لنکستر ، کالیفرنیا به اولین شهر هیدروژنی در ایالات متحده تبدیل می شود

لنکستر ، کالیفرنیا به اولین شهر هیدروژنی در ایالات متحده تبدیل می شود

شهردار لنکستر، ر رکس پاریس، مقامات ژاپنی را در 6 نوامبر پذیرفت تا در مورد دوقلو سازی بین لنکستر، شهری در شمال لس آنجلس، و یک شهر “هوشمند” در ژاپن، که به همان اندازه متعهد به ادغام هیدروژن در شبکه برق خود و توزیع ، ذخیره و استفاده از آن هستند.

شهردار پاریس در جلسات قبلی شورای شهر متعهد به انتقال انرژی به نفع هیدروژن شده و از سایر شهرهای جهان خواسته است که هیدروژن را نیز به کار گیرند. لنکستر در راه حل های انرژی تجدیدپذیر پیشگام بوده و توانایی خود را در اجرای ابتکارات انرژی نشان داده است. شهردار فکر می کند که شهرهای ژاپن می توانند اولین شهرهای جهان باشند که به هیدروژن تبدیل می شوند.

شهردار پاریس استفاده از هیدروژن را به عنوان یک روش جدید برای کربن زدایی بیشتر در شهر می داند – مأموریتی که بیش از یک دهه پیش انجام داده است. او به شرکت هایی که قبلاً پروژه های نوآورانه هیدروژنی ساخته بودند و با شرکت های بزرگی مانند هیتاچی زوزن اینوا ارتباط برقرار کرد ، ارتباط برقرار کرد. شهردار سپس یک برنامه جامع برای شهر برای دستیابی به اهداف استفاده از هیدروژن خود تهیه کرد و این طرح را در جلسات شورای شهر برای مشارکت ساکنان محلی و مردم در مورد مزایای هیدروژن برای آنها منتشر کرد لنکستر روشنگری کردن. در حال حاضر شرکت ها و شهرهای دیگر از موفقیت برخوردار هستند لنکستر شناخته شده و می خواهند به جنبش بپیوندند و برنامه شهر را دنبال کنند.

هیدروژن دارای مزایای گسترده ای است: کیفیت هوا را بهبود می بخشد ، منبع انرژی مطمئن و قابل اطمینان را فراهم می کند ، انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش می دهد و مشاغل بسیار واجد شرایطی ایجاد می کند. هیدروژن در محیط ما فراوان است. این ماده از منابع بومی متنوعی ساخته می شود و تقریباً هیچگونه انتشار گازهای گلخانه ای ایجاد نمی کند. هیدروژن یک سوخت جایگزین ایده آل است زیرا سوخت را می توان در محل تولید کرد ، سوخت گیری سریع و بسیار کارآمد است. حدود نیمی از جمعیت ایالات متحده در مناطقی زندگی می کنند که آلودگی هوا به حدی زیاد است که بر سلامت عمومی و محیط زیست تأثیر می گذارد.

مطلب مرتبط  شانگهای برقی در رتبه 48 و با ارزش ترین مارک چین قرار دارد

“آینده متعلق به هیدروژن است ، این استراتژی کربن سازی آینده است و ما ابتکار عمل را رهبری می کنیم. سایر شهرها متعاقباً ردپای این کشور را دنبال خواهند کرد لنکستر گام “، شهردار پاریس به هیئت توضیح داد ژاپنمتشکل از سرکنسول سرکنسولگری ژاپن ، آقای ایمائی ، و مدیر اجرایی سازمان تجارت خارجی ژاپن ، آقای ساکی. “لنکستر اولین شهر هیدروژنی آمریکا است.” لنکستر اکنون به دنبال همزادپردازی شهر با شهرهای دیگر است که از استراتژی پیروی می کنند لنکستر می خواهند یک برنامه مشترک را تقلید و دنبال کنند. شهردار پاریس همچنین سایر شهرهای ردیف 2 را به عنوان مدعیان عالی می داند. “لازم نیست انتقال به هیدروژن برای مشهورترین شهرهای جهان اختصاص یابد. در واقع ، شهرهای اندازه ما می توانند برخی کارها را انجام دهند که شهرهای بزرگ نمی توانند. برنامه های فعلی شامل ساخت ایستگاه های پر کننده هیدروژن برای وسایل نقلیه تجاری سبک و سنگین است. ما از اهداف ایالت خود برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای حمایت می کنیم و هیدروژن راهی م effectiveثر برای سریعتر رسیدن به آنجاست. “لازم به ذکر است که اعطای 100 میلیون دلار ایالت کالیفرنیا اخیراً بیشتر برای کلانشهرهای بزرگتر بود. لنکستر با این کار نمی شود

پس از ایجاد ظرفیت های عظیم تولید انرژی خورشیدی ، شورای شهر متوجه شد لنکسترکه این شهر قادر است به طور چشمگیری بر آینده انرژی خود تأثیر بگذارد. بسیاری از تغییرات در سطح ایالت یا فدرال امکان پذیر نیست. شهر لنکستر شرکت برق خود را به نام Lancaster Choice Energy تأسیس کرد و به ساکنان محلی انرژی سبز را با قیمت پایین تر تولید می کرد و از این طریق برای شهر درآمدزایی می کرد. لنکستر اولین شهری شد که هدف انتشار صفر را برآورده می کند و انرژی پاک بیشتری را نسبت به مصرف خود تولید می کند. لنکستر همچنین اولین شهری بود که نیاز به ادغام انرژی خورشیدی در تمام خانه های جدید داشت و همراه با شرکای محلی موفق به ساخت اولین ناوگان بزرگ و کاملاً برقی اتوبوس ها شد.

مطلب مرتبط  انتظار می رود صنعت خورشیدی چین با توجه به بی طرفی آب و هوایی که در تلاش است ، سریعتر رشد کند

شهردار برای توجیه تغییر در استراتژی توضیح داد: “ما فهمیدیم که الکترونها لزوما بهترین ذخیره انرژی نیستند.” هیدروژن را می توان خیلی راحت و برای مدت طولانی حتی در شبکه گاز موجود ذخیره کرد. این منبع عالی است برای برقراری تعادل شبکه با مقدار زیادی از منابع تجدید پذیر متناوب که فقط در هنگام تابش خورشید و وزش باد کار می کنند. ”

SGH2 در حال حاضر در حال ساخت کارخانه ای برای تولید هیدروژن سبز در است لنکستر. این تاسیسات ضایعات کاغذ مخلوط بازیافتی را گاز تولید می کند تا هیدروژن سبز تولید کند که باعث کاهش انتشار کربن دو تا سه برابر بیشتر از هیدروژن سبز می شود که با استفاده از الکترولیز و انرژی های تجدید پذیر تولید می شود و پنج تا هفت برابر ارزان تر است. این مرکز توسط دانشمند ناسا دکتر طراحی شده است. سالوادور کاماچو و مدیر عامل SGH2 دکتر رابرت تی، یک بیوفیزیک و دکتر. شهر لنکستر مشترکاً مالک تأسیسات تولید هیدروژن سبز است: «اکنون جهان به اخبار خوبی احتیاج دارد و ما آن را داریم. هیدروژن سبز مقرون به صرفه ، تولید انبوه و قابل اطمینان حلقه گمشده مورد نیاز برای کربن زدایی در جهان است. ”

پروژه های بیشتر در لنکستر شامل دستگاه تصفیه گاز و کارخانه هضم بی هوازی 100 میلیون دلاری هیتاچی زوزن اینوا است که از زباله های آلی گاز طبیعی تجدید پذیر (RNG) برای تبدیل به هیدروژن تمیز تولید می کند.

“برای HZI ، هیدروژن قسمت مهمی از زیرساخت های انرژی است ، ابتدا در کالیفرنیا و سپس در سراسر ایالات متحده“گفت لکس هسلین، توسعه دهنده ارشد پروژه هیتاچی Zosen Inova. “کالیفرنیا از هیدروژن در سطح ایالت استفاده می کند و با آن توجه ملی را به خود جلب می کند. امروز در مقاله ای نیویورک تایمز حرکت اخیر کالیفرنیا در انتقال به هیدروژن به عنوان سوخت و پتانسیل آن را ذکر کرد. لنکستر مصمم است که در سطح محلی بیشتر از آنچه انتظار می رود انجام دهد. “

هیدروژن در حالی که دولت ها به طور فزاینده ای به انرژی پاک متعهد می شوند ، در سراسر جهان اهمیت پیدا کرده است. لنکستر به هیدروژن متعهد است ، سرمایه گذاران را جذب می کند ، تجهیزات پیشرفته ای را ایجاد می کند و از طریق خرید شهر ، اقدامات پشتیبانی با زیرساخت ها ، ناوگان وسایل نقلیه و آموزش پزشکان ، از شرکت های جدید با مراحل صدور مجوز پیشرفته حمایت می کند. “هیدروژن آینده است و ما از شهرهای دیگر می خواهیم که به ما بپیوندند و برای دستیابی به کربن زدایی و مقابله با تغییرات آب و هوایی با هم همکاری کنند.” دیدگاه شهردار پاریس و تعهد قابل توجه و تدوین یک برنامه جامع برای انتقال به هیدروژن منجر به این شده است که شورای شهر و عموم مردم در پشت سر وی ایستاده و برای جذب موفقیت آمیز سرمایه گذاری هیدروژن تلاش کنند ، اکنون با تمرکز بر گسترش وظیفه شامل آموزش ، تحقیق و توسعه و اهداف بین المللی هدفمند کار با شهرهای همفکر.

مطلب مرتبط  برای چهارمین بار پیاپی ، GCLSI دریافت رتبه برتر عملکرد در امتیاز قابلیت اطمینان PV ماژول PVEL 2020

شهردار پاریس برای شهرهای علاقه مند به دستیابی به کربن زدایی قابل توجه از طریق هیدروژن ، استراتژی زیر را پیشنهاد می کند:

  • یک مدافع مناسب برای هدایت تلاش هیدروژن انتخاب کنید و یک تیم تشکیل دهید.
  • با شناسایی کلیه منابع انرژی تجدیدپذیر ، یک بررسی گاز و برق در شهر انجام دهید.
  • یک برنامه جامع برای چگونگی حرکت شهر به سمت هیدروژن ایجاد کنید.
  • این طرح را به عموم مردم ابلاغ کنید ، آن را توسعه دهید شما اتفاق نظر داریدو آن را به تصویب شورای شهر خود برسانید.
  • همکاری نزدیک با مقامات شهری و سایر منابع توسعه اقتصادی برای جذب سرمایه گذاری از شرکت های هیدروژنی.
  • بچرخ به شهرهای دیگر نگاه کنید مانند لنکسترکه این فرایند را برای یادگیری بهترین روش ها و چگونگی اجرای یک استراتژی هیدروژن در سطح شهر طی کرده است.

شهردار پاریس گفت: “ما از همه شهرهای کوچک و بزرگ دعوت می کنیم تا چالش خود را برای تبدیل شدن به شهری با انرژی هیدروژن در نظر بگیرند و در مسیر آینده برای انرژی پاک به ما بپیوندند.” ما خوشحالیم که کمک می کنیم “

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1332435/COL_20201111_01.jpg

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1332434/COL_20201111_02.jpg

SOURCE شهر لنکستر

پاسخی بگذارید