لوموس جایزه پروانه کارشناسی ارشد را در عمان اعلام کرد

لوموس جایزه پروانه کارشناسی ارشد را در عمان اعلام کرد

هوستون، 22 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Lummus Technology امروز اعلام کرد که قراردادی برای صدور مجوز فناوری ، بسته طراحی فرآیند ، خدمات آموزشی و مشاوره ای ، و تهیه کاتالیزور و تجهیزات اختصاصی توسط پالایشگاه Duqm و شرکت صنایع پتروشیمی LLC (DRPIC) ، یک سرمایه گذاری مشترک ، اعطا شده است. بین OQ SAOC (OQ) و Kuwait Petroleum Europe BV

وی گفت: “مشتریان ما از مجموعه فناوری جامع ما بهره مند می شوند ، زیرا ما چندین فناوری را برای یك پروژه در اختیار آنها قرار می دهیم ، این فن آوری ها ، تجهیزات اختصاصی ، كاتالیزور و خدمات را با هم تركیب و تلفیق می كنیم. لئون دو بروین، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی فناوری لوموس. “این به مشتریان ما کمک می کند تا سرمایه و هزینه های عملیاتی خود را کاهش دهند و به آنها اطمینان می دهد که با یک تیم پروژه هم تراز کار می کنند که رابط ها را به حداقل می رساند.”

مطلب مرتبط  Aggreko سیستم ذخیره انرژی FlexGen را برای تأمین انرژی حفاری سیبری انتخاب می کند

این قرارداد برای مجتمع پتروشیمی جدید برنامه ریزی شده در است عمان دارای چندین واحد ، از جمله بزرگترین واحد گاز طبیعی به مایعات دارای مجوز از لوموس به شرکت توسعه تأسیسات نفتی عمان LLC ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به OQ با ظرفیت 48 MMSCMD ، یکی از بزرگترین واحدهای اتیلن جهان با ظرفیت 1600 کیلو kta اتیلن ، یک بوتادین واحد استخراج با ظرفیت 161 kta بوتادین و یک CDمتبیواحد ((145 kta MTBE) و جداسازی 1-بوتن (51 kta ظرفیت 1-بوتن) دارای مجوز DRPIC. این توافق نامه ها همچنین شامل تهیه کاتالیزور اختصاصی لوموس و SRT است® (کوتاه مدت اقامت) بخاری ترک خورنده به پروژه پتروشیمی Duqm.

مطلب مرتبط  WAAREE بال های خود را در سطح جهان باز می کند ، حق امتیاز را در آفریقا باز می کند

این واحدها بخشی از پروژه پتروشیمی Duqm است که مرحله دوم مجموعه پالایشگاه و پتروشیمی یکپارچه DRPIC است و در Duqm در ساحل دریای عرب واقع خواهد شد. عمان، تقریباً 600 کیلومتری جنوب مسقطی.

لوموس اتیلن ، NGL ، MTBE /1B و فناوری های بوتادین بهترین کلاس هستند و توسط شرکت های برجسته پتروشیمی جهان مانند DRPIC شناخته می شوند. بخار شکن از بخاری های SRT با بالاترین بازده ثابت شده در صنعت و قطار خنک کننده با فشار کم و خنک کننده چند جز component ثبت شده استفاده خواهد کرد که با حذف تجهیزات کارخانه ، هزینه های سرمایه گذاری را کاهش می دهد و قابلیت اطمینان را بهبود می بخشد. کاتالیزورهای نسل بعدی فرمولاسیون های اختصاصی مرتبط با فرآیندهای مجاز ما را که با هدایت واکنش به تبدیل و بازده بالاتر ، اقتصاد فرآیند را بهبود می بخشند ، حفظ می کنند.

مطلب مرتبط  بازار بی سیم در حال ساخت به ارزش 18.0 میلیارد دلار تا سال 2025

درباره فناوری لوموس
Lummus Technology با بیش از 110 سال میراث و تمرکز بر نوآوری که منجر به تقریباً 130 فناوری و 3400 حق ثبت اختراع شده است ، رهبر جهانی در توسعه و پیاده سازی فناوری های فرآیندی است. ما مجوز اصلی فن آوری های پتروشیمی ، پالایش ، گازرسانی و فرآوری گاز و تأمین کننده کاتالیزورها ، تجهیزات اختصاصی و خدمات مربوط به مشتریان در سراسر جهان هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لوموس جدید ، به سایت www.LummusTechnology.com مراجعه کنید.

SOURCE Lummus Technology، LLC

لینک های مربوطه

http://www.lummustechnology.com

پاسخی بگذارید