لنکستر ، کالیفرنیا ، به اولین شهر هیدروژنی در ایالات متحده تبدیل می شود

لنکستر ، کالیفرنیا ، به اولین شهر هیدروژنی در ایالات متحده تبدیل می شود

آر رکس پاریس، شهردار لنکستر، در 6 نوامبر میزبان مقامات دولت ژاپن برای بحث در مورد دوقلو شدن بود لنکستر، شهری در شمال آن لس آنجلس، با یک شهر “هوشمند” در ژاپن که همچنین به ادغام هیدروژن در شبکه برق ، توزیع ، ذخیره سازی و استفاده از سوخت اختصاص داده شده است.

شهردار پاریس در جلسات قبلی شورای شهر قول انتقال به هیدروژن را داده و سایر شهرهای جهان را برای انتخاب هیدروژن نیز به چالش کشیده است. لنکستر با ارائه اولین توانایی ارائه راه حلهای انرژی تجدیدپذیر ، خود را به اثبات رسانده است ، بنابراین توانایی خود را در اجرای ابتکارات در زمینه انرژی نشان می دهد. آقای پاریس متقاعد شده است که ژاپن می تواند اولین ایستگاه در مسیر شهرهای جهان برای استفاده از هیدروژن باشد.

شهردار پاریس دیدگاه هیدروژن را به عنوان راهی جدید برای کربن زدایی بیشتر در شهر ایجاد کرد ، مأموریتی که بیش از ده سال پیش انجام داد. این شرکتها را به سمت خود جلب کرده است که در حال حاضر پروژه های ابتکاری در زمینه هیدروژن ایجاد کرده اند و با شرکت های بزرگی مانند Hitachi Zosen Inova در حال توسعه هستند. شهردار سپس طرحی جامع برای دستیابی به اهداف هیدروژنی این شهر تهیه کرد و آن را به طور علنی در جلسات شورای شهر برای مشارکت ساکنان محلی و آموزش مردم در مورد مزایای هیدروژن اعلام کرد. هیدروژن برای لنکستر. اخیراً ، شرکتهای بیشتری و شهرهای دیگر شاهد موفقیت در این زمینه بوده اند لنکستر و می خواهند با دنبال کردن نقشه شهر به جنبش بپیوندند.

هیدروژن فواید زیادی دارد ، از جمله بهبود کیفیت هوا ، تأمین منبع ایمن و مطمئن انرژی ، کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و ایجاد مشاغل بسیار ماهر. واجد شرایط هیدروژن در محیط ما فراوان است. می تواند از منابع مختلف داخلی با پتانسیل انتشار گازهای گلخانه ای نزدیک به صفر تولید شود. ایده هیدروژن به عنوان سوخت جایگزین از توانایی آن در تأمین انرژی سلولهای سوختی با تولید در منزل ، زمان سوخت گیری سریع و بازده بالا ناشی می شود. حدود نیمی از جمعیت آمریکا در مناطقی زندگی می کنند که سطح آلودگی هوا به اندازه کافی بالا است تا بر سلامت عمومی و محیط زیست تأثیر منفی بگذارد.

مطلب مرتبط  A Year Record - نکات برجسته از گزارش سالانه SANY در سال 2019

شهردار پاریس به هیئت ژاپن گفت: “هیدروژن آینده است ، این استراتژی کربن سازی آینده است و ما با سایر شهرها در ردیف لنکستر تلاش خواهیم کرد.” شامل آقای ایمای سرکنسول سرکنسولگری ژاپن و آقای ساکی مدیر اجرایی سازمان تجارت خارجی ژاپن بود. “لنکستر اولین شهر هیدروژنی در آمریکا است. ” لنکستر شروع به ایجاد روابط از نوع دوقلو سازی با شهرهای دیگر می کند که به دنبال تقلید از استراتژی هستند لنکستر، با به اشتراک گذاری نقشه راه شهردار پاریس سایر شهرهای ردیف 2 را کاندیداهای عالی می داند. “نیازی به هیدروژن محدود به مشهورترین شهرهای بزرگ جهان نیست. در واقع ، شهرهایی که اندازه ما می تواند انجام دهد وجود دارد که شهرهای بزرگ نمی توانند. برنامه های فعلی شامل ساخت ایستگاه های سوخت گیری هیدروژن برای وسایل نقلیه سبک و سنگین است. ما از اهداف کاهش GHG دولت پشتیبانی می کنیم و هیدروژن راهی عالی برای سریعتر رسیدن به آنجا است. لازم به ذکر است که ، در یک کمک مالی اخیر از ایالت کالیفرنیا ، بخش عمده ای از کمک 100 میلیون دلاری به مراکز بزرگ جمعیت شهری اختصاص یافت. لنکستر دلسرد نمی شود.

پس از توسعه یک ظرفیت تولید عظیم انرژی خورشیدی ، شورای شهر لنکستر فهمید که این شهر قدرت تأثیر زیادی بر وضعیت موجود انرژی دارد. بسیاری از تغییرات در سطح ایالت یا فدرال اتفاق نمی افتد. لنکستر شرکت تأسیسات خود را به نام Lancaster Choice Energy ایجاد کرد و انرژی سبز تولید شده محلی را با قیمت پایین تر و درآمدزایی برای شهر فراهم کرد. لنکستر در ادامه تبدیل به اولین شهری شد که به مصرف صفر خالص روی آورد و انرژی پاک بیشتری نسبت به آن تولید کرد. لنکستر همچنین اولین شهری بود که نیاز به همه خانه های جدید خورشیدی داشت و با همکاری شرکای جامعه توانست اولین ناوگان اتوبوس برقی را در مقیاس بزرگ بسازد.

مطلب مرتبط  پتیت خط جدیدی از چسب ها و مهر و موم های ساخته شده برای سختگیران صنایع دریایی را راه اندازی می کند. با AnchorTech ملاقات کنید!

شهردار در مورد تغییر استراتژی توضیح داد: “در این مسیر ، ما فهمیدیم که الکترون لزوما بهترین راه برای ذخیره انرژی نیست.” “هیدروژن می تواند به راحتی و برای مدت طولانی حتی در شبکه گاز موجود ذخیره شود. این منبع عالی برای ایجاد تعادل در شبکه با مقدار زیادی از منابع تجدیدپذیر متناوب است که فقط هنگام تابش خورشید و وزش باد کار می کنند. ”

در حال حاضر ، SGH2 یک مرکز تولید هیدروژن سبز به ارمغان می آورد لنکستر. این کارخانه ضایعات کاغذ مخلوط بازیافتی را گاز تولید کرده و هیدروژن سبز تولید می کند که انتشار کربن را دو تا سه برابر بیشتر از هیدروژن سبز تولید شده توسط الکترولیز و انرژی های تجدید پذیر کاهش می دهد و پنج تا هفت برابر کمتر است. گران. توسعه یافته توسط دکتر سالوادور کاماچو، دانشمند ناسا و دکتر رابرت تی، بیوفیزیک و دکتر ، مدیر عامل شرکت SGH2 ، شهر لنکستر میزبان و تحت مالکیت تأسیسات تولید هیدروژن سبز خواهد بود: “در حال حاضر جهان به خبرهای خوبی نیاز دارد و ما آن را داریم. هیدروژن سبز ، مقرون به صرفه ، تولید انبوه و قابل اطمینان حلقه گمشده کربن زدایی در جهان است. ”

پروژه های دیگر در لنکستر شامل یک کارخانه گازرسانی و کارخانه هضم بی هوازی هیتاچی زوزن اینوا 100 میلیون دلاری است که از زباله های آلی گاز طبیعی تجدید پذیر (RNG) برای تبدیل به هیدروژن تمیز تولید می کند.

وی گفت: “HZI می بیند که هیدروژن به بخشی مهم از زیرساخت های انرژی ، ابتدا در کالیفرنیا و سپس در سراسر ایالات متحده تبدیل می شود.” لکس هسلین، توسعه دهنده ارشد پروژه شرکت انرژی Hitachi Zosen Inova. “در سطح ایالت ، کالیفرنیا هیدروژن را در آغوش گرفته و مورد توجه کل کشور قرار گرفته است. امروز ، مقاله ای از نیویورک تایمز به حرکت اخیر کالیفرنیا در انتقال به انرژی هیدروژن و پتانسیل های آن اشاره کرد. لنکستر مصمم است که بیش از آنچه در سطح محلی انتظار می رود انجام دهد. “

مطلب مرتبط  EPA پروژه جایگزینی مخزن آب Levine را با مخازن آب تصویب کرد

هیدروژن در حالی که دولت ها متعهد به تولید انرژی پاک می شوند در حال جلب توجه است. لنکستر متعهد به ارتقا hyd هیدروژن ، جذب سرمایه گذاران ، ایجاد امکانات پیشرفته و حمایت از مشاغل جدید با اعطای مجوزهای پیشرفته ، خرید عمومی ، پشتیبانی از زیرساخت ها ، ساخت ناوگان از وسایل نقلیه و آموزش مصرف کنندگان. “هیدروژن آینده است و ما از شهرهای دیگر دعوت می کنیم تا به عنوان راهی برای مبارزه با تغییرات آب و هوا در مسیر کربن زدایی با ما همراه شوند. دیدگاه شهردار پاریس و تعهد سطح بالا ، و همچنین تهیه یک برنامه جامع برای دستیابی به انتقال به هیدروژن ، منجر به تصویب و خرید شورای شهر و مردم شد ، که امکان جذب سرمایه گذاری در زمینه هیدروژن را فراهم کرد. اکنون تمرکز بر گسترش دامنه شامل آموزش ، تحقیق و توسعه و همچنین همکاری بین المللی هدفمند با شهرهای همفکر است.

برای سایر شهرهای علاقه مند به هیدروژن به عنوان یک مسیر کربن زدایی عمیق ، شهردار پاریس مسیر زیر را پیشنهاد می کند:

  • یک مدافع کارآمد انتخاب کنید تا هیدروژن را هدایت کند و یک تیم تشکیل دهد.
  • بازبینی بار و گاز و برق شهر را انجام دهید و دارایی های انرژی تجدیدپذیر را مشخص کنید.
  • یک برنامه جامع استفاده از هیدروژن برای شهر تهیه کنید.
  • طرح را به طور گسترده در میان بگذارید ، اجماع ایجاد کنید و روند شورای شهر خود را طی کنید.
  • همکاری نزدیک با شهر و سایر منابع توسعه اقتصادی برای جذب سرمایه گذاری از شرکت های بخش هیدروژن.
  • با شهرهای دیگر تماس بگیرید ، مانند لنکستر، که این فرایند را برای یادگیری در مورد بهترین روشها و چگونگی اجرای استراتژی هیدروژن در سطح شهر طی کرده است.

شهردار پاریس گفت: “ما همه شهرهای بزرگ و کوچک را به چالش تبدیل شدن به شهری با انرژی هیدروژن دعوت می کنیم و در مسیر آینده برای انرژی پاک به ما ملحق می شویم.” “ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم. “

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1332435/COL_20201111_01.jpg

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1332434/COL_20201111_02.jpg

SOURCE شهر لنکستر

پاسخی بگذارید