لنکستر ، کالیفرنیا اولین شهر هیدروژنی در ایالات متحده می شود

لنکستر ، کالیفرنیا اولین شهر هیدروژنی در ایالات متحده می شود

شهردار پاریس در جلسات قبلی شورای شهر متعهد به انتقال هیدروژن بوده و سایر شهرهای جهان را به انتخاب هیدروژن نیز به چالش کشیده است. لنکستر سابقه اثبات شده بودن اولین در راه حل های انرژی تجدیدپذیر ، نشان دادن توانایی اجرا در ابتکارات انرژی دارد. او اطمینان دارد که ژاپن ممکن است اولین توقف در مسیری برای شهرهای جهان باشد که به هیدروژن استفاده می کنند.

شهردار پاریس چشم انداز هیدروژن را به عنوان راهی جدید برای کربن زدایی بیشتر در شهر ایجاد کرد – مأموریتی که بیش از یک دهه پیش انجام داد. او شرکت هایی را جذب کرد که قبلاً پروژه های نوآورانه هیدروژنی ساخته اند و با شرکت های بزرگی مانند Hitachi Zosen Inova در حال توسعه هستند. شهردار سپس یک برنامه جامع برای شهر برای دستیابی به اهداف هیدروژنی خود تهیه کرد و آن را به طور علنی در جلسات شورای شهر برای مشارکت ساکنان محلی و آموزش مردم در مورد مزایای هیدروژن به لنکستر. اخیراً شرکتهای بیشتری و سایر شهرها شاهد این موارد هستند لنکستر موفقیت را دنبال کنید و می خواهید با دنبال کردن برنامه شهر به جنبش بپیوندید.

هیدروژن دارای مزایای گسترده ای از جمله بهبود کیفیت هوا ، تأمین منبع انرژی مطمئن و قابل اعتماد ، کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و ایجاد مشاغل بسیار ماهر است. هیدروژن در محیط ما فراوان است. هیدروژن را می توان از منابع گوناگون داخلی با پتانسیل انتشار تقریباً صفر گازهای گلخانه ای تولید کرد. هیدروژن به عنوان سوخت جایگزین از توانایی آن در تأمین انرژی سلولهای سوختی با تولید داخل ، زمان سوخت رسانی سریع و بازده بالا ناشی می شود. حدود نیمی از جمعیت ایالات متحده در مناطقی زندگی می کنند که میزان آلودگی هوا به اندازه کافی بالا است تا بر سلامت عمومی و محیط زیست تأثیر منفی بگذارد.

هیدروژن آینده است ، این استراتژی کربن سازی آینده است و ما تلاش را با سایر شهرهای بعدی دنبال خواهیم کرد لنکستر قدمها ، “شهردار پاریس به هیئت از ژاپن، که شامل آقای ایمایی ، سرکنسول سرکنسولگری کشور بود ژاپن و آقای ساکی ، مدیر اجرایی سازمان تجارت خارجی ژاپن. “لنکستر اولین شهر هیدروژنی آمریکا است. ” لنکستر در حال شروع روابط نوع خواهر-شهر با شهرهای دیگر است که به دنبال تقلید هستند لنکستر استراتژی ، به اشتراک گذاری نقشه راه شهردار پاریس سایر شهرهای ردیف 2 را به عنوان نامزدهای عالی تصور می کند. “لازم نیست انتقال به هیدروژن به مشهورترین شهرهای بزرگ جهان محدود شود. در واقع ، شهرهایی که اندازه ما هستند می توانند مواردی را انجام دهند که نمی توانند. برنامه های فعلی شامل ساخت ایستگاه های سوخت هیدروژن برای کارهای سبک و سنگین است. ما از اهداف دولت برای کاهش گازهای گلخانه ای حمایت می کنیم و هیدروژن راهی عالی برای سریعتر رسیدن به آنجاست. ” لازم به ذکر است ، در یک کمک مالی اخیر از طرف ایالت کالیفرنیا، بیشتر 100 میلیون دلار کمک هزینه به مراکز بزرگ و بزرگ جمعیت شهری اختصاص یافت. لنکستر بازدارنده نیست

مطلب مرتبط  WeissLaw LLP تحقیق در مورد WPX Energy ، Inc.

پس از توسعه یک ظرفیت تولید عظیم خورشیدی ، شورای شهر لنکستر دریافت که شهر قدرت تأثیر چشمگیری بر وضعیت موجود انرژی دارد. بسیاری از تغییرات در سطح ایالت یا فدرال اتفاق نمی افتد. لنکستر شرکت تأسیسات خود را به نام Lancaster Choice Energy تشکیل داد و به ساکنان این منطقه انرژی سبز تولید شده با قیمت پایین تر و درآمدزایی برای شهر ارائه داد. لنکستر در ادامه تبدیل به اولین شهر صفر خالص شد و انرژی پاک بیشتری نسبت به مصرف تولید کرد. لنکستر همچنین اولین شهری بود که نیاز به همه خانه های جدید خورشیدی داشت و با همکاری شرکای جامعه توانستند اولین ناوگان اتوبوس تمام برقی را در مقیاس بزرگ بسازند.

شهردار درباره تغییر استراتژی توضیح داد: “در این مسیر ، ما فهمیدیم که الکترون لزوما بهترین وسیله برای ذخیره انرژی نیست.” “هیدروژن می تواند به راحتی و برای مدت زمان طولانی حتی در شبکه گاز موجود ذخیره شود. این منبع ایده آل برای ایجاد تعادل در شبکه با مقدار زیادی از منابع تجدید پذیر متناوب است که فقط در هنگام تابش خورشید و وزش باد کار می کنند.”

مطلب مرتبط  Sabesp - واقعیت ماده

در حال حاضر ، SGH2 در حال ایجاد یک مرکز تولید هیدروژن سبز است لنکستر. این نیروگاه ضایعات کاغذ مخلوط بازیافتی را گاز زد تا هیدروژن سبز تولید کند که انتشار کربن را دو تا سه برابر هیدروژن سبز تولید شده با استفاده از الکترولیز و انرژی تجدیدپذیر کاهش می دهد و پنج تا هفت برابر ارزان تر است. توسعه یافته توسط دانشمند ناسا دکتر سالوادور کاماچو و مدیر عامل SGH2 دکتر رابرت تی، یک بیوفیزیک ، و پزشک ، شهر لنکستر میزبان و مالک مشترک تأسیسات تولید هیدروژن سبز خواهد بود. “دکتر در حال حاضر به اخبار خوبی احتیاج دارد و ما هم آن را داریم. هیدروژن سبز مقرون به صرفه ، تولید انبوه و قابل اعتماد حلقه مفقوده مورد نیاز برای کربن زدایی جهان است.” انجام دادن.

پروژه های دیگر در لنکستر شامل یک کارخانه گازرسانی و هیتاچی زوزن اینوا است 100 میلیون دلار گیاه هضم بی هوازی که گاز طبیعی تجدید پذیر (RNG) را از زباله های آلی برای تبدیل به هیدروژن تمیز تولید می کند.

“HZI می بیند که هیدروژن در ابتدا بخش مهمی از زیرساخت های انرژی است کالیفرنیا، سپس در سراسر ایالات متحده ، “گفت لکس هسلین، توسعه دهنده ارشد پروژه برای شرکت انرژی Hitachi Zosen Inova. “در سطح ایالت ، کالیفرنیا در آغوش هیدروژن و جلب توجه در سراسر کشور است. امروز ، مقاله ای در نیویورک تایمز اشاره شده کالیفرنیا حرکت اخیر در انتقال انرژی هیدروژن و پتانسیل های آن لنکستر مصمم است که بیش از حد انتظار در سطح محلی انجام دهد. “

هیدروژن در حالی که دولت ها متعهد به انرژی پاک هستند ، در سراسر جهان مورد توجه قرار گرفته است. لنکستر متعهد به هیدروژن ، جذب سرمایه گذاران ، ایجاد امکانات پیشرفته و پشتیبانی از شرکت های جدید دارای مجوز پیشرفته ، خریدهای شهری ، پشتیبانی زیرساخت ها ، ساخت ناوگان و آموزش مصرف کنندگان است. “هیدروژن آینده است و ما از شهرهای دیگر دعوت می کنیم تا به عنوان راهی برای مقابله با تغییرات آب و هوایی به ما در مسیر کربن زدایی بپیوندند.” چشم انداز و تعهد سطح بالا توسط شهردار پاریس همراه با تدوین یک برنامه جامع برای دستیابی به انتقال به هیدروژن منجر به تصویب و خرید از شورای شهر و مردم منجر به موفقیت در جذب سرمایه گذاری هیدروژن شده است. اکنون تمرکز بر گسترش حوزه های ارتباطی شامل آموزش ، تحقیق و توسعه و همکاری بین المللی هدفمند با شهرهای همفکر است.

مطلب مرتبط  الماس استان کوه نتایج مجمع عمومی و سالانه سهامداران را اعلام می کند

برای سایر شهرهای علاقه مند به دنبال هیدروژن به عنوان راهی برای کربن زدایی عمیق ، شهردار پاریس مسیر زیر را پیشنهاد می کند:

  • یک مدافع موثر انتخاب کنید تا هیدروژن را هدایت کند و یک تیم بسازد.
  • بازبینی بار گاز و برق شهر را انجام دهید و دارایی های انرژی تجدیدپذیر را مشخص کنید.
  • یک طرح جامع جذب هیدروژن برای شهر تهیه کنید.
  • طرح را به طور گسترده در میان بگذارید ، اجماع را ایجاد کنید و روند شورای شهر خود را طی کنید.
  • همکاری نزدیک با شهر و سایر منابع توسعه اقتصادی برای جذب سرمایه گذاری شرکت هیدروژن.
  • مانند شهرهای دیگر تماس بگیرید لنکستر که این فرایند را برای یادگیری بهترین روش ها و نحوه اجرای یک استراتژی هیدروژن در سطح شهر طی کرده اند.

شهردار پاریس گفت: “ما از همه شهرهای کوچک و بزرگ دعوت می کنیم که چالش ما برای تبدیل شدن به شهری با انرژی هیدروژن را بپذیرند و در مسیر آینده برای انرژی پاک به ما بپیوندند.” “ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم.”

منبع شهر لنکستر

پاسخی بگذارید