بنای قول شرکت به 2.6 میلیون مشتری در هر چهار مورد است. جورجیا 159 شهرستان تعهد به ارائه انرژی پاک ، ایمن ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه با نرخ های پایین تر از میانگین ملی ، جورجیا پاور ترکیبی از نسل جدید و نوآورانه را شامل می شود که شامل هسته های هسته ای ، ذغال سنگ و گاز طبیعی و همچنین انرژی های تجدید پذیر مانند خورشیدی ، برق و باد است. جورجیا پاور هر روز بر ارائه خدمات در سطح جهانی به مشتریان خود متمرکز است و شرکت بطور مداوم توسط J.D. Power و Associates به عنوان یک رهبر صنعت در رضایت مشتری شناخته می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.GeorgiaPower.com مراجعه کرده و با شرکت در فیس بوک (Facebook.com/GeorgiaPower) ، توییتر (Twitter.com/GeorgiaPower) و اینستاگرام (Instagram.com/ga_power).

منبع انرژی جورجیا

لینک های مربوطه

www.GeorgiaPower.com

پاسخی بگذارید