ماراتون پایتخت در مورد توافق پروژه خورشیدی 500 مگاوات Hecate Energy از توکیو گاز توصیه می کند

ماراتون پایتخت در مورد توافق پروژه خورشیدی 500 مگاوات Hecate Energy از توکیو گاز توصیه می کند

شیکاگو، 12 آگوست 2020 / PRNewswire / – ماراتن پایتخت ، LLC (“ماراتون”) خوشحال است اعلام کند که Tokyo Gas America Ltd. ، یک شرکت تابعه از شرکت توکیو گازی ، آموزشی ویبولیتین (“توکیو گاز” پروژه خورشیدی آکتینا (“Aktina”) را از Hecate Energy LLC (“Hecate”) به دست آورد. آکتینا یک پروژه انرژی خورشیدی 500MWac / 631MWdc است که در واقع است کانتی وارتونتگزاس

ماراتون سرمایه به عنوان مشاور مالی انحصاری از طرف خریدار عمل کرد (طرف خرید) ، توکیو گاز ، در معاملات ، با ارائه پشتیبانی كامل از دقت ، حداقل توصیه خرید را تضمین می كند (جذب) و ارزیابی پروژه آکتینا نزدیک مرکز حمل و نقل با تقاضای زیاد واقع شده است هیوستون انرژی تولید شده به بازار عمده فروشی ERCOT فروخته می شود.

مطلب مرتبط  Altus Power پروژه خورشیدی 2.5 مگاواتی را در ورمونت خریداری می کند

با کسب آکتینا ، کل ظرفیت انرژی تجدید پذیر که توکیو گاز متعلق به آن است یا تحت قرارداد برای دستیابی به آن در ژاپن و در سطح جهان نگهداری می کند ، از 1200 مگاوات دیسی فراتر خواهد رفت. توکیو گاز متعهد است که میزان انتشار خالص CO را به صفر برساند2 تا سال 2050 و افزایش ظرفیت انرژی تجدید پذیر آن در ژاپن و بازارهای جهانی به 5GW تا سال 2030 ، به عنوان بخشی از چشم انداز “قطب نما 2030”.

“همکاری با تیم ماراتن پایتخت بسیار عالی بوده است. بینش و راهنمایی آنها در اولین کسب یک پروژه انرژی خورشیدی در ایالات متحده مؤثر بوده است. من واقعاً از دانش عمیق این شرکت در زمینه انرژی تجدید پذیر و علاوه بر این ، از ظرفیت آن قدردانی می کنم. برای درک اهداف و اشتیاق او برای تحقق اهداف استراتژیک ما با هم “. – کن کیریشی ، معاون رئیس جمهور ارشد ، توکیو گاز آمریکا.

مطلب مرتبط  شرکت حفاظت از محصولات کشاورزی ایالات متحده Oro Agri توسط Rovensa خریداری شده است

وی گفت: “این یک افتخار بوده است که با تیم توکیو گازی در این معامله همکاری کنیم. پروژه آکتینا یکی از بزرگترین پروژه های خورشیدی در ایالات متحده است و بصورتی محکم مکانی را برای توکیو گاز در بخش انرژی های تجدید پذیر در آمریکا ایجاد می کند. ما خوشحالیم که بخشی از این نقطه عطف مهم هستیم. از توکیو گاز به عنوان شرکت همچنان به بازار ایالات متحده گسترش می یابد. ” مت بیگاممدیر ماراتن پایتخت.

مطلب مرتبط  واکنش سریع شیمیدانان NRL پاکسازی می کند

درباره ماراتن پایتخت

ماراتون سرمایه یک شرکت برجسته مشاوره مالی و بانکی سرمایه گذاری است که متعهد به ارتقاء آینده ای پایدار است. این شرکت خدمات مستقل مشاوره ای را در مورد ادغام و حصول ، جمع آوری سرمایه ، تأمین اعتبار پروژه و حقوق صاحبان سهام برای شرکت های پیشرو در جهان ، سرمایه گذاران و توسعه دهندگان زیرساخت ، با تمرکز بر انرژی پاک ، پایداری ، دفع گاززدایی و بهره وری منابع ارائه می دهد. (www.marathoncapital.com)

مخاطب: آندره روسکو، [email protected].

SOURCE Marathon Capital، LLC

لینک های مربوطه

https://www.marathoncapital.com

SOURCE Marathon Capital، LLC

پاسخی بگذارید