مانو نظر ، مدیر طولانی مدت انرژی هسته ای ، به عنوان یک شریک عملیاتی به شرکای صنعتی AE پیوست

مانو نظر ، مدیر طولانی مدت انرژی هسته ای ، به عنوان یک شریک عملیاتی به شرکای صنعتی AE پیوست

BOCA RATON ، Fla.، 28 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – شركتهای صنعتی AE ، LP (“AEI”) ، یك شركت سهامي خصوصی متخصص در هوافضا ، خدمات دفاعی و دولتی ، تولید برق و بازارهای صنعتی ویژه ، امروز اعلام كرد كه مانو نظر بلافاصله به عنوان یک شریک عملیاتی به شرکت پیوسته است. آقای نظر همچنین به عنوان رئیس هیئت مدیره BHI Energy ، یک شرکت نمونه کارها AEI فعالیت خواهد کرد.

وی گفت: “تجربه مانو در بازار خدمات گسترده ، به ویژه در بخش های انرژی پاک ، تیم صنعت برق ما را تقویت می کند و تجربه و روابط عملی او برای BHI Energy بسیار ارزشمند خواهد بود زیرا به نظر می رسد نمونه کارها خود را در بازار انتقال و توزیع (T&D) گسترش دهد. ادغام های اضافی را کامل کنید. ” مایکل گرین، مدیر شریک AEI و یک مدیر در هیئت مدیره انرژی BHI. ما از مانو به تیم استقبال می کنیم و مشتاقانه منتظر ارزش او در سبد ما هستیم. “

مطلب مرتبط  Sabesp - واقعیت ماده

باب دکنسیمدیرعامل شرکت انرژی انرژی BHI افزود ، “من مشتاقانه منتظر ادامه روابط بیش از 10 ساله خود با Mano هستم ، زیرا ما در تلاشیم تا جایگاه پیشرو در صنعت BHI را با ارائه خدمات کاملاً فنی ، درجا برای خدمات و پروژه های سرمایه در سراسر ایالات متحده تقویت کنیم و گسترش دهیم. به مشاغل مکمل دیگر. “

آقای نظر ، که اخیراً به عنوان رئیس واحد تجارت هسته ای در شرکت NextEra Energy ، Inc فعالیت داشته است ، بیش از 35 سال تجربه گسترده صنعت ابزار را برای AEI به ارمغان می آورد. وی در دوران تصدی خود در NextEra ، مسئولیت عملیات ایمن هشت واحد هسته ای این شرکت را برعهده گرفت ، و او همچنین رهبری این امر را برعهده گرفت 4.5 میلیارد دلار گسترش شش واحد از این واحدها و افزودن بیش از 700 مگاوات به ظرفیت تولید ناوگان. تحت رهبری آقای نظر ، ناوگان هسته ای NextEra Energy موفق به دریافت جوایز عملکرد “بهترین صنعت از بهترین” موسسه انرژی هسته ای و کمترین هزینه تولید در این صنعت شد.

مطلب مرتبط  صنعت فعال كننده سوپاپ صنعتي در سراسر جهان 9.1 ميليارد دلار تا سال 2027

آقای نظر دارای مدرک لیسانس علوم مهندسی مکانیک است دانشگاه کارولینای شمالی در شارلوت. وی به عنوان رئیس کمیته اجرایی شورای انرژی هسته ای (NPC) ، و عضو آکادمی ملی اعتبار هسته ای ملی آموزش هسته ای بود. وی همچنین به عنوان حرفه ای هستهای سال 2006 انتخاب شد و جایزه معتبر برتر هسته ای WANO در سال 2007 را دریافت کرد.

درباره همکاران صنعتی AE
AE Industrial Partners یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی است که در هوافضا ، خدمات دفاعی و دولتی ، تولید برق و تخصص در بازارهای صنعتی تخصص دارد. همکاران صنعتی AE در شرکتهای پیشرو در بازار سرمایه گذاری می کنند که می توانند از دانش عمیق صنعت ما ، تجربه عملیاتی و روابط در سراسر بازارهای هدف ما بهره مند شوند. در www.aeroequity.com بیشتر بدانید.

مطلب مرتبط  لیبل الکترونیکی قفسه الکترونیکی (ESL) درآمدهای بازار با رشد 26 درصد CAGR

درباره انرژی BHI
BHI Energy خدمات تخصصی و راه حل های پرسنلی را در صنعت تولید ، انتقال و توزیع و بازارهای صنعتی / نفت و گاز ارائه می دهد. علاوه بر ارائه خدمات ویژه انتخابی ، BHI پیشنهادات فردی را نیز در یک بستر کاملاً یکپارچه قرار می دهد تا یک راه حل خدمات یکپارچه برون سپاری را به ابزارهای تجاری ارائه دهد. در www.bhienergy.com بیشتر بدانید.

مخاطب:
لامبرت و شرکت
جنیفر هورسون
845-507-0571
[email protected]
یا
کارولین لوز
203-656-2829
[email protected]

SOURCE AE همکاران صنعتی

لینک های مربوطه

https://www.aeroequity.com

پاسخی بگذارید